Zuhal Topal'la Sofrada Derya Demir kaç puan aldı? 19 Ocak Salı Zuhal Topal bugün kaç puan verdi

Birbirinden renkli yarışmacılarıyla yeni haftasında da izleyicileri ekran karşısına kilitleyen Zuhal Topal'la Sofrada'da haftanın ikinci günü başlıyor. Dün Beyzanur Alptekin'in yemeklerini yaparak puanlarını aldığı günün ardından bugün mutfağa girecek ikinci ism Derya Demir oldu. Deneyimli gelin kendisine verilen sürede belirlediği menüyü 2.5 saatlik sürede hazırlamak zorunda. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Derya Demir kaç puan aldı? 19 Ocak Salı Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 19.01.2021, 14:59 Burak ZİHNİ

Zuhal Topal'la Sofrada 19 Ocak Salı yarışmacısı Derya Demir kaç puan aldı? sorusunun cevabı araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Dün başlayan haftanın ardından ilk gün Derya Demir yarışarak puanlarını almıştı. Gününü geçiren genç ve güzel yarışmacının ardından bugün tam 18 yıllık evli olan ve tecrübeli bir gelin kendisine verilen sürede 15 bin liralık ödül için kolları sıvayacak. Derya Demir, kayınvalidesi ile birlikte başlayacağı rekabette en güzel yemekleri hazırlayarak adını Türkiye'ye ispat ettirmek amacında. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Derya Demir kaç puan aldı? 19 Ocak Salı Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Detaylar haberimizde yer alıyor.


 

Derya Demir'in menüsü

Bugün haftanın ilk performansına imza atacak olan Derya Demir bir hayli iddialı. Menüsünde de bunu gösterdi. Bu arada haftanın falafel oldu ve gelinler keklerini kendileri hazırlayacalk. İşte Derya Demir'in menüsünde yer alanlar;

 

Zuhal Topal'la Sofrada Derya Demir kaç puan aldı?

FOX TV'de bugün yayınlanacak olan bölümde Türkiye'ye adını kanıtlamak ve 15 bin lirayı almak isteyen Elif Akgöz'ün performansı cuma günkü kaderini belirleyecek. Kayınvalidelerin vereceği puanların toplamı finalde onu bir adım çıkarabilir. Ayrıca Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun yanıtı da merak konusu. Bİlindiği üzere güzel sunucu birkaç haftadır puanlarını finalde açıklıyor ve birinci böyle belli oluyor. Derya Demir'in ödülü kazanabilmesi için Topal'ın da gözüne girmesi gerekiyor. Bu sebeple de dikkatli ve çabuk olması onun puanların lehine kullanmasına aracılık edecek.

Zuhal Topal'la Sofrada 19 Ocak Salı puan tablosu
Puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacaktır.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?