Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kim birinci oldu? 26 Kasım Cuma puanları | Sümerya Çiftçi kaç puan aldı

Türkiye'nin en çok seyredilen günlük yemek yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in bir haftası daha sona eriyor. Pazartesiden bu yana devam eden zorlu maratonun son gününde yarışacak isim Sümerya Çiftçi. Genç yarışmacı kendisine verilecek olan sürede elinden geleni yapacak ve ardından tüm sıralama açıklanacak. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kim birinci oldu? 26 Kasım Cuma puanları haberimizde yer alıyor.

TV 26.11.2021, 16:00 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kim birinci oldu? 26 Kasım Cuma puanları | Sümerya Çiftçi kaç puan aldı

Zuhal Topal'ın sunuculuğunu üstlendiği Yemekteyiz'de yeni haftanın son bölümü ekranlara geliyor. Pazartesiden bu yana devam eden zorlu mücadelenin yeni bölümünde açıklanacak sıralama ile birlikte bir yarışmacı 15 bin liranın sahibi olacak. Her anı kıran kırana bir yarışa sahne olan programda bugün Sümerya Çiftçi yarışacak. Kendisine ayrılan sürede elinden geleni yapacak. Ardından da puanlarını alacak. Yarışmacı etabının tamamlanmasının ardından bu kez de Zuhal Topal kendi puanlarını verecek ve sonuçlar açıklanacak. Genç yarışmacı da kendi gününe kadar yarışan tüm yarışmacıları geçmek amacında. Bunun için işi hiç de kolay değil ve bugüne kadar performanslarını sergileyen rakiplerini geride bırakması gerekiyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kim birinci oldu? 26 Kasım Cuma puanları haberimizde yer alıyor.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sümerya hangi yemekleri yaptı?

Hafta başından bu yana hararetli tartışmalarla adından söz ettiren ve yeni gün fragmanında verdiği cevaplarla dikkat çeken Sümerya'nın menüsü de sabrısızlıkla bekleniyordu. Bugüne kadar eleştridiği menüleri hem lezzet hem de sunum açısından geçmek zorunda olan İsmail için rakipleri adeta pusuda. İlk hatasında puanlarını kırabilmek adına her şeyi yaapbilirler. Kendisinin yemekleri haberimize eklenecek.


 

Yemekteyiz Sümerya kaç puan aldı?

Yeni haftanın son yarışmacısı olarak rakipleri ve Zuhal Topal'ın karşısına çıkan Sümerya'nın 2.5 saat sonunda elde edeceği puanlar sabırsızlıkla bekleniyor. Hem hafta sonundaki finalde avantajı eline geçirmek hem de 15 bin lirayı kazanmak isteyen yarışmacının aldığı puanlar haberimize eklenecek.


 


Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sümerya Çiftçi kimdir?

22-26 Kasım Yemekteyiz Yarışmacıları arasında bu hafta son yarışmacı Sümerya Çiftçi hakkında ki merak edilen bilgiler alt kısımda açıklanmıştır.

  • 26 yaşında
  • 3,5 yıllık evli
  • 1995 yılında doğdu
  • Dürüstlüğü önem veriyor
  • Kendini beğenmiş insanları sevmiyor
  • İstanbul da yaşıyor
  • Saygıya çok önem veriyor


 

Yemekteyiz'de kim birinci oldu?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz birincisi henüz açıklanmadı. Açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?