Yemin 340. bölüm izle | Youtube, Kanal 7, izle7.com, tek parça ve full izle - 23 Mayıs Pazar

Türkiye'nin tek hafta sonu dizisi Yemin'de bir haftanın daha sonuna gelindi. Bugün yayınlanacak olan bölümle birlikte izleyiciler cumartesiye kadar yeni haftayı bekleyecek. Ümit'in katılımı ile heyecanın ve acımasızlıkların daha da arttığı dizide yaşanacaklar da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Yemin 340. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

TV 23.05.2021, 08:40 23.05.2021, 08:51 Burak ZİHNİ

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Yemin'de bir haftanın daha ilk günü ekranlara geliyor. Tarhun ailesinin başından geçen olayları konu alan yapımda bugün de yine seyirciler ekran karşısına kilitlenecek. Türkiye'de olduğu kadar yurt dışında da adını duyuran ve her geçen gün daha da fazla kişi tarafından izlenen yapımda bugün neler olacağı araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Feride'nin başına gelenleri kafasına takan Emir, Ümit'nasıl biri olduğunu ortaya çıkarabilmek adın çalışmalarına devam eder. Özlem de ona bu konuda yardımcı olur. Yemin 339. bölüm izle seçeneklerini bu sayfada okuyabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.


 

Yemin 340. bölüm özeti

Yemin’de bu akşam Emir ormanlık alanda bir kadın cesedinin bulunduğu haberini alınca yıkılır. Ceset Feride’ye mi ait? Ümit, Emir’in vazgeçmediğini öğrendiğinde deliye döner ve Feride’ye olan zulmünü arttırır. Cavidan, Ümit’in Feride’yi sıkıştırdığını görür. Ümit’i kızı rahat bırakması noktasında uyarır. Özlem ile Emir, haber alamadıkları Feride’nin peşine düşerler. Bu sırada ormanlık alanda bilekleri kesilmiş bir kadın cesedi haberi alan Emir ile Özlem büyük korku yaşarlar. Ormanlı alanda bulunan kadın Feride mi? Narin, Kemal’in bütün varlığını kaybettiğini öğrenir. Zaten riskli bir gebelik geçiren Narin, Kemal’in korktuğu gibi bir durum yaşamaz ve kocasına destek olur. Holdingde, Songül ile karşı karşıya gelen Narin ezilmeden dimdik karşısında durur. Kemal çıkışsız bir noktadadır ama Narin kocasına destek olup, başlarının üstünde bir çatılarının olmasının bir mutlu olmalarına yeteceğini söyler. Kemal bu kıymetli destekten sonra şimdi ne yapacak? Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta sonu 19:00’da Yemin ile Kanal 7’de…

yemin 276. bölüm f ragmanı

yemin 274. bölüm fragmanı

yemin 273. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 271. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 271. bölüm fragmanı
 

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

yemin 268. bölüm fragmanı

yemin 267. bölüm

YEMİN 266. BÖLÜM FRAGMANI

emanet 265. bölüm fragmanı

Yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 259. bölüm fragmanı

yemin 258. bölüm

yemin 258. bölüm fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanıYemin 340. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Yemin. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


Yemin 340. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

yemin emir


Yemin 341. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri gösterdiği performansıyla dikkat çeken ve prime time kuşağındaki dizilere adeta meydan okuyan Yemin'in 341. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 340. bölüm sonrası ne zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 341. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız. 

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?