Yemin 303. bölüm özeti ve fragmanı izle - Yeni bölümde neler olacak? 16 Ocak Cumartesi

Baş rollerini Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Can Verel ve Yağmur Shahbazova'nın oynadığı Yemin'de bir hafta daha geride kaldı. Emir ve Feride'nin yanısıra Narin ve Kemal'in ilişkilerini ele alan dizide yaşanacaklar merak konusu. Gelecek hafta sabırsızlıkla bekleniyor. Yemin 303. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 10.01.2021, 18:19 17.01.2021, 20:31 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasıyla yayın hayatına devam eden Yemin'in bu akşam bir haftası daha sona erdi. İzleyiciler şimdiden büyük bir sabırsızlıkla gelecek cumartesiyi bekliyor. Feride'den aldığı intikam sonrasında neler yapacağı merak edilen Emir'in hamlesi ne olacak? Kumru, kurduğu tuzak sonrasında düştüğü çukurdan çıkabilecek mi? Nikahtan sonra darmadğın olan iki konağın hikayesindeki tüm gelişmeler bir an önce öğrenilmek isteniyor. Yemin 303. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Yemin 302. bölüm özeti

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Yemin'de 303. bölüm televizyonda izleyiciyle buluşuyor. Son olarak nikahta Emir'in Feride hakkında söyledikleri herkesi şoke etmişti. Olayı ev halkına anlatan Emir, tüm olanı biteni bilmesine rağmen bunu yaptığı için suçlanır. Ama o doğru bildiğini yaptığını düşünmektedir. Özellikle Melike onu yolundan geri döndürmeye çalışır ama başarılı olamaz. Evde huzurlu olan biri varsa o da Oya'dır. Bu zamana kadar söylediklerinden dolayı haklı çıkmasına sevinir. Diğer yandan Feride, çaldığı takıları Cemre ile eve gönderir. Bundan sonra Emir'in nasıl davranacağı, ne karar alacağı da izleyiciler tarafından sabırsızlıkla izlenmek isteniyor. Cemre de Emir'i verdiği karardan çevirmek adına mücadele verecek. Tarhunların diğer konağında Kumru'nun oyunu ortaya çıktı. Kemal boşanmak adına her şeyi yapacaktır. Ancak bu süreç beklendiği gibi kolau olmayacaktır. Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta sonu 19:00’da Yemin ile Kanal 7’de… Hepsi ve daha fazlası Yemin'in yeni bölümünde. Sakın kaçırmayın!yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 270. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 270. bölüm fragmanı

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

Yemin 303. bölüm fragmanı ve özeti

Kanal 7'nin sevilen günlük dizisi Yemin 16 Ocak 2021 Cumartesi günü yayınlanacak olan 303. bölüm özeti eklendikten sonra web sitemizde okunabilecektir.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?