Zuhal Topal'la Yemekteyiz Toprak Karadeniz kimdir? Instagram hesabı

Türkiye'nin en çok seyredilen yarışmalarından biri olan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in yeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor ve hafta başlıyor. Yeni haftanın yarışmacıları da merak konusuydu ve Toprak Karadeniz onlardan biri. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Toprak Karadeniz kimdir? Instagram hesabı haberimizde.

TV 13.12.2021, 16:01 13.12.2021, 16:25 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Toprak Karadeniz kimdir? Instagram hesabı

Zuhal Topal'ın sunumuyla TV8'deki yerini almayı sürdüren Yemekteyiz'in 14'üncü haftası bugün başlıyor. Pazartesiden cumaya gerçekleşecek kıyasıya mücadelede yer alacak yarışmacılar tanıtıldı ve rekabet nefes kesiyor. Birbirinden hamarat beş isim arasında Toprak Karadeniz de bulunuyor ve daha önce de ekran tecrübesine sahip bir yarışmacı. Kendisi hakkında da araştırmalar gerçekleştiriliyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Toprak Karadeniz kimdir? Instagram hesabı haberimizde haberimizde yer alıyor.


 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Toprak Karadeniz kimdir?

Bu haftanın tek erkek yarışmacısı olarak ekranlardaki yerini alacak olan Toprak Karadeniz daha önce Business Channel Türk'te yayınlanan Restauran TV'de Sema Baysal'ın konuğuydu. Şeflik yapan ve mutfakla yakından ilişkisi bulunan Karadeniz'in bu haftaki performansı da söz konusu nedenden dolayı sabırsızlıkla bekleniyor. Instagram hesabı @toprakkaradenizz'dir.

 

zuhal topal'la yemekteyiz duygu ipekçi

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Duygu İpekçi

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Tuba Decedeli

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Devran Gün


Zuhal Topal'la Yemekteyiz Toprak Karadeniz

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?