Yemin 348. bölüm özeti ve fragmanı izle | Yeni bölümde neler olacak? 20 Haziran Pazar

Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Yemin'de başlayan yeni haftanın ilk günü geride kaldı. Tarhun ailesinin verdiği mücadeleye her geçen gün eklenen yeni sınavlarda bu kez de Ümit serbest kalır. Diğer yandan konakta yaşanacaklar da sabırsızlıkla beklenmektedir. Çünkü Caivdan ve Songül'ün hesaplaşması devam etmektedir. Narin ile Kemal de çocuk sevinci yaşamaya başladıktan kısa bir süre sonra zor anlar yaşayacaktır. Peki yarın neler yaşanacak? Yemin 348. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 19.06.2021, 17:54 Burak ZİHNİ
Yemin 348. bölüm özeti ve fragmanı izle | Yeni bölümde neler olacak? 20 Haziran Pazar

Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri olmaya devam eden Yemin'in bir haftası daha sona eriyor. Geride kalan ilk günün ardından gözler yarına çevrildi. Emir ve Feride'nin başladığı mücadeleye dahil olan Kemal ve Narin, Ümit'i alt edebilmek için her yolu dener. Ancak Ümit de onlara karşı boş durmaz. Narin'i köşede sıkıştıran bir adamı elinden telefonu alır, onu da iter. Kemal, ağabeyini öldüren Ümit'ten intikam almak adına savaşacaktır. Cavidan da konakta Songol'e kerşı otorite rekabetinde öne geçmiştir. Talaz ile işbirliği yaptığını söyley Songül'e tepki gösteren Cavidan, dersini vermiştir. Peki, yeni bölümde neler olacak? Yemin 348. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.


 

Yemin 348. bölüm özeti

Yemin’de bu akşam Ümit Narin’i serbest bırakıp Emir’in peşine düşer. Feride ile Emir’i öldürmek isteyen Ümit başarılı olabilecek mi? Ümit, Narin’i bırakır çünkü asıl hedefinde Emir vardır. Emir’i de Feride ile beraber tutsak eden Ümit, onları öldürmek isterken zevk almanın peşindedir. Ümit’in elinden kurtulan Narin, onları bulunması için elinden geleni yapar ama onun için de her şey çok zordur. Ümit kedinin fare ile oynadığı gibi Emir ve Feride ile oynamak istemektedir. Hazırlattığı bomba düzeneği ile Feride ile Emir’i bir arabada ölüme terk eder. Emir, bu düzeneği çözüp kendisini ve Feride’yi ölümden kurtarabilecek mi? Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta sonu 19:00’da Yemin ile Kanal 7’de…yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 270. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 270. bölüm fragmanı

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

Yemin 348. bölüm fragmanı ve özeti

Kanal 7'nin sevilen günlük dizisi Yemin 20 Haziran 2021 Cumartesi günü yayınlanacak olan 348. bölüm özeti eklendikten sonra web sitemizde okunabilecektir.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?