Zuhal Topal'la Sofrada Derya Yılmaz kaç puan aldı? 22 Aralık Salı puanları - Zuhal Topal bugün kaç puan verdi

FOX TV'nin en çok sevilen yarışmalarından biri olak ekranlardaki 500 bölümünü geride bırakan Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni günü izleyicilerle buluşuyor. Dün başlayan yeni haftasının ardından bugün ikinci yarışmacısının yarışacağı programda Derya Yılmaz kendisine verilen 2.5 saatlik sürede hünerlerini sergileyecek. Genç gelinin işi ise zor. Rakibelerinin kayınvalideleri ve Zuhal Topal'a elinin lezzetini tattıracak Derya Hanım gerçe not almak ve 15 bin lirayı kazanmak istiyor. Peki, Derya Yılmaz kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Zuhal Topal'la Sofrada 22 Aralık Salı puan durumu haberimizde yer alıyor.

TV 22.12.2020, 13:24 23.12.2020, 12:32 Burak ZİHNİ

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacısı Derya Yılmaz hangi yemekleri yaptı ve kaç puan aldı? sorusunun cevabı bugün çok fazla araştırılıyor ve cevabı araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Sebebi ise her geçen gün adından daha fazla söz ettirmeyi sürdüren programda haftanın ikinci yarışmacısı olarak mutfağa girip birincilik mücadelesi vermesi. Kayınvalidesi Esra Hanım ile birlikte kolları sıvayacak olan Derya'nın belirlediği menü kadar sunumu, masası ve elinin lezzeti de kendisini üst sıralara taşıyacak. Tuğba Erdem'in ardından gözler kendisine çevrildi ve performansı merakla bekleniyor. Peki, Derya Yılmaz kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Zuhal Topal'la Sofrada 22 Aralık Salı puan durumu haberimizde yer alıyor.


 

Derya Yılmaz'ın menüsü

Bugün yarışarak kendi gününü geçirecek olan Derya Yılmaz'n kendisine tanınan sürede hazırlayacağı yemekler de belli oldu. FOX TV ekranlarında yayınlanan yarışmada güzel gelin kayınvalidelerin karşısına çıkaracağı listeyi sundu. Buna göre Yılmaz'ın menüsünde şu yemekler yer alıyor;


Derya Yılmaz kaç puan aldı?

FOX TV'de bugün yayınlanacak olan bölümde Türkiye'ye adını kanıtlamak ve 15 bin lirayı almak isteyen Derya Yılmaz'ın performansı yarınki kaderini belirleyecek. Kayınvalidelerin vereceği puanların toplamı finalde onu bir adım çıkarabilir. Ayrıca Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun yanıtı da merak konusu. Bİlindiği üzere güzel sunucu birkaç haftadır puanlarını finalde açıklıyor ve birinci böyle belli oluyor. Yılmaz'ın ödülü kazanabilmesi için Topal'ın da gözüne girmesi gerekiyor. Bu sebeple de dikkatli ve çabuk olması onun puanların lehine kullanmasına aracılık edecek.

Zuhal Topal'la Sofrada 22 Aralık Salı puan tablosu


Puanlar açıklandıktan sonra haberimizde yer alacaktır.

Zuhal Topal'la Sofrada Suzan Gökmenler

Zuhal Topal'la Sofrada Gül Genç

Zuhal Topal'la Sofrada Gülşen Genç

Zuhal Topal'la Sofrada Hülya Karaca Ataş

Zuhal Topal'la Sofrada Büşra Marhan

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?