Yaralı Kalbim – Geet 25. Bölüm İzle 28 Şubat Pazar | Yaralı Kalbim 24. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin sevilerek izlenmeye başlayan ve kısa sürede de adını binlere duyuran Yaralı Kalbim'de yeni bir gün daha başlıyor. Ekranlara geldiği günden bu yana ilgiyle takip edilen yapımda bugün neler yaşanacağı da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Yaralı Kalbim 25. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 25. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 27.02.2021, 07:56 Burak ZİHNİ

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 3 Şubat Çarşamba günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 25. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Yaralı Kalbim 25. bölüm özeti

Geet Maan’a gerçekleri anlatmış ve evden ayılmasının en doğru karar olduğunu düşünmüştü. Bu yüzden valizini de alıp tren istasyonuna gider. Maan da Geet’in peşinden gider. Geet’i bulamayacak diye ödü kopuyordur. Her yerde onu arar. Geet Maan’ı fark eder. Nedendir bilinmez kendini Maan’a göstermek yerine saklanmayı tercih eder. Geet kalabalık bir ekibin arasına düşer. Yaşanan hengamenin arasında Geet ve Maan sırt sırta gelmiştir. Senkron bir şekilde arkalarını da dönerler. Yok gene buluşamazlar. O kalabalığın içinde Geet’in valizi çalınır. O sırada tren de hareket etmeye hazırlanıyordur. Geet valizini bırakmayı düşünür ama o kolyeyi ardında bırakamayacağını düşünür. Ömrü boyunca o kolyeyi saklamayı çok istiyordur. Geet’in valizini çalan çocuklarsa bir şey bulamamış valizden çıkan kolyeyi de fırlatıp atmışlardır. Kolye Maan’ın ayaklarının dibine düşer. Maan çocuklardan hemen Geet’in yerini öğrenir. Maan vardığında tren çoktan hareket etmeye başlamıştır. Maan yaptığı hataları düşünür. Geet’in gitmesine engel olamamıştır. Maan kafasını kaldırdığında Geet’i görür. Geet gidememiştir. O da kolyesini arıyordur. Geet Maan’ı görünce kaçmaya başlar. Daha sonra kendini Maan’ın kollarında bulur. Maan dizlerinin üstüne çöker ve Geet’in parmağına yüzüğü takar. İstasyondaki herkes alkışlamaya başlar. Geet şimdi ne yani her şey bitti mi diye kendine sorar. Maan geçmişi hakkında her şeyi biliyordur. Geet’in kaçacak bir konusu yoktur artık. Maan ayrıca Geet’in sağlığıyla yakından ilgileniyordur. Onun ağır kaldırmasını ve bebeğe zarar verebilecek durumlardan kaçınmasını sağlar. Diğer yanda Dev ise arkadaşına yaptığı hatalarını anlatır. Büyük bir vicdan azabı duyduğunu ona da itiraf eder. Mera ilk başta Dev’in sorununu çok önemsemez. Ama Dev anlatmaya başlayınca Mera duyduklarına inanamaz. Zamanında aşık olduğu adamın böyle davranması onu derinden yaralar. Geet ve Maan iş seyahatine çıkarlar. Bu iş seyahatinde Maan’ın kıskançlığı tutacak. Geet toplantının gözbebeği olacak ve adam oğluna gelin adayı olarak Geet’i uygun görür ve ona takılar takmaya başlar. Maan ise sinirlenir ve Geet benim soyadımı taşıyacak deyip nişanlı olduklarını ilan eder. Öte yanda Dev’in arkadaşı Dev’in hapse girmeyi göze almasını sağlar. İkili birlikte Geet’i aramaya başlar. Onun hakkında ipucu toplayacaklardır.Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138