Yaralı Kalbim – Geet 29. Bölüm İzle 4 Mart Perşembe | Yaralı Kalbim 29. bölüm özeti ve fragmanı

Hindistan menşeli dizileri ekranlara taşımaya devam eden Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim'de yeni bir bölüm daha izleyicilerle buluşuyor. Her gün yayınlanan ve izleyicileri de televizyon karşısına kilitleyen dizinin yeni bölümü yine nefes kesecek. Peki, yarın neler yaşanacak? Yaralı Kalbim 29. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 29. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 03.03.2021, 06:06 03.03.2021, 06:33 Burak ZİHNİ

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 3 Şubat Çarşamba günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 29. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Yaralı Kalbim 29. bölüm özeti

Geet ve Maan sonunda birbirlerini buluyor. Naintara kesinlikle hiçbir olaydan ders çıkarmıyor mahcup hissedip başını dahi öne eğmiyor. Her seferinde yeni planlarıyla kötülüklerine devam ediyor. Mera hastane koridorunda dolanıp duran Geet’i görür ve Maan’ın bir kaza geçirdiğini ve şu an hastane de yattığını söyler. Geet sonunda onu buldum beni bırakmadığını biliyordum diyerek odaya doğru koşmaya başlar. Fakat sinsi Naintara odayı değiştirmiştir. Odanın yerini de kimseye söylettirmez. Geet odaya girdiğinde boş bir yatakla karşılaşınca hayalleri yıkılır. Geet Naintara’nın bir işler çevirdiğini anlar. Naintara odayı değiştirmekle kendini tebrik eder. Geet oradan geçerken Naintara’yı görür. Maan’ın başına gelenleri öğrendiğini söyler. Naintara yine Maan ‘n ağzından konuşmaya çalışsa da Geet onun hiçbir yalanına inanmaz. O sırada Maan yine Geet’in sesini duyarak uyanır. Kendini paralar bir gösteremez kendini Geet’e. Düğmelere basıp seste çıkartır. Geet’in fiyaskosu ise hastanedeki tüm odalara bakıp Naintara’nın durduğu odanın içine bakmaması olur. Naintara ve Dev kavga eder. Dev Geet’i Maan’ın yanından uzaklaştırma çabasını anlamış ve bu ilişkinin önüne geçemeyeceğini söyler. Maan ise uyanıp yataktan kalkar. Maan odadan çıkınca da Geet’in o odaya giresi tutar. Yine boş bir yatakla karşı karşıyadır. Neyse ki hasta yatağından çıkıp Maan Geet’i bulmuş olur. Kollarını açıp onu bekler. Geet sonunda bulduğu Maan’ı gördüğü için sevinçten ağlar. Koşup Maan’ın boynuna sarılır. Herkes onları izliyordur. Geet duygusallığı bir kenara bırakıp Maan’a onu dinlemeyip yalnız bıraktığı için kızmaya başlar. Maan dayanamayıp tekrar Geet’e sarılır. Maan Geet’e nişan gecesi hakkında sorular sormaya başlar. Geet anlatmayı çok istese de şu an Maan’ın durumu iyi değildir. O yüzden kendini iyi hissetmediğini söyleyerek korkup kaçtığını dile getirir Tabi Maan bunu pek inandırıcı bulmaz. Naintara ikiliyi sarmaş dolaş görünce soluğu büyükannenin yanında alıp onu kışkırtmaya çalışır. Yani Naintara işini şansa bırakmayıp büyük ata oynar. Dev gelip Naintara’ya çenesini kapalı tutmaısnı söyler. Büyükannesini de Geet’e karşı yumuşatmaya çalışır. Bölümün çoğunluğunda Maan çalışmak isteyecek Geet ise ona engel olup dinlenmesi konusunda baskı uygulayacak. Ortaya da yer yer komik anlar ortaya çıkacak. Bu arada Naintara ortalığı boş bırakmamak için yine hain planlar düşünürken Dev karşısına çıkıp birlikte batacağız deyip abisinin yanına götürür. Maan’ın yanında Geet de vardır. Naintara, Geet’e dönüp yoksa her şeyi anlattın mı diye lafa başlayınca Maan bu durumdan işkillenir. Geet’in ve diğerlerinin tavırlarına da bakınca o gece bir şeyin olduğunu düşünür. Ayrıca Maan’ın Naintara’ya da bir uyarısı olur. Geet ile konuşurken yenge diye hitap etmesini ister Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?