Yemin 300. bölüm özeti ve fragmanı izle - Yeni bölümde neler olacak? 3 Ocak Pazar

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Yemin'de üçüncü kez dalya demenin heyecanı yaşanıyor. Emir ve Feride'nin mücadelesinde yepyeni bir gün daha izleyicileri bekliyor. Kirli oyun bozulacak mı yoksa devam mı edecek? Yemin 300. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 02.01.2021, 19:24 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasıyla çıktığı yolculukta izleyicilerin kalbini kazanan Yemin'de 3 Ocak 2021 Pazar günü 300. bölüm ekranlara gelecek. Emir'in Reyhan ile yaşadığı destansı aşkın ardından bu kez Feride ile çıktığı yeni yolculukta başına gelenler ele alınmaya başlandı. Diğer yandan Narin ve Kemal'in evinde olanlar da yine seyircilerin karşısında olacak. Tarhun ailesinin ilgiyle seyredilen maceraları bugün de Kanal 7'deki yerini alacak. Yemin 300. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. 

Yemin 300. bölüm özeti

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Yemin'de 300. bölüm televizyonda izleyiciyle buluşuyor. Songül yerinde durmaz. Tek hedefi Feride'yi evden göndermektir. Bu sebeple de Cavidan'ı konağa getirir. Gözünü bu konuda karartmıştır. Her ne kadar gönülsüz olsa da Cavidan'ın da bunu istediği bellidir. Oğlu Emir'i ve ev halkını görmek ister. Kumru'nun oyunu devam etmektedir. Şehriye de buna tanıklık etmek üzere eve gelmiştir. Narin bunun karşısında neler yapacaktır? Kemal ile Kumru ne zaman boşanacak? Bu sorunun cevabı herkesi sabırsızlandırıyor ve meraklandırıyor. Hepsi ve daha fazlası Yemin'in yeni bölümünde. Sakın kaçırmayın!yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 270. bölüm izle


yemin 269. bölüm izle

yemin 270. bölüm fragmanı

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

Yemin 300. bölüm fragmanı ve özeti

Kanal 7'nin sevilen günlük dizisi Yemin 3 Ocak 2021 Pazar günü yayınlanacak olan 300. bölüm özeti eklendikten sonra web sitemizde okunabilecektir.

Yorumlar (1)
Türkan 4 ay önce
Gercekten yeter ya kumrunun yaptigi onca terbiyesizlik nedir bu ya rezalet ya yeter artuk kumrunun bu bolumde oynadigi pislikler ortaya ciksin artik biz kemal ve narinin evlenmeletinii istiyoruz su songulun pislikleri mahsum ayaklari artik meydana ciksin hikmet songukden ayrulsin biz hikmet ve melikenin evlenmelerini istiyoruz emir ise eyhana verdigi doxu tutsun ve yigite sahio ciksinnnnnn
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?