Yatıya Misafirim Var başvuru formu | Yatıya Misafirim Var saat kaçta? 1. bölüm izle

Televizyon ekranlarında bugünden itibaren yepyeni bir formata sahip yarışma başlıyor. Daha önce pekçok konseptte izlediğimiz misafir ağırlama üzerine yayınlanan program izledik ancak bu kez farklı. Değişik illerden katılan beş yarışmacının birbirlerini ağırlayacağı Yatıya Misafirim Var Kanal D'deki yerini alıyor. Peki program saat kaçta? Yatıya Misafirim Var katılmak için başvuru formu haberimizde yer alıyor.

TV 30.11.2020, 14:11 Burak ZİHNİ

Farklı şehirlerden katılan beş yarışmacının evlerinde rakiplerini ağırladığı yepyeni bir format ekranlara taşınıyor. Kanal D'nin yeni yarışması Yatıya Misafirim Var bugün ilk bölümü ile ekranlara taşınıyor. Birbirlerini tanımayan yarışmacılar kendilerini ağırlayan kişiye puanlarını verecek ve birisi ödülün sahibi olacak. Kıran kırana geçecek ve hem kültür hem de sosyal açıdan sizi zenginleştirecek bir program artık hafta içi günleri izleyicilerin karşısına çıkacak. Peki program saat kaçta? Yatıya Misafirim Var başvuru formu haberimizde yer alıyor. 


 

Yatıya Misafirim Var hakkında

Kanal D’nin yeni yarışma programı "Yatıya Misafirim Var", farklı kültürlere sahip yarışmacıları bir araya getirecek. Birbirlerini hiç tanımayan bu yarışmacılar, "Konuklarımı en iyi ben misafir ederim" diyecek ve kıyasıya rekabet edecek. Daha önce birbirlerini hiç tanımayan 5 yarışmacı, 5 farklı şehirde kıyasıya mücadele edecek. Yarışmacılar, her gün başka bir şehirde, o şehri temsil eden yarışmacının evinde misafir olacak ve geceyi orada geçirecek. Konuklar, o şehrin kültürünü tanıyacak, yemeklerini yiyecek ve misafirperverliğini yaşayacak. Yarışmacılar, günün sonunda ev sahibine puan verecek. Ertesi gün, başka bir şehir, başka bir yarışmacı ile şehirlerarası mücadele devam edecek. Eğlenceli, bir o kadar da stresli anların yaşanacağı programda, hazırlanan yemekler damaklara, gezilen görülen yerler de gözlere hitap edecek. Her yarışmacının kendine özgü hayat hikayesi, yaşam şekli izleyiciyle buluşacak. Her bölümde başka bir şehir, başka bir yaşam tarzı ve hayat hikayesi ekrana gelecek. İzleyiciler bazen gülecek, bazen de yarışmacıların çekişmeli sahnelerine tanıklık edecek. Gaziantep’ten Oya Sesli, Hatay’dan Fidan Merve Kirtay, Mersin’den Rabia Ay, Nevşehir’den Ferhat Akbaş ve Şanlıurfa’dan Hasan Ocakoğlu olacak. 30 Kasım Pazartesi ilk bölümüyle ekrana gelecek programda; ev sahipliğini yapan Nevşehirli Ferhat Akbaş, diğer 4 yarışmacıyı evinde ağırlayacak, gün boyunca şehrin tarihi ve turistik merkezlerini gezdirecek. Yarışmacımız akşam olduğunda ise bölgenin yöresel yemeklerini, geleneksel lezzetlerini evinde konuklarına sunacak. Ailelerinden uzakta kalan yarışmacıları misafirperverliği ile  memnun etmeye çalışacak. Kıyasıya rekabetin yaşanacağı programda haftanın en yüksek puanını alan yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak. Drama tadında bir reality olan programın genel yönetmenliğini Şafak Bakkalbaşıoğlu üstleniyor. “Yatıya Misafirim Var”, pazartesiden itibaren hafta içi her gün 16.00'da Kanal D'de!


yatıya misafirim var

Yatıya Misafirim Var başvuru formu

Siz de televizyon ekranlarında misafirperverliğinize güveniyor ve rakiplerimi en iyi ben ağırlarım diyorsanız Yatıya Misafirim Var'a başvuru yapabilirsiniz Programa katılabilmeniz için yapmanız gerekenler ise çok kolay. Yatıya Misafirim Var başvuru formu Kanal D'nin web sitesinde yer almaktadır.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?