Zuhal Topal'la Yemekteyiz Emrah kimdir? Emrah Karakaya kaç yaşında ve nereli

TV8 ekranlarının sevilerek izlenen yarışması Yemekteyiz'de 8'inci hafta yeni ayın ilk günü ile birlikte başlıyor. Birbirinden hamarat yarışmacıların performanslarını sergilediği ve her anında büyük bir çekişmenin yaşandığı zorlu maratonda cuma günü 15 bin lira kazanan belirlenecek. İlk gün yarışacak isim de belli oldu. Buna göre Emrah Karakaya kendisine tanınan sürede yemeklerini hazırlayacak. Seyirciler de araştırmalarda bulunuyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Emrah kimdir? Emrah Karakaya kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 01.11.2021, 06:40 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Emrah kimdir? Emrah Karakaya kaç yaşında ve nereli

Zuhal Topal'ın sunumuyla izleyenlerin karşısna çıkmaya devam eden Yemekteyiz'de yeni bir haftaya daha merhaba deniyor. Haftanın beş günü yayınlanan amansız rekabette yarışmacılar kendileri için belirlenen 2.5 saatlik sürede mutfağa girerek rakipleri ve Zuhal Topal'dan en yüksek puanı almaya çalışıyor. Haftanın ilk gün yarışmacısı da belli oldu. İlk gün 15 bin lirayı kazanabilmek adına yarışacak isim Emrah Karakaya oldu. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Emrah kimdir? Emrah Karakaya kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.


Zuhal Topal'la Yemekteyiz Emrah kimdir?

Yemekteyiz'in bu sezon 36'ıncı bölüm yarışmacısı olan Emrah Karakaya 31 yaşında. Evli ve bir çocuk babası. Aslen Ardahanlı. Fenerbahçe taraftarı. Kitap okumayı, müzik dinlemeyi, dünya mutfağından yemekleri denemek ve onlara yorum katmayı çok seviyor. Yarışmada da oldukça iddialı ve ödülü kazanacağından emin. Danilo Zanna'yı seviyor. Hedefi Masterchef Türkiye'ye katılmak


emrah karakaya yemekteyiz

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?