Yemin 357. bölüm özeti ve fragmanı izle | Yeni bölümde neler olacak? 1 EKim Cuma

Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduran Yemin'de bir hafta sona erdi ve yenisi başlıyor. Yeni haftasında yaşanacakların sabırsızlıkla beklendiği dizide Gülperi ve Emir'in başına gelecekler yine izleyenleri ekran karşısına kilitleyecek. Peki, yeni bölümde neler olacak? Yemin 357. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

TV 26.09.2021, 10:19 30.09.2021, 20:55 Burak ZİHNİ
Yemin 357. bölüm özeti ve fragmanı izle | Yeni bölümde neler olacak? 1 EKim Cuma

Türkiye'nin en çok seyreidlen dizilerinden biri olan Yemin'de yeni sezonun 2. haftası sona erdi. İzleyicilerin üç gün boyunca iki konakta yaşananlara odaklandığı bölümler ilgiyle izlendi. Gülperi'nin Fatma ile Hollanda'ya gidip gitmeyeceği konusundaki muamma giderek çözüne doğru kavuşmaya devam ediyor. Peki, yeni haftada neler olacak? Emir Gülperi'yi koruyabilecek mi? Yemin 357. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de dizi ve bölümlerle ilgili olarak yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Yemin 357. bölüm özeti

Emir ve Tarhun ailesinin sakin hayatları, dünyalarına giren bir “Peri Kızı” ile değişir. Çocukluğu işkencelerle geçen, bu yüzden insanlara yaklaşmaktan ürken bu peri kızının yolu Emir ile kesiştiğinde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Emir hayatını alt üst eden bu yabani kızla nasıl baş edecektir? Gülperi, hiç bilmediği bu yabancı dünyaya ayak uydurabilecek midir?

Öte yandan Narin ile Kemal, Hikmet’in yadigarı Tarhun Konağı’na yerleşmişlerdir. Geçen zamanda büyük badireler atlatan iki aşığın artık aşklarını doyasıya yaşadıkları mutlu, huzurlu bir yuvaları vardır. Kemal, holdingdeki görevine geri dönmüş, Narin ise mesleğini başarıyla sürdürmeye devam etmektedir. Ne var ki; Narin’in gireceği zor bir ameliyat, sakin geçen onca yıldan sonra bazı taşları yerinden oynatır. Narin ile Kemal’in aşkını yeni, zorlu bir sınav beklemektedir.

Dördüncü sezonda Yemin izleyicilerini hangi sürprizler bekliyor? Yemin dizisi Cuma 21:15’te, Cumartesi-Pazar 19:00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında…

Kanal 7 ekranlarının büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Yemin, dördüncü sezonuyla izleyici karşısına çıkacak. Yemin dizisi 17 Eylül Cuma günü dördüncü sezonun ilk bölümüyle 21.15’te, Cumartesi- Pazar ise 19.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında olacak.

Yaşadığı zorlukları geride bırakmaya çalışan Emir, yeni bir hayata adım atar. Oğlu Yiğit’le birlikte ailesini de alıp şehirden uzak bir çiftliğe yerleşir. Emir, eski hesapların tümünü kapatmış dingin bir hayat sürmektedir. Kentten uzak yeni çiftlik hayatı, baba oğul arasında çok güçlü bir bağ oluşturmuştur. Yiğit doğa ile haşır neşir, mutlu bir çocuktur.


setenay süer

yemin 276. bölüm f ragmanı

yemin 274. bölüm fragmanı

yemin 273. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 271. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 271. bölüm fragmanı
 

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

yemin 268. bölüm fragmanı

yemin 267. bölüm

YEMİN 266. BÖLÜM FRAGMANI

emanet 265. bölüm fragmanı

Yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 259. bölüm fragmanı

yemin 258. bölüm

yemin 258. bölüm fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanı

yemin emir


Yemin 357. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yayınlandığı günden beri gösterdiği performansıyla dikkat çeken ve prime time kuşağındaki dizilere adeta meydan okuyan Yemin'in 357. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 354. bölüm sonrası ne zaman yayınlanacağı belli de değil.. Biz de siz değerli okuyucularımıza buradan aktaracağız. Her geçen gün kitlesini artıran Yemin 357. bölüm fragmanı ve özeti ve izle seçenekleri ile karşınızda olacağız. 

Yemin oyuncuları

Setenay Süer, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138