Yemin 340. bölüm özeti ve fragmanı izle | Yeni bölümde neler olacak? 23 Mayıs Pazar

Türkiye'nin en çok sevilen dizilerinden biri olan Yemin'de yeni bir hafta daha sona eriyor. Tarhun ailesinin başından geçen olayları konu alan dizide geride kalan günün ardından yeni günde de yaşanacaklar merak ediliyor. Ümit'in hamilelik oyunu sonrasında devam edeceği acımasızlıkların nasıl süreceği sabırsızlıkla bekleniyor. Peki yeni bölümde neler olacak? Yemin 340. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 22.05.2021, 17:51 Burak ZİHNİ

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri Türkiye'nin en çok seyredilen dizilerinden biri haline getirdiği Yemin'de bugün yeni hafta bitti. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda bugün yine izleyiciler ekran karşısına kilitlendi ve yaşananlar ilgiyle izlendi. Bundan sonra ise gelecek hafta sabırsızlıkla bekleniyor. Özellikle Ümit'in Feride'ye yaptıklarının de merak konusu ve  araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Birbirinden heyecanlı anlarıyla birlikte yepyeni bir böllüm daha seyircilerin karşısında olacak. Peki bundan sonra neler olacak? Yemin 340. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Yemin 340. bölüm özeti

Yemin’de bu akşam Emir ormanlık alanda bir kadın cesedinin bulunduğu haberini alınca yıkılır. Ceset Feride’ye mi ait? Ümit, Emir’in vazgeçmediğini öğrendiğinde deliye döner ve Feride’ye olan zulmünü arttırır. Cavidan, Ümit’in Feride’yi sıkıştırdığını görür. Ümit’i kızı rahat bırakması noktasında uyarır. Özlem ile Emir, haber alamadıkları Feride’nin peşine düşerler. Bu sırada ormanlık alanda bilekleri kesilmiş bir kadın cesedi haberi alan Emir ile Özlem büyük korku yaşarlar. Ormanlı alanda bulunan kadın Feride mi? Narin, Kemal’in bütün varlığını kaybettiğini öğrenir. Zaten riskli bir gebelik geçiren Narin, Kemal’in korktuğu gibi bir durum yaşamaz ve kocasına destek olur. Holdingde, Songül ile karşı karşıya gelen Narin ezilmeden dimdik karşısında durur. Kemal çıkışsız bir noktadadır ama Narin kocasına destek olup, başlarının üstünde bir çatılarının olmasının bir mutlu olmalarına yeteceğini söyler. Kemal bu kıymetli destekten sonra şimdi ne yapacak? Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta sonu 19:00’da Yemin ile Kanal 7’de…yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 270. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 270. bölüm fragmanı

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

Yemin 340. bölüm fragmanı ve özeti

Kanal 7'nin sevilen günlük dizisi Yemin 16 Mayıs 2021 Pazar günü yayınlanacak olan 340. bölüm özeti eklendikten sonra web sitemizde okunabilecektir.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138