Yemin 368. bölüm özeti ve fragmanı izle | Yeni bölümde neler olacak? 24 Ekim Pazar

Karamel Yapım imzasını taşıyan ve her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen Yemin'de yepyeni bir hafta daha sona eriyor. Cuma günü başlayan haftanın son gününde yine seyirciler yaşanacakları sabırsızlıkla bekliyor. Emir, karısına saldıran misafirine karşı ne yapacak? Kemal, Meltem'in kıskacından kurtulabilecek mi? Yemin 368. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de bölüm ve dizi hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz.

TV 23.10.2021, 20:32 23.10.2021, 21:34 Burak ZİHNİ
Yemin 368. bölüm özeti ve fragmanı izle | Yeni bölümde neler olacak? 24 Ekim Pazar

Baş rollerini Gökberk Demirci, Setenay Süer, Can Verel ve Yağmur Shahbazova'nın paylaştığı Yemin'de yepyeni bir hafta daha sona eriyor. Emanet dizisinde Yusuf'un üstlendiği birleştirici rolü Yemin'de ise Yiğit taşıyor. Babası ve Peri Kızı'nın bir araya gelebilmesi adına her şeyi deniyor. Son olarak köfte ve patates için birlikte sofrada olan çiftin arasındaki yakınlık giderek artıyor.Bu sırada Emir'in eve davet ettiği bir misafiri Gülperi'ye saldırma girişiminde bulunca olanlar oluyor. Diğer yanda ise Mert'i ablasıyla tanıştırmak isteyen Kemal, hiç hesaba katmadığı bir cenderenin ortasında kendini bulmak üzeredir.Yemin 368. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de bölüme dair yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Yemin 368. bölüm özeti

Kanal 7 ekranlarının büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Yemin, dördüncü sezonuyla izleyici karşısına çıkıyor. Yemin dizisi dördüncü sezonuyla Cuma 21.15’te, Cumartesi- Pazar ise 19.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında oluyor. Yaşadığı zorlukları geride bırakmaya çalışan Emir, yeni bir hayata adım atar. Oğlu Yiğit’le birlikte ailesini de alıp şehirden uzak bir çiftliğe yerleşir. Emir, eski hesapların tümünü kapatmış dingin bir hayat sürmektedir. Kentten uzak yeni çiftlik hayatı, baba oğul arasında çok güçlü bir bağ oluşturmuştur. Yiğit doğa ile haşır neşir, mutlu bir çocuktur. Emir ve Tarhun ailesinin sakin hayatları, dünyalarına giren bir “Peri Kızı” ile değişir. Çocukluğu işkencelerle geçen, bu yüzden insanlara yaklaşmaktan ürken bu peri kızının yolu Emir ile kesiştiğinde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Emir hayatını alt üst eden bu yabani kızla nasıl baş edecektir? Gülperi, hiç bilmediği bu yabancı dünyaya ayak uydurabilecek midir? Öte yandan Narin ile Kemal, Hikmet’in yadigarı Tarhun Konağı’na yerleşmişlerdir. Geçen zamanda büyük badireler atlatan iki aşığın artık aşklarını doyasıya yaşadıkları mutlu, huzurlu bir yuvaları vardır. Kemal, holdingdeki görevine geri dönmüş, Narin ise mesleğini başarıyla sürdürmeye devam etmektedir. Ne var ki; Narin’in gireceği zor bir ameliyat, sakin geçen onca yıldan sonra bazı taşları yerinden oynatır. Narin ile Kemal’in aşkını yeni, zorlu bir sınav beklemektedir. Dördüncü sezonda Yemin izleyicilerini hangi sürprizler bekliyor? Yemin dizisi Cuma 21:15’te, Cumartesi-Pazar 19:00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında…

setenay süer

yemin 276. bölüm f ragmanı

yemin 274. bölüm fragmanı

yemin 273. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 272. bölüm fragmanı

yemin 271. bölüm izle

yemin 269. bölüm izle

yemin 271. bölüm fragmanı

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?