Yemin 309. bölüm özeti ve fragmanı - Yeni bölümde neler olacak? 6 Şubat Cumartesi

Kanal 7'nin haftalık dizisi olmaya devam eden Yemin'de yepyeni bir hafta daha başlıyor. Emir ile Feride'nin yanısıra Kemal ve Narin arasındaki ilişkilerin akıbeti merak konusu ve araştırılıyor. son bölümlerde kendini affettirmek isteyen Emir bunu başarabilecek mi? Kumru'nun hamilelik planı ne kadar sürecek? 6 Şubat Cumartesi Yemin 309. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 31.01.2021, 18:02 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasıyla başladığı yayın hayatında binlerce kişi tarafından izlenen ve her bölümüyle de izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Yemin'in yeni haftasında da heyecan sürüyor. Emir ve Feride'nin nikah sonrasında darmadağın olan hayatlarının yeniden toparlanabilmesi için barışmaları gerekiyor. Bu durum öyle bir anda gerçekleşmeyecek. Hatta Emir ilk girişimi gerçekleştirdi ama başarılı olamadı. İzleyiciler de şimdiden gelecek haftayı merak ediyor. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Yemin 309. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Yemin 309. bölüm özeti

Emir ve Feride'nin birlikteliklerinin sona ermesinden sonra barışma çabaları da beraberinde gelmişti. Emir peşinde olduğu ve adeta kapısında yattığı Feride'den af diledi ama başarılı olmadı. Hatta Melike'yi de aracı olması adına eve götürdü. Yiğit de kar etmedi. Diğer yanda ise Kemal ve Narin Kumru'nun hamilelik oyununa karşı mücadele veriyor. Bu düellodan kim galip çıkacak? Songül, Cavidan'ı takip etmesini istediği Talaz ile amacına ulaşabilecek mi? Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta sonu 19:00’da Yemin ile Kanal 7’de…yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 270. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 270. bölüm fragmanı

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

Yemin 309. bölüm fragmanı ve özeti

Kanal 7'nin sevilen günlük dizisi Yemin 6 Şubat 2021 Cumartesi günü yayınlanacak olan 309. bölüm özeti eklendikten sonra web sitemizde okunabilecektir.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?