Zuhal Topal'la Sofrada Elif Akgöz ve kayınvalidesi Hanım Akgöz kimdir

FOX TV'nin sevilerek izlenen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'da yeni bir hafta daha başladı. İlk gün yarışmacıları da belli oldu. Buna göre mutfağa girerek hünerlerini sergileyen gelin ve rakibeleri ağırlayacak kayınvalide bellli oldu. Pazartesi günü puanlarını alacak takım Elif Akgöz ve kayınvalidesi Hanım Akgöz olarak açıklandı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Elif Akgöz ve kayınvalidesi Hanım Akgöz kimdir? İşte detaylar...

TV 11.01.2021, 16:18 11.01.2021, 16:35 Burak ZİHNİ

Televizyon ekranlarının en çok sevilen yarışmalarından biri olarak yayın hayatına devam eden Zuhal Topal'la Sofrada yeni haftanın ilk gününde izleyicilerin karşısına çıkıyor. Gelin ve kayınvalidelerin Türk mutfağından olduğu kadar dünya lezzetlerini de sofralara taşıyıp ekranları renklendirdiği yarışmada bugün yarışacak gelin ve kayınvalide Elif Akgöz ile Hanım Akgöz oldu. Kendileri hakkındaki bilgiler de merak konusu ve araştırılıyor. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada 11 Ocak 2021 Pazartesi yarışmacı gelin ve kaynanası kimdir? Elif Akgöz ve kayınvalidesi Hanım Akgöz'ü tanıyalım...Elif Akgöz kimdir?

Yeni haftanın yarışacak ilk gelini olarak mutfağa girecek Elif Akgöz hakkında birçok araştırma yapılıyor. Deneyimli gelin hakkındaki bilgiler merak konusu oldu. Kendisi 10 yıllık evli. 3 çocuk annesi. Disiplinli ve kuralcı. Mutfakta heyecanlı. 


Hanım Akgöz kimdir?

Bugün rakibelerini ve Zuhal Topal'ı ağırlayacak olan Hanım Akgöz tam bir hanımağa. Ama aynı zamanda alıngan. Gelinine çok güveniyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?