Zuhal Topal'la Sofrada Derya Demir kimdir? 19 Ocak Salı yarışmacı gelini tanıyalım

Dün yeni haftası başlayan Zuhal Topal'la Sofrada'nın ikinci günü için herkes ekran başına kilitlendi. Bugün belirlediği yemeklerle birlikte haftanın seçimi olan falafeli birleştirecek olan gelin Derya Demir olarak açıklandı. Seyirciler de deneyimli gelin hakkındaki araştırmalara başladı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Derya Demir kimdir? 19 Ocak Salı yarışmacı gelini tanıyalım...

TV 19.01.2021, 14:33 Burak ZİHNİ

Zuhal Topal'la Sofrada 19 Ocak yarışmacısı kimdir? sorusunun cevabı bugün ilgiyle araştırılıyor. Deneyimli bir yarışmacı olarak izleyicilerin ve Türkiye'nin karşısına çıkacak olan Derya Demir'in nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu haline geldi. En çok sorgulanan konulardan biri de gelin hakkındaki bilgiler. 521. bölüm yarışmacısı olarak yarışacak Derya Hanım için hazırladığımız haberimizde tüm detayları bulabilirsiniz. 

Zuhal Topal'la Sofrada Derya Demir kimdir?

Kayınvalidesi Kadriye Hanım ile birlikte birincilik için kolları sıvayacak olan Derya Demir 18 yıllık evli ve 3 çocuk sahibi. Aslen Adanalı. Hızlı ve telaşlı. Hedefi 15 bin lira ile birlikte evine dönmek ve parayı belirlediği yer için harcamak.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?