Yaralı Kalbim – Geet 13. Bölüm İzle 15 Şubat Pazartesi | Yaralı Kalbim 13. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin yayın hayatına yeni başlamasına rağmen çok sevilen ve her bölümü ile de binlerce kişiyi ekran karşısına kilitleyen dizisi Yaralı Kalbim izleyicisiyle buluşuyor. Haftanın her günü yayınlanan Hint yapımı bugünde yine ilgiyle izlenerek takip edilecek. Yaralı Kalbim 13. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 14.02.2021, 06:18 14.02.2021, 06:21 Burak ZİHNİ
Yaralı Kalbim – Geet 13. Bölüm İzle 15 Şubat Pazartesi | Yaralı Kalbim 13. bölüm özeti ve fragmanı

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 3 Şubat Çarşamba günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 13. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


Yaralı Kalbim 13. bölüm özeti

Geet müşteriler için parti organize etmiş ancak gerek giydiği kıyafetler gerekse yemekler konusunda Şaşa’nın oyunlarıyla rezil olmuştu. Son olarak Şaşa Geet’in palusuna bilerek basar ve Geet’in sırtının açılmasına sebep olur. Geet utanırken Maa ceketi ile yardımına koşar. Bu durum ikiliyi birbirine yaklaştırırken Şaşa ve işbirlikçileri şok olurlar. Maan Geet’in elbisesini değiştirmesini sağlayacaktır. Ancak Geet utancından yerin dibine girer ve dışarı kaçar gibi gider. Maan Pinki’den Geet’i sorar. Pinki onun çıktığını söyler. Maan Geet’in arkasına gidiyor. Geet uzaklaşırken onunla alay edildiği anları hatırlıyor. Dev, Naintra’ya yakınlarda Maan’ın bir parti verdiğini söyler. Naintra partiye gitmek istediğini söyler. Dev ve Naintra partiye giderken yolda Geet ile karşılaşırlar ancak tanıyamazlar. Naintra Geet’e bakar ve ilginç kıyafet der. Dev ise cekete takılır. Geet sonunda bir banka oturur ve neden Maan etrafına bakınırken kaçmadığını sorgular. BU sırada yanına gelen Maan’ı fark edememiştir. Maan omzuna dokununca arkasına korkuyla bakar. Maan neden beklemediğini sorar ve göz yaşlarını silmesi için mendilini verir. Maan yakınlarda bir oteke gidip üzerini değiştirebileceğini söyler. Maan Dev’i arar ve kaldıkları otelin anahtarını ister. Dev partiye geldiklerini ancak sekreterinle ortada görünmediğini söyler. Maan sinirlenir ve böyle şakaları sevmediğini aksi taktirde başka bir oda ayarlayacağını söyler. Maan’a 2 dakika içinde geleceğini söyler. Dev oraya gelir ancak Geet ile karşılaşmadan geri döner. Maan odaya Geet ile girer ve üzerini burada değiştirebileceğini söyler. Kendisi de dışarı çıkar. Geet odanın içinde çiçek yaprakları gören Geet Dev’in ona çiçek serptiğini hatırlıyor. Ayrıca bir çift gözlük fark eder ve Dev’in gözlüğünü anımsar. Onları hemen bırakır ve Dev’e ait olamayacaklarına kendini ikna eder. Geet odadan çıkar ve Maan’ı Dev ile birlikte görür. (Dev’in arkası dönük) Onların kardeş gibi olduklarını düşünür. Dev sekreterle sonra tanışırım deyince Maan sinirlenir. Dev şaka yaptığını söyler ve partiden ayrılır. Geet oraya ulaştığında Maan ile birlikte yürürler. Maan Geet’i bırakacağını söyler ancak yaralı Geet kendisinin gideceğini söyler. Ona yardımsız yaşamayı öğrenmeme gerek diyor ve bunu Maan’ı sürekli hatırlattığını söylüyor. Maan evet ama şimdi farklı diyerek onu götürmek ister. Geet partide nasıl rezil olduğunu ve Maan’ı da rezil ettiğini söyler. Rahul’un onunla dans etmek istediğini hatırlatır ve ona tokat atmak istediğini söyler. Maan ona ben de kızgınım diyerek Geet’i destekler. Geet yalnız yaşamak zorunda olduğunu ancak Rahul gibi çakalların her zaman olacağını söyler. Maan ona bakarken Geet uzaklaşıyor. Yaralı Kalbim 15 Şubat Özeti sona erdi.


Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?