Yaralı Kalbim – Geet 40. Bölüm 16 Mart Salı | Yaralı Kalbim 40. bölüm özeti ve fragmanı

Hindistan menşeli yapımları ekranlara taşımaya devam eden Yaralı Kalbim'de yeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden güçlü oyuncuları kadrosunda bulunduran yapımda haftanın son gününün neler getireceği meçhul ve şimiden araştırmalar yapılarak öğrenilmek isteniyor. Peki, yarın neler yaşanacak? Yaralı Kalbim 40. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 40. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 15.03.2021, 07:10 16.03.2021, 07:23 Burak ZİHNİ

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 40. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Yaralı Kalbim 40. bölüm özeti

bir dargın bir barışık çiftimizde düğün hazırlıklarında son aşamaya geliniyor. Geet, Maan’a seni seviyorum dedirtmeye çalışıyor. Kendisi söylemiştir şimdi de aynı sözcükleri Maan’ın ağzından duymak ister. Her şeyin üstüne Brij hapisten çıkmış hesap sormak için Geet’in peşine düşmüştür. Ofiste yılbaşı kutlamaları vardır. Geet bu kutlamaları kendi lehine çevirmek ister. Herkesi başına toplayıp oyun oynayacaklarını söyler. Tabi Geet’in hedefinde bu oyunda Maan’a duymak istediği o bir çift sözü söyletmeye çalışır. Maan durumu fark edince ancak kar yağdığında söylerim der ki bu Delhi için imkansızdır.

Arjun’da henüz ne yapmaya çalışıyor anlaşılmış değil. Planı ne sanırım bunu düğün günü göreceğiz. Düğün günü olay çıkartmak için herkes sırada bekliyor gibi duruyor. Arjun, Annie’nin odasına gitmiş orayı süslemiştir. Annie’nin haberi olmadan arkasından süsler yağdırır. Arjun Annie’yi etkilemeye çalışıyor. Maan da Annie’nin odasına geliyordur. Annie, Arjun’u kovmaya çalışsa da odayı terk etmez. Annie’den söz ister.

Maan, büyükanne ve Annie düğün için seçimler yapıyorlardır. Annie’nin telefonu çalar arayan Arjun’dur. Annie abisinin yanında pek konuşamaz. Arjun onu dışarıya çağırır. Annie bir bahane uydurup dışarı çıkar. Geet ise yine sinirlenmiş Maan’ın tavırlarına kızar. Geet söylenirken dışarda birden kar yağmaya başlar. Geet mutluluktan havalara uçar. Maan’ın karşısına geçmiş dans ediyordur. Maan tabi bu duruma anlam veremez. Geet imkansız bir şey oldu deyip hemen Maan’a göstermek ister. Dışarı çıktıklarında Maan Geet’e onu sevdiğini söyler. Ama daha sonra Geet üşümediğini fark eder. Aslında kar yağmıyordur. Onlar sadece yapay kardır.

Arjun, Annie’ye bir sürprizinin olduğunu söyler ve gözlerini bağlar. Annie’ye binanın tepesine çıkarıp kenarına kadar getirir. Onu itecekmiş gibi bir hava verir. Dediğimiz gibi Arjun’un amacı ne tam olarak anlayamadık. Arjun daha sonra Annie’yi ters döndürüp gözlerini açar. Karşıda havuz ve güllerle kaplı romantik bir yemek masası vardır. Arjun iyi bir organizatör olduğundan bahseder. Ertesi sabah Maan yine yemek masasında Geet’in ellerini tutar. Tek elle yemeye çalışan Geet yine zor durumdadır. Maan’dan kurtulamayacağını anlayan Geet yemek masasında Maan’ı afişe eder. Büyükanne ve Annie gülmeye başlar Maan söylenenlerden sonra çok utanmıştır hemen Geet’e tavır alır.Maan ve Geet toplantıya giderken kırmızı ışıkta durduklarında yanlarında da Brij vardır. Brij Geet’e çok yaklaşmıştır.

Arjun ve Annie yemek seçimlerine devam ediyor. Arjun bir yemeği çok beğenir ve onu yapan kişiyle konuşmak ister. Rambir adındaki bu şef bildiğimiz Brij’dir. Brij Arjun’la konuşurken ellerini sıkar. Genel olarak gergin bir adam olan Brij’e ise Annie masum masum gülümsüyordur. Brij Rambir adındaki şefi de etkisiz hale getirmiştir. Brij Arjun tarafından kabul edildikten sonra Khurana ailesiin evine gelir hatta yerleşir. Düğünden önce neden bu adam gelip eve yerleşiyor hayret doğrusu. Büyükannenin de onayını alan Brij odasına doğru giderken Geet’i görür. Brij o anda gitmek zorunda kalır.

Geet ise Arjun konusunda Maan’ın huzursuzluğunu fark eder. Maan’ın hislerine güvenen Geet Annie ile konuşmayı dener. Annie’den Arjun iyi bir insan cevabı gelir. Geet salıncakta oturmuş Annie ile olan konuşmalarını düşünüyordur. O sırada Brij yine onu görür ve ona doğru yaklaşmaya başlar. Geet yanına kadar sokula bu adamı fark etmez. Evdeki görevli abimiz Rambir diye seslenince ikisi de kafasını çevir. Yani Geet o anda bile fark etmez. Bakalım gelecek bölüm Brij ne kadar ileri gidecek!Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?