Zuhal Topal'la Sofrada Fatma Keleş kimdir? 4 Aralık Cuma yarışmacısı

FOX TV'nin gündüz kuşağı programları arasındaki reyting kozu Zuhal Topal'la Sofrada'nın 100 haftaya giden yayın hayatına son 10 bölüm kaldı. Bugün yeni haftaya nokta koyacak ve rakibelerini ağırlayacak isim ise Fatma Keleş. Kendisi hakkında da araştırmalar yapılmaya başlandı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada 4 Aralık Cuma yarışmacısı Fatma Keleş kimdir? İşte detaylar...

TV 04.12.2020, 18:05 04.12.2020, 18:08 Burak ZİHNİ

Türkiye'de yemek yarışmaları arasında en çok izlenenlerden biri olan ve kendi konseptinde önemli başarılara imza atan Zuhal Topa'lla Sofrada'da bir hafta daha sona eriyor. Uzun soluklu yayın hayatıyla izleyenleri eğlendiren, sofralara tat katan ve rekabetiyle de heyecanlandıran yarışmada bugün bir gelin ve kayınvalide 15 bin lira sevinci yaşayacak. O isimlerden biri olmak isteyen Fatma Keleş, son günde rakibelerini ağırlayacak ve onlardan gelen eleştirilere karşı gelinini savunacak. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada 4 Aralık Cuma yarışmacısı Fatma Keleş kimdir? İşte detaylar...İyi seyirler dileriz.


 

Fatma Keleş kimdir?

Bugün haftanın son bölümünde kayınvalideleri masasında konuk edecek ve Zuhal Topal'ın yanında oturacak olan Fatma Hanım gelinine kıyamıyor. Biro kadar da güveniyor. Yöresel lezzetlerle birinciliği hedefliyor.

zuhal topal'la sofrada maysa kaya

zuhal topal'la sofrada nuray korkusuz

zuhal topal'la sofrada merve dilan zengin

zuhal topal'la sofrada Zeynep Kübra Erdal


zuhal topal'la sofrada Nazlı Kübra Keleş

 

Zuhal Topal'la Sofrada Bilge Aslı Erkuş

Zuhal Topal'la Sofrada Sibel Terzioğlu

Zuhal Topal'la Sofrada Figen Acar

Zuhal Topal'la Sofrada Ariz

Zuhal Topal'la Sofrada Melike Tuncel

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?