Yemekteyiz 25 Ekim Pazartesi puanları | Zuhal Topal'la Yemekteyiz Rojda kaç puan aldı?

TV8 ekranlarının sevilerek izlenen yarışması Yemekteyiz'de yeni hafta bugün başladı. Yarışacak isimlerin açıklanmasının ardından ilk olarak Rojda Çiçek Canda performansını sergileyecek. Tuncelili gelin kendisine verilen sürede en iyi yemeklerle birlikte rakiplerinin karşısına çıkmak ve Zuhal Topal'ı da etkileyerek en yüksek puanla gününü tamamlamak amacında. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Rojda kaç puan aldı? Yemekteyiz 25 Ekim Pazartesi puanları haberimizde yer alıyor.

TV 25.10.2021, 16:01 26.10.2021, 15:39 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz 25 Ekim Pazartesi puanları | Zuhal Topal'la Yemekteyiz Rojda kaç puan aldı?

Zuhal  Topal'ın sunuculuk koltuğuna oturduğu Yemekteyiz'de yeni haftanın ilk bölümü ekranlardaki yerini alıyor. İddialı yarışmacışarın hamaratlıklarını sergilediği mücadelenin ilk gününde yarışacak isim de belli oldu. Buan göre genç isimlerden Rojda Çiçek Candar kendisine verilen sürede birincilik adına çabalayacak. Menüsü, servisi ve elininl ezzetiyle en yükek puanı almaya çalışacak güzel yarışmacının gün sonundaki durumu da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Rojda kaç puan aldı? Yemekteyiz 25 Ekim Pazartesi puanları haberimizde yer alıyor.


 

Yemekteyiz Rojda'nın menüsü

Deneyimli yarışmacının 2.5 saatte yapması gereken 5 çeşit yemek ile katıldığı programdaki menüsü de merak konusuydu. İzleyiciler yarışmadaki tercihleri sofralarına taşımak adına yarışmacıların menülerinden seçim yapabiliyor. Rojda'nın menüsü haberimizde yer alacak.

Yemekteyiz Rojda
 


 

Yemekteyiz Rojda kaç puan aldı?

Yeni haftanın ilk yarışmacısı olarak rakipleri ve Zuhal Topal'ın karşısına çıkan Rodja'nın gün sonunda elde edeceği puanlar sabırsızlıkla bekleniyor. Hem hafta sonundaki finalde avantajı eline geçirmek hem de 15 bin lirayı kazanmak isteyen yarışmacının aldığı puanlar haberimize eklenecek.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?