Yemin 315. bölüm izle | Youtube, Kanal 7, izle7.com, tek parça ve full izle - 27 Şubat Cumartesi

Kanal 7'nin sevilerek izlenen ve her bölümü ile de adından söz ettiren dizisi Yemin'de yeni bir hafta daha başlıyor. Emir ve Feride'nin birlikteliğinin sona ermesi sonrasında ilişkilerini yeniden onarıp onarmayacakları merakla bekleniyor. Yemin 315. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 27.02.2021, 08:09 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen günlük dizilerinden biri olduktan sonra haftada iki kez izleyicilerin karşısına çıkan Yemin'de heyecan sürüyor. Karamel Yapım imzasını taşıyan yapımda Emir ve Feride'nin yaşadıkları ve yaşayacakları da merak konusu. Emir, Feride'ye kendini affettirebilecek mi? sorusunun yanıtı sabırsızlıkla bekleniyor. Cevahir'in elinden kurtardığı Feride'yi yeniden konağa getiren Emir'in çabalarının karşılık bulması bekleniyor. Yemin 315. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Yemin 314. bölüm özeti

Kanal 7'nin sevilen günlük dizisi Yemin 27 Şubat Cumartesi günü yayınlanacak olan 315. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Her bölümüyle binlerce kişiyi ekran karşısına kilitleyen dizide bugün Emir ve Feride için kritik bir dönem başlangıcı. Artık konakta birbirlerini görecek olan ikilinin yeniden bir araya gelmesi izleyicileri sevindirse de hemen olumlu şeyler yaşanmayacak. Bir süre zıtlaşmalar ve kavgaların olması bekleniyor. Diğer yandan Kemal ve Narin artık evlilik arefesinde. Evde herkesin ağzı kulaklarında. Bir aksilik olmaması adına kılı kırk yaran ev ahalisine Kumru'nun yeni oyunu engel olacak mı? Hepsi ve daha fazlası Yemin'in 315. bölümünde.

yemin 276. bölüm f ragmanı

yemin 274. bölüm fragmanı

yemin 273. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı


 

Yemin 315. bölüm izle

Giderek artan heyecanı ve bağımlılığı ile Kanal 7'de yayınlanmaya devam eden Yemin'in yeni ve son bölümü internetteki yerini de aldı.  Televizyondan izleme fırsatı bulamayan vatandaşlar için dijital dünya önemli bir kaynak ve hem Kanal 7 hem de Karamel Yapım bunu çok iyi kullanıyor. İzleyicilere birçok alternatif sunuluyor ve dizilerin daha fazla kişi tarafından izlenmesi sağlanıyor.

Kanal 7 web sitesi: Dizi yayınlandıktan sonra son bölümler ilgili dizinin kategorisine ekleniyor. Siz de www.kanal7.com.tr adresinden Yemin sekmesine tıklayarak yeni bölümleri izleyebilirsiniz.

Youtube: Yemin'in yeni bölümünü gün sonunda Youtube üzerinde tek parça olarak izleyebilirsiniz. Kanal 7 ve Karamel Yapım'ın kanallarına abone olarak bildirimleri aktif edebilirsiniz.

Dailymotion: Yemin'in bölümleri dünyadaki birçok ülkede daha izlendiği için bu platforma da yükleniyor.

İzle7.com: Kanal 7'nin video platformu olan web sitesinde de hem yeni bölümleri hem fragmanları hem de kısa kesitleri seyredebilirsiniz.

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 271. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 271. bölüm fragmanı
 

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

yemin 268. bölüm fragmanı

yemin 267. bölüm

YEMİN 266. BÖLÜM FRAGMANI

emanet 265. bölüm fragmanı

Yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 259. bölüm fragmanı

yemin 258. bölüm

yemin 258. bölüm fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanıYemin 315. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Yemin. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


Yemin 315. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

yemin emir


Yemin 316. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri gösterdiği performansıyla dikkat çeken ve prime time kuşağındaki dizilere adeta meydan okuyan Yemin'in 316. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 315. bölüm sonrası ne zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 316. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız. 

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138