Zuhal Topal'la Sofrada Duygu kimdir? Duygu Konuş kaç yaşında ve nereli

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışamalarından biri olarak bugün yeni haftasına başlayan Zuhal Topal'la Sofrada'nın yarışmacıları da açıklandı. Pazartesiden itibaren hünerlerni sergileyecek isimler belli oldu ve bugün mutfağa girecek isim duyuruldu. Haftanın başlangıcına imza atacak yarışmacı Duygu Konuş oldu. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Duygu Konuş kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 31.05.2021, 16:01 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Sofrada Duygu kimdir? Duygu Konuş kaç yaşında ve nereli

FOX TV'nin sevilerek izlenen programlarından biri olmayı başaran ve yüzlerce bölümdür ekranlardaki yerini alan Zuhal Topal'la Sofrada mayıs ayının son gününde yeni haftaya başladı. Bugüne kadar yayınlanan 600'den fazla bölümle sofraları renklendiren ve televizyonları şenlendiren yarışmanın bugün yarışacak gelini Duygu Konuş oldu. Kendisi hakkında da birçok araştırma yapılıyor. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Duygu Konuşkimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.


Zuhal Topal'la Sofrada Duygu Konuş kimdir?

Bugün kendisine verilen sürede rakiplerin ilk günden gözdağı vermek ve 15 bin lirayı kazanmak isteyen Duygu Konuş 29 yaşında. 9 aylık evli. Eline güveniyor ve temizlik takıntılı. 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138