Zuhal Topal'la Sofrada 22 Aralık Salı yarışmacı kaynana Esra Yılmaz kimdir

Türkiye'nin en çok izlenen gelin ve kayınvalide yarışması formatına sahip olan Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni bölümü ekranlardaki yerini alıyor. Biririnden iddialı gelinler kadar kayınvalidelerin de puan savaşına dönen mücadelede ikinci gün yarışmacısı belirlendi. Buna göre bugün Esra Yılmaz rakibelerini ağırlayacak. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada 22 Aralık Salı yarışmacı kaynana Esra Yılmaz kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 22.12.2020, 12:59 23.12.2020, 12:23 Burak ZİHNİ

Her geçen gün artan heyecanıyla hafta finaline doğru giden Zuhal Topal'la Sofrada'da birbirinden iddialı gelin ve kayınvalideler hünerlerini sergilemeye devam ediyor. Çok sayıda mesajın atıldığı ve başvuruların da yapıldığı programda renkli yarışmacılar sofralara lezzet, yüzlere neşe katmayı sürdürüyor. Güzel sunucu Zuhal Topal'ın sunumuyla önemli oranlar elde eden yayınlarda bugün yarışacak kayınvalide de belli oldu. Buna göre bugün Esra Yılmaz rakibelerini ağırlayacak. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada 22 Aralık Salı yarışmacı kaynana Esra Yılmaz kimdir? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Esra Yılmaz kimdir?

Zuhal Topal'ın yanına oturarak rakibelerinden gelen eleştirileri dinleyecek ve onlara cevap verecek olan Esra Hanım hakkındaki araştırmalar bugün daha da sıklaştı. Kendisi Urfalı, atarsa damarı konuşturur puanları. Ankara'dan geliyor. Tek hedefi 15 bin lirayı kazanmak.


Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138