Yemin 364. bölüm izle | Yemin Youtube, Kanal 7, izle7.com, tek parça ve full izle - 16 Ekim Cumartesi

Türkye'nin en çok seyredilen dizilerinden biri olmaya devam eden Yemin'de ikinci gün başlıyor. Birbirinden önemli oyuncuların kadrosunda bulunduğu yapımda yaşanacaklar yine merak konusu. Emir ve Gülperi'yi neler bekliyor? Yemin 364. bölüm Youtube, Kanal 7, izle7.com, tek parça ve full izle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

TV 16.10.2021, 11:49 Burak ZİHNİ
Yemin 364. bölüm izle | Yemin Youtube, Kanal 7, izle7.com, tek parça ve full izle - 16 Ekim Cumartesi

Baş rollerini Gökberk Demirci, Setenay Süer, Can Verel ve Yağmur Shahbazova'nın paylaştığı Yemin'de yepyeni bir gün daha ekranlardaki yerini alıyor. Karamel Yapım imzasını taşıyan bölümleri ile adını yurt dışına da savuran Yemin'in hikayesi devam ediyor. Çok sevilen ve her geçen gün daha da fazla hayran kitlesine ulaşan dizide Emir ile Gülperi'nin birbirleirne yakınlaşmaya başlamaları her şeyi değiştirecektir. İzleyiciler bundan sonra olacakları da merakla bekliyor. Diğer yandan Kemal ve Narin'in Mert için verdikleri mücadele de sürecek. Yemin 364. bölüm Youtube, Kanal 7, izle7.com, tek parça ve full izle alternatifleri haberimizde yer alıyor. Sizler de bölüme dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Yemin 364. bölüm özeti

Emir ve Tarhun ailesinin sakin hayatları, dünyalarına giren bir “Peri Kızı” ile değişir. Çocukluğu işkencelerle geçen, bu yüzden insanlara yaklaşmaktan ürken bu peri kızının yolu Emir ile kesiştiğinde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Emir hayatını alt üst eden bu yabani kızla nasıl baş edecektir? Gülperi, hiç bilmediği bu yabancı dünyaya ayak uydurabilecek midir? Öte yandan Narin ile Kemal, Hikmet’in yadigarı Tarhun Konağı’na yerleşmişlerdir. Geçen zamanda büyük badireler atlatan iki aşığın artık aşklarını doyasıya yaşadıkları mutlu, huzurlu bir yuvaları vardır. Kemal, holdingdeki görevine geri dönmüş, Narin ise mesleğini başarıyla sürdürmeye devam etmektedir. Ne var ki; Narin’in gireceği zor bir ameliyat, sakin geçen onca yıldan sonra bazı taşları yerinden oynatır. Narin ile Kemal’in aşkını yeni, zorlu bir sınav beklemektedir.

setenay süer

yemin 276. bölüm f ragmanı

yemin 274. bölüm fragmanı

yemin 273. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 271. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 271. bölüm fragmanı
 

yemin 269. bölüm fragmanı

yemin 268. bölüm izle

yemin 268. bölüm fragmanı

yemin 267. bölüm

YEMİN 266. BÖLÜM FRAGMANI

emanet 265. bölüm fragmanı

Yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 264. bölüm fragmanı


yemin 264. bölüm fragmanı

yemin 259. bölüm fragmanı

yemin 258. bölüm

yemin 258. bölüm fragmanı

yemin 252. bölüm fragmanı


yemin 247. bölüm fragmanıYemin 364. bölüm Youtube izle

Bilindiği üzere tüm kanallar, yapımlar ve diziler Youtube'da bir kanal sahip. En azından bu üçünden biri sürekli olarak dizilerin tüm bölümlerini yayınlıyor. O dizilerden biri de Yemin. Yeni bölüm sona erdikten sonra dizinin son bölümünü Youtube üzerinden tek parça olarak izleyebilirsiniz.


Yemin 364. bölüm izle

Ulusal televizyon kanallarından biri olarak uzun süredir yayın yapan Kanal 7'yi izlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Televizyonlarınız haricinde telefon, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizden de seyredebilirsiniz.


KANAL 7 HD FREKANS AYARLARI
Türksat 4A
Frekans 12103
Polarizasyon yatay
Symbol rate 8333
FEC 2/3
Modulasyon: 8SPK, Pilot: ON

yemin emir

Yemin oyuncuları

Cansu Tuman, Gökberk Demirci, Yaghmur Shahbazova , Can Verel, Cansın Mina Gür , Gül Arcan , Berkant Müftüler , Ceyda Olguner, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Melahat Abbasova, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek , Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?