Yemin 291. bölüm izle | Youtube, Kanal 7, izle7.com, tek parça ve full izle

Kanal 7'nin sevilerek izlenen ve son haftalarda sadece iki gün yayınlanmasına rağmen büyük ilgi gören dizisi Yemin'de yepyeni bir dönem başlıyor. Emir'in Feride başlayan aşk yolculuğunda işler hiç de istenen gibi gitmemektedir. Konakta başka gelişmeler de yaşanır ve herkesi şoke eder. Diğer tarafta Kemal ve Narin nezarethanededir. Yemin 291. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı haberimizin alt kısmından bizlere iletebilirsiniz.

TV 05.12.2020, 17:49 06.12.2020, 09:19 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasını taşıyan Yemin'in 3. sezon yolculuğu sürüyor. Emir, hayatına giren Feride ile yakınlaşmaya başlamışken öğrendiği gerçekler onu yeniden bataklığa sürükleyebilir. Hikmet'in aldığı karar konaktaki herkesin ağzını açık bırakacak. Reşit'in Emir'e verdiği bilgi sonrasında neler değişecek? Emir, Feride hakkında nasıl bir karar verecek? Yemin 291. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı haberimizin alt kısmından bizlere iletebilirsiniz. Dizi hakkında neler düşünüyorsunuz?

Yemin 291. bölüm özeti

Reşit, Feride'nin konağa nasıl geldiğinden ve onun orada kaldığından Emir'e bahseder. Cavidan'ın eve gönderdiği ajan olduğundan bahseder. Emir'in bundan sonraki tavrı önemlidir. Çünkü ince bir çizgide bulunan ilişkisi ya kopacaktır ya da sağlamlaşacaktır. Diğer yandan konaktaki şoke edici haber ise Hikmet'ten gelmiştir. Songül ile evlenen Hikmet'in bu çıkışı neleri beraberinde getirecek? İstediğini elde eden Songül ise mutluluktan havaya uçmuştur. Kemal, Kumru ile evlenmek istemediğini söyler. Ancak Narin'i ikna etmek zannedildiğinden zordur. Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta sonu 19:00’da Yemin ile Kanal 7’de…

yemin 276. bölüm f ragmanı

yemin 274. bölüm fragmanı

yemin 273. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı


 

Yemin 291. bölüm izle

Giderek artan heyecanı ve bağımlılığı ile Kanal 7'de yayınlanmaya devam eden Yemin'in yeni ve son bölümü internetteki yerini de aldı.  Televizyondan izleme fırsatı bulamayan vatandaşlar için dijital dünya önemli bir kaynak ve hem Kanal 7 hem de Karamel Yapım bunu çok iyi kullanıyor. İzleyicilere birçok alternatif sunuluyor ve dizilerin daha fazla kişi tarafından izlenmesi sağlanıyor.

Kanal 7 web sitesi: Dizi yayınlandıktan sonra son bölümler ilgili dizinin kategorisine ekleniyor. Siz de www.kanal7.com.tr adresinden Yemin sekmesine tıklayarak yeni bölümleri izleyebilirsiniz.

Youtube: Yemin'in yeni bölümünü gün sonunda Youtube üzerinde tek parça olarak izleyebilirsiniz. Kanal 7 ve Karamel Yapım'ın kanallarına abone olarak bildirimleri aktif edebilirsiniz.

Dailymotion: Yemin'in bölümleri dünyadaki birçok ülkede daha izlendiği için bu platforma da yükleniyor.

İzle7.com: Kanal 7'nin video platformu olan web sitesinde de hem yeni bölümleri hem fragmanları hem de kısa kesitleri seyredebilirsiniz.

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 271. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 271. bölüm fragmanı
 

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

yemin 268. bölüm fragmanı

yemin 267. bölüm

YEMİN 266. BÖLÜM FRAGMANI

emanet 265. bölüm fragmanı

Yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 259. bölüm fragmanı

yemin 258. bölüm

yemin 258. bölüm fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanıYemin 289. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Yemin. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


Yemin 289. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

yemin emir


Yemin 292. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri gösterdiği performansıyla dikkat çeken ve prime time kuşağındaki dizilere adeta meydan okuyan Yemin'in 292. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 291. bölüm sonrası ne zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 292. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız. 

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?