Yemin 295. bölüm izle | Youtube, Kanal 7, izle7.com, tek parça ve full izle

Karamel Yapım imzasıyla Kanal 7'deki yayın hayatını sürdüren Yemin'de bir hafta daha başlıyor. Emir ve Feride arasındaki birlikteliği evliliğe doğru giderken Tarhun ailesinin konaklarında yaşanacaklar da merak konusu. Yemin 295. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 19.12.2020, 18:01 20.12.2020, 10:51 Burak ZİHNİ

Televizyon ekranlarında en çok izlenen günlük dizi olmasının ardından hafta sonu akşam kuşağına kaydırılan Yemin'in 295. bölümü seyircilerle buluşuyor. Baş rollerinde Cansu Tuman, Gökberl Demirci, Yağmur Şahbazova ve Engin Verel'in oynadığı yapımda gözler yine Emir ve Feride'nin üzerinde. Ayrıca Kemal ve Narin'in yaşayacakları da ilgiyle öğrenilmek isteniyor. Kumru her geçen gün daha da fazla sorun haline gelerek aralarındaki birlikteliği engelliyor. Yemin 295. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz. 

Yemin 295. bölüm özeti

Yemin’de bu akşam Emir planını uygulamaya koyar ve Feride’ye yüzük takar. Fakat Feride’nin geçmişi onu rahat bırakmaz. Feride’yi bekleyen yeni tehlike ne? Emir’in yüzük takması Feride’yi daha da heyecanlandırmıştır. Emir’in planında hiçbir aksama yoktur. Feride karışık duygular içindeyken beklenmedik bir şey olur ve Feride’nin babası sürpriz bir şekilde konağa gelir. Feride’nin babasının olmadığını bilen Emir bu yeni bilgiyi sorgular. Feride yine köşeye sıkışmış, rezillik çıkaran babası yüzünden yerin dibine girmiştir. Geçmişi bir türlü peşini bırakmayan Feride şimdi ne yapacak? Masal, babasının Kumru ile evleneceğini öğrenince büyük tepki gösterir. Narin biraz olsun Masal’ı sakinleştirse de Masal bu durumdan hiç memnun değildir. Münevver, Kumru’nun Narin’in kardeşi olmadığı sırrını söyler. Narin kardeşi zannettiği Kumru için bunca fedakarlıktan sonra şimdi ne yapacaktır? Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta sonu 19:00’da Yemin ile Kanal 7’de…

yemin 276. bölüm f ragmanı

yemin 274. bölüm fragmanı

yemin 273. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı


 

Yemin 295. bölüm izle

Giderek artan heyecanı ve bağımlılığı ile Kanal 7'de yayınlanmaya devam eden Yemin'in yeni ve son bölümü internetteki yerini de aldı.  Televizyondan izleme fırsatı bulamayan vatandaşlar için dijital dünya önemli bir kaynak ve hem Kanal 7 hem de Karamel Yapım bunu çok iyi kullanıyor. İzleyicilere birçok alternatif sunuluyor ve dizilerin daha fazla kişi tarafından izlenmesi sağlanıyor.

Kanal 7 web sitesi: Dizi yayınlandıktan sonra son bölümler ilgili dizinin kategorisine ekleniyor. Siz de www.kanal7.com.tr adresinden Yemin sekmesine tıklayarak yeni bölümleri izleyebilirsiniz.

Youtube: Yemin'in yeni bölümünü gün sonunda Youtube üzerinde tek parça olarak izleyebilirsiniz. Kanal 7 ve Karamel Yapım'ın kanallarına abone olarak bildirimleri aktif edebilirsiniz.

Dailymotion: Yemin'in bölümleri dünyadaki birçok ülkede daha izlendiği için bu platforma da yükleniyor.

İzle7.com: Kanal 7'nin video platformu olan web sitesinde de hem yeni bölümleri hem fragmanları hem de kısa kesitleri seyredebilirsiniz.

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 271. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 271. bölüm fragmanı
 

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

yemin 268. bölüm fragmanı

yemin 267. bölüm

YEMİN 266. BÖLÜM FRAGMANI

emanet 265. bölüm fragmanı

Yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 259. bölüm fragmanı

yemin 258. bölüm

yemin 258. bölüm fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanıYemin 295. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Yemin. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


Yemin 295. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

yemin emir


Yemin 296. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri gösterdiği performansıyla dikkat çeken ve prime time kuşağındaki dizilere adeta meydan okuyan Yemin'in 296. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 295. bölüm sonrası ne zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 296. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız. 

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138