Yaralı Kalbim – Geet 39. Bölüm 15 Mart Pazartesi | Yaralı Kalbim 39. bölüm özeti ve fragmanı

Hindistan menşeli yapımları ekranlara taşımaya devam eden Yaralı Kalbim'de yeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden güçlü oyuncuları kadrosunda bulunduran yapımda haftanın son gününün neler getireceği meçhul ve şimiden araştırmalar yapılarak öğrenilmek isteniyor. Peki, yarın neler yaşanacak? Yaralı Kalbim 39. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 39. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 14.03.2021, 07:01 Burak ZİHNİ

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 39. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Yaralı Kalbim 39. bölüm özeti

Maan ile Arjun’un konuşması ile başlar. Maan Arjun’a burada ne yaptığını sorar. Arjun da burası kendi ofisi olduğunu söyleyince Maan şaşkınlığını gizleyemez. Kendi düğün organizasyonunu yapan şirketin başında olan Arjun olduğunu anlayan Maan anlaşmayı iptal edeceğini söyler. Arjun ise yalan söyleyerek Annie ile anlaştığını ve düğünde kimlerin evleneceğinden haberi olmadığını söyler. Büyük anne ne kadar ısrar etse de Maan organizasyon şirketini değiştireceğini, anlaşmayı iptal edeceğini söyler. Maan ile büyük anne Arjun ile ofisin önünde konuşurken, Annie de Geet‘in yanına gelir. Onu tüm ailesini parçalamakla suçlar. dev abisi ile Maan abisinin arasını açmakta itham eder. Masum yüzünün arkasında şeytan olduğunu söyleyince, Geet’in morali bozulur. Dev’in kendisine yaptığı kötülükleri söyleyemez bile. Maan organizasyon şirketini iptal ettiklerini Geet’e söylemeye gelir. Ancak Geet’in moralinin çok bozuk olduğunu fark eder. Hemen nedenini sorsa da Geet hiç bir şey olmadığını söyler. Büyük anne bu sırada ikilinin yanına gelir. Düğün sırasına yapacakları dans için eğitmen geldiğini söyler. Maan organizasyon şirketi ile anlaşmayı fes ettiklerini söylese de Büyük anne kısıtlı zamanı olduğu için geldiğini söyler.Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?