Zuhal Topal'la Yemekteyiz 27 Eylül - 1 Ekim yarışmacıları kimdir?

TV8'de yayınlanan bölümleri ile izleyenlerin karşısına çıkmaya devam eden Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in yeni haftadaki yarışmacıları belli oldu. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz 27 Eylül - 1 Ekim yarışmacıları kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 26.09.2021, 14:57 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz 27 Eylül - 1 Ekim yarışmacıları kimdir?

Yeni sezonda da adından söz ettirmeyi sürdüren Yemekteyiz'de ayın son haftası başlıyor. Eylül ayının son günlerinde ekranlara gelecek olan yeni haftada kimlerin yarışacağı şimdiden merak konusu oldu. Yayınşanan fragmanda yaşanacaklar da herkesi ekran başına kilitleyecek. Bu sebeple zorlu maratonun kahramanları merak ediliyor ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Her anı çekişmeye sahne olacak, lezzet ve rekabet dolu programın takipçileri şimdiden sabırsız. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz 27 Eylül - 1 Ekim yarışmacıları kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de neler yaşandı?

Geride kalan hafta büyük bir çekişmeye sahne oldu ve 15 bin liranın sahibi açıklandı. Buna göre rakiplerinden daha fazla puan toplayan Nazire Sibel Özgünaydın evine zaferle dönmeyi başardı. Genç öğretmene sosyal medyadaki izleyiciler de büyük destek verdi. Hafta boyunca özellikel Cüneyit Bey ile Türkçe konusunda yaşadığı atışmalar ve samimi davranışlarıyla dikkat çeken Özgünaydın'ın yanı sıra beş günlük mücadelede Gülay Kurt, Alaa Abed, Cüneyit Akın ve Gülcan Güvenç yarıştı.


Zuhal Topal'la Yemekteyiz


 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 27 Eylül - 1 Ekim yarışmacıları kimdir?

Birbirinden iddialı isimlerin kendisini kanıtlamak, el hünerlerini milyonlara ispatlamak ve 15 bin liralık ödülü kazanmak adına vereceği mücadlee ilgiyle izlenecek. Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in yeni haftadaki yarışmacıları açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138