Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta birinci kim oldu? 15 bin lirayı kim kazandı? 23 Kasım - 27 Kasım

Türkiye'nin en çok izlenen gelin ve kayınvalide yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'nın bir haftasında daha perde kapanıyor. Pazartesi başlayan maratonda son sözü bugün Melike Tuncel ve kayınvalidesi Necla Tuncel söyleyecek. Ardından başlayacak final etabında 15 bin lira kazanan takım açıklanacak. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta birinci kim oldu? İşte detaylar...

TV 27.11.2020, 15:19 27.11.2020, 18:25 Burak ZİHNİ

Zuhal Topal'la Sofrada'da bu hafta kim birinci oldu? sorusu günün en çok araştırılan gündem konularından biri oldu. Google başta olmak üzere birçok arama motoru ve sosyal medya platformunda televizyon kategorisinin zirve isimlerinden biri haline gelen yarışmada bugün gözler son güne çevrildi. Yani final gününe. Bugün performansıyla haftaya nokta koyacak isim ise Melike Tuncel. Bugün son gün ve artık yarışacak yarışmacıdan sonra durum netleşecek. Bilindiği üzere artık Zuhal Topal puanalrını son gün açıklıyor ve bu insanları daha da sabırsızlandırıyor. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim birinci oldu? 15 bin lirayı kim kazandı? 23 Kasım - 27 Kasım puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

23 Kasım - 27 Kasım Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları kimdi?

Bu haftanın ilk performansına imza atan Bilge Aslı Erkuş 23 Kasım Pazartesi günü kayınvalidelerin karşısına çıktı. Salı günü ise haftanın genç gelinlerinden Sibel Terzioğlu mutfağa girerek kendisine verilen sürede yemeklerini yaptı. Sıra hafta ortasına geldiğinde bu kez de Figen Acar hünerlerini sergiledi. Final öncesindeki son günde de Deniz Aris puanlarını aldı. Bugün haftaya nokta koyacak isim ise Melike Tuncel oldu.


 

Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu

FOX TV' nin sevilen yarışmasında dört gün geride kaldı. İlk gün yarışan Bilge Aslı Erkuş 19 puanla gününü geçirdi. Salı günü mutfağa giren Sibel Terzioğlu ise 21 puan alarak sırasını tamamladı. Hafta ortasında Figen Acar 20 puan elde etti. Dün de Deniz Aris 22 puan alarak ilk sıraya oturdu. Bugün performansını sergileyecek Melike Tuncel'in alacağı puanlar ve Zuhal Topal'ın açıklayacağı notlarla birlikte haftanın birincisi belirlenecek.


Bilge Aslı Erkuş

Necla Terzioğlu  5
İmmihan Acar  4
Aynur Ariz  4
Necla Tuncel  6

Sibel Terzioğlu

Remziye Erkuş  3
İmmihan Acar  6
Aynur Ariz  5
Necla Tuncel  7


Figen Acar

Remziye Erkuş  5
Necla Terzioğlu  4
Aynur Ariz  7
Necla Tuncel  4Deniz Aris

Remziye Erkuş  4
Necla Terzioğlu  6
İmmihan Acar  7
Necla Tuncel  5

Zuhal Topal'la Sofrada kim birinci oldu?

Gelin ve kaynanaların kıyasıya mücadele verdiği yarışmada birinci açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.


 

Zuhal Topal'la Sofrada Deniz Ariz

Zuhal Topal'la Sofrada Deniz Ariz

Zuhal Topal'la Sofrada Deniz Ariz

Zuhal Topal'la Sofrada Ariz

Zuhal Topal'la Sofrada Melike Tuncel

Zuhal topal'la sofrada çiğdem

Zuhal topal'la sofrada eda uzun

Zuhal topal'la sofrada ezgi zeynep deniz

Zuhal topal'la sofrada kübra övgün

Zuhal topal'la sofrada elif katırcı

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?