Yemin 342. bölüm özeti ve fragmanı izle | Yeni bölümde neler olacak? 30 Mayıs Pazar

Türkiye'nin en çok seyredilen dizilerinden biri olarak hafta sonlarında yayın hayatına devam eden Yemin'de ilk gün geride kaldı. İzleyiciler soluksuz izledikleri bölümün ardından yarını sabırsızlıkla bekliyor ve bir an önce izlemek istiyor. Peki yarın neler yaşanacak? Yemin 342. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 29.05.2021, 18:19 30.05.2021, 18:32 Burak ZİHNİ
Yemin 342. bölüm özeti ve fragmanı izle | Yeni bölümde neler olacak? 30 Mayıs Pazar

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri Türkiye'nin en çok seyredilen dizilerinden biri haline getirdiği Yemin'de bugün yeni hafta bitti. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda bugün yine izleyiciler ekran karşısına kilitlendi ve yaşananlar ilgiyle izlendi. Bundan sonra ise gelecek hafta sabırsızlıkla bekleniyor. Özellikle Ümit'in Feride'ye yaptıklarının de merak konusu ve  araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Birbirinden heyecanlı anlarıyla birlikte yepyeni bir böllüm daha seyircilerin karşısında olacak. Peki bundan sonra neler olacak? Yemin 342. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.


 

Yemin 342. bölüm özeti

Feride sonunda her şeyi Emir’e söyler. Feride ile Emir şimdi çok daha dikkatli olmak zorundadırlar. Emir ile Özlem, Ümit’i köşeye sıkıştırmanın yollarını ararken, Ümit’in aklında kötü planlar vardır. Her şeyi evdeki kamera sisteminden izleyen Emir, Feride’nin tehlikede olduğunu görür görmez harekete geçer. Eve vardığında büyük bir sürprizle karşılaşır. Feride Ümit’i bıçaklamıştır. Feride katil mi oldu? Songül’ün hain planı adım adım işlemektedir. Kemal ise tüm varlığını kaybetmiş bir halde kalır. Şimdi yeni bir eve taşınmak zorundadırlar. Bu durumdan ailesinin en az zararla kurtulması için elinden geleni yapacak olan Kemal’in her zamanki gibi en büyük destekçisi karısı Narin olacaktır. Kemal bu büyük oyunu bozabilecek mi? Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta sonu 19:00’da Yemin ile Kanal 7’de…yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 270. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 270. bölüm fragmanı

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

Yemin 342. bölüm fragmanı ve özeti

Kanal 7'nin sevilen günlük dizisi Yemin 30 Mayıs 2021 Pazar günü yayınlanacak olan 342. bölüm özeti eklendikten sonra web sitemizde okunabilecektir.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?