Zuhal Topal'la Yemekteyiz 13 Ekim Çarşamba menüsü ve puanları | Habibe Naz Özcan kaç puan aldı?

Türkiye'nin en çok seyredilen programlarından biri olarak TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni bölümü izleyicilerin karşısına çıkıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların kozlarını paylaştığı günde yine heyecan nefes kesecek. Pazartesi günü Sabahat'in yarıştığı, dün Edizcan'ın mutfağa girdiği yarışmanın yeni yarışmacısı Habibe Naz Özcan oldu. Peki, Habibe Naz Özcan kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 13 Ekim Çarşamba menüsü ve puanları haberimizde yer alıyor.

TV 13.10.2021, 15:10 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz 13 Ekim Çarşamba menüsü ve puanları | Habibe Naz Özcan kaç puan aldı?

Zuhal Topal'ın sunduğu ve milyonlara ulaştırdığı Yemekteyiz'de yeni bir bölüm daha lezzet şölenine sahne oluyor. Hamarat yarışmacıların beş gün boyunca verdiği mücadelede 15 bin liranın kimin olacağının belirlenmesine çok az bir süre kaldı. Hafta ortasında yarışacak isim ise Habibe Naz Özcan olarak belirlendi. Kendisine verilen sürede elinden geleni yapacak olan deneyimli yarışmacı ile bir de sürpriz var. Zeynep Başkan Karadeniz ezgileriyle kulakların pasını silecek. Yemek yarışının sürdüğü günde Özcan da puanlarını alacak ve 15 bin liranın sahibi olmak istiyor. Peki, Habibe Naz Özcan kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 13 Ekim Çarşamba menüsü ve puanları haberimizde yer alıyor. 


 

Yemekteyiz Habibe Naz Özcan menüsü

Deneyimli yarışmacının 2.5 saatte yapması gereken 5 çeşit yemek ile katıldığı programdaki menüsü de merak konusuydu. İzleyiciler yarışmadaki tercihleri sofralarına taşımak adına yarışmacıların menülerinden seçim yapabiliyor. Habibe Naz Özcan'ın menüsü haberimizde yer alacak. Kendisi intihar ettiğini ve yoğun bakımda kaldığını anlattı ve Zuhal Topal'ı şoke etti. Zeynep Başkan'ı dinlemek ise herkesi sevindirecek. Kemençe de başarılı şarkıcıya eşlik edecek.
 

Yemekteyiz Naz
 


 

Yemekteyiz Habibe Naz Özcan kaç puan aldı?

Yeni haftanın üçüncü yarışmacısı olarak rakipleri ve Zuhal Topal'ın karşısına çıkan Habibe Naz Özcan'ın gün sonunda elde edeceği puanlar sabırsızlıkla bekleniyor. Hem hafta sonundaki finalde avantajı eline geçirmek hem de 15 bin lirayı kazanmak isteyen yarışmacının aldığı puanlar haberimize eklenecek.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138