Yemin 316. bölüm izle | Youtube, Kanal 7, izle7.com, tek parça ve full izle - 28 Şubat Pazar

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Yemin'de bir hafta daha sona eriyor. Emir ve Feride'nin aşk dolu hikayesi şu sıralar sekteye uğrasa da nasıl devam edeceği merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Her anı yeni gelişmelere gebe olan yapım yine ilgi odağı. Yemin 316. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 28.02.2021, 07:09 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleriyle izleyicilerin karşısına çıkan Yemin'in bir haftasının daha sonuna gelindi. Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Yağmur Shahbazova ve Cen Verel'in baş rollerinde oynadığı dizide bugün neler yaşanacağı iple çekiliyor. Güzel haberler arka arkaya gelirken yaşanabilecek tek bir olumsuzluk her şeyi paramparça edebilir. Emir ve Yaman'ın yanısıra Kemal ve Narin'in de mücadelesini anlatan Yemin'in yeni bölümü Kanal 7 ekranlarında. Yemin 316. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


 

Yemin 316. bölüm özeti

Kanal 7'nin sevilen günlük dizisi Yemin 28 Şubat Pazar günü yayınlanacak olan 316. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Kemal ve Narin Azerbaycan geleneklerine göre evlenme sürecine girmişlerdir ve yüzük takılır. Artık nikah için saatler sayılmaya başlamıştır. Ancak Narin'in yanında Feride'nin sözlerini duyan Emir adeta yerin dibine girmiştir ve kendi ile yeniden yüzleşmeye başlamıştır. Yaptığı hataların muhasebesini tekrarlar. Hem gönlünden hem vicdanından rahatsızdır. Yaptıklarının bedelini de ödemektedir. Pek, Feride Emir'i affedecek mi? Hepsi ve daha fazlası Yemin'in 316. bölümünde.

yemin 276. bölüm f ragmanı

yemin 274. bölüm fragmanı

yemin 273. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı


 

Yemin 316. bölüm izle

Giderek artan heyecanı ve bağımlılığı ile Kanal 7'de yayınlanmaya devam eden Yemin'in yeni ve son bölümü internetteki yerini de aldı.  Televizyondan izleme fırsatı bulamayan vatandaşlar için dijital dünya önemli bir kaynak ve hem Kanal 7 hem de Karamel Yapım bunu çok iyi kullanıyor. İzleyicilere birçok alternatif sunuluyor ve dizilerin daha fazla kişi tarafından izlenmesi sağlanıyor.

Kanal 7 web sitesi: Dizi yayınlandıktan sonra son bölümler ilgili dizinin kategorisine ekleniyor. Siz de www.kanal7.com.tr adresinden Yemin sekmesine tıklayarak yeni bölümleri izleyebilirsiniz.

Youtube: Yemin'in yeni bölümünü gün sonunda Youtube üzerinde tek parça olarak izleyebilirsiniz. Kanal 7 ve Karamel Yapım'ın kanallarına abone olarak bildirimleri aktif edebilirsiniz.

Dailymotion: Yemin'in bölümleri dünyadaki birçok ülkede daha izlendiği için bu platforma da yükleniyor.

İzle7.com: Kanal 7'nin video platformu olan web sitesinde de hem yeni bölümleri hem fragmanları hem de kısa kesitleri seyredebilirsiniz.

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 271. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 271. bölüm fragmanı
 

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

yemin 268. bölüm fragmanı

yemin 267. bölüm

YEMİN 266. BÖLÜM FRAGMANI

emanet 265. bölüm fragmanı

Yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 259. bölüm fragmanı

yemin 258. bölüm

yemin 258. bölüm fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanıYemin 316. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Yemin. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


Yemin 315. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

yemin emir


Yemin 317. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri gösterdiği performansıyla dikkat çeken ve prime time kuşağındaki dizilere adeta meydan okuyan Yemin'in 317. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 316. bölüm sonrası ne zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 317. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız. 

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?