Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de Murat Giresun kimdir? Instagram hesabı

Zuhal Topal'ın sunumuyla ekranlara gelen Yemekteyiz'de yepyeni bir hafta daha başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların performanslarıyla izleyicilerin karşısına çıkmayı sürdürdüğü programda daha önce tanınan bir isim puan mücadelesi verecek. Murat Giresun cuma günü 15 bin liranın sahibi olmak istiyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Murat Giresun kimdir? Daha önce hangi yarışmalara katıldı? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

TV 17.01.2022, 16:29 17.01.2022, 17:12 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de Murat Giresun kimdir? Instagram hesabı

Zuhal Topal'ın sunumuyla ekranlara gelen Yemekteyiz'de yepyeni bir hafta daha başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların performanslarıyla izleyicilerin karşısına çıkmayı sürdürdüğü programda daha önce tanınan bir isim puan mücadelesi verecek. Murat Giresun cuma günü 15 bin liranın sahibi olmak istiyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Murat Giresun kimdir? Daha önce hangi yarışmalara katıldı? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.Zuhal Topal'la Yemekteyiz Murat Giresun kimdir?

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan ZuhalTopal'la Yemekteyiz'in yeni haftasında yarışacak Murat Giresun ekranlara yabancı bir isim değil. Kendisi daha önce Şef Akademi'de yarıştı. Burada tecrübe kazandı ve bu programa daha iddialı katılıyor. Samet, Banu, Hanife ve Aynur karşısında yapacağı yemeklerle birincilik için kolları sıayacak Giresun, 24 yaşında ve mutfak şefizuhal topal'la yemekteyiz murat giresun


 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Murat Instagram hesabı

Zorlu maratonun en iddialı yarışmacılarından biri olan Murat Giresun'un kendisine ait bir Instagram hesabı bulunmaktadır ve bunu aktif olarak kullanmaktadır. Binlerce de takipçisi vardır. Sizler de takip etmek isterseniz @muratgiresun profilinden kendisine ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?