Yasak Elma 98. bölüm tek parça izle! Yasak Elma 99. bölüm fragmanı yayınlandı mı

FOX TV'nin en çok izlenen dizilerinden biri olarak pazartesi akşamlarına damga vuran Yasak Elma'da yeni hafta da sabırsızlıkla bekleniyor. Bu sebeple de araştırmalar yapılıyor. İzleyemeyenler, tekrar izlemek isteyenler ve kaçırdığı noktaları anları yakalamak amacında olanlar için Yasak Elma 98. bölüm tek parça full Youtube izle alternatifleri haberimizde. Yasak Elma 99. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... İyi seyirler dileriz.

TV 14.02.2021, 09:17 Burak ZİHNİ

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve her bölümü önemli gelişmelere sahne olan Yasak Elma'da heyecan giderek artıyor. Son bölümü izleyenler gelecek haftada neler olacağını şimdiden sabırsızlıkla beklemeye başladı. İzleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler de Yasak Elma 97. bölüm full tek parça HD izle yazarak dizinin son bölümünü araştırıyor. Siz değerli okuyucularımız için detayları hazırladık. Ayrıca Yasak Elma 99. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı da bu sayfada. İyi seyirler dileriz...

 

Yasak Elma 98. bölüm özeti

97. BÖLÜM ÖZETİ Şahika’nın ortadan kaybolması Ender’i şüphelendirir. Ender, Şahika’nın öldürüldüğünü düşünerek Hasan Ali’yi suçlar. Hasan Ali ise yaptıklarının gizli kalması için tüm gücünü kullanacaktır. Ender, herkese Hasan Ali’nin bir katil olduğunu ispat etmeye çalışır. Yasak Elma yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'de FOX'ta!Yasak Elma meriç aral

FOX TV Yasak Elma 98. bölüm full tek parça HD izle
Pazartesi günlerinin zirve adaylarından biri olan Yasak Elma 98. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Yasak Elma'nın 98. bölümünü fox.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

aybüke pusat fotoğrafları

Yasak Elma 99. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
FOX TV'nin fenomen dizisi Yasak Elma'nın 99. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa FOX TV web sitesi ve sahip olduğu sosyal medya mecralarından izleyebilirsiniz.


yağmur ün

Yasak Elma oyuncuları ve karakterleri
HALİT ARGUN (TALAT BULUT)
ENDER EKİNCİ (ŞEVVAL SAM)
YILDIZ YILMAZ (EDA ECE)
ŞAHİKA EKİNCİ (NESRİN CAVADZADE)
KAYA EKİNCİ (BARIŞ KILIÇ)
ZEHRA ARGUN (ŞAFAK PEKDEMİR)
LİLA (BUÇE BUSE KAHRAMAN)
CANER ÇELEBİ (BARIŞ AYTAÇ)
ERİM ARGUN (İLBER KABOĞLU)
EMİR (SERKAN RUTKAY AYIKÖZ)
YİĞİT EKİNCİ (DOĞAÇ YILDIZ)
KERİM (GÖKHAN ALKAN)

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?