Zuhal Topal'la Sofrada Güzin Cici kimdir? 10 Şubat Çarşamba kayınvalidesini tanıyalım

FOX TV'nin sevilerek izlenen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni bölümü bugün ekranlardaki yerini alıyor. Pazartesiden itibaren yarışan iki kayınvalidenin ardından gözler bugünkü kaynanaya çevrildi. Yani Güzin Cici'ye genç kayınvalide gelini Şeyma Nur ile birlikte birincilik mücadelesi verecek. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Güzin Cici kimdir? 10 Şubat Çarşamba kayınvalidesini tanıyalım...

TV 10.02.2021, 14:17 10.02.2021, 14:43 Burak ZİHNİ

Televizyon ekranlarında yayınlanan yarışmalar arasında en uzun soluklulardan biri olan Zuhal Topal'l Sofrada'da hafta ortası başlıyor. Birbirinden iddialı beş gelin ve kayınvalideden üçüncüsü bugün kendi günlerinde 15 bin lira için kolları sıvayacak. Haftanın ilk anından bu yana güzelliği ve gençliği ile dikkat çeken kayınvalide Güzin Cici gelinini korumak ve eleştirilere karşılık verebilmek adına sofradaki yerini alacak. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Güzin Cici kimdir? 10 Şubat Çarşamba kayınvalidesini tanıyalım...Zuhal Topal'la Sofrada Güzin Cici kimdir?

Pazartesiden cumaya kıyasıya bir mücadelenin yaşanacağı Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni kayınvalidesi Güzin Cici güvenlik görevlisi. Gelinine güveniyor. Aslen Sökeli. Dediğim dedik ve dişli bir yapısı var. Kendi gününde Meziyet Hanım ile girdiği tartışma olay olacak. Cici rakibine; 'Burada dört kişiyi yönetemiyorsunuz. Çok fazla siyaset yapıyorsunuz. Muhtarlıktan belediye başkanlığına mı oynamak istiyorsunuz. Benimle muhattap olmayın isterseniz' diye çıkıştı. Bu sözler ardından Zuhal Topal yüzünü çevirmek zorunda kaldı.

 

Zuhal Topal'la Sofrada Şahine

Zuhal Topal'la Sofrada Gülfidan

Zuhal Topal'la Sofrada Şeyma Nur Cici

Zuhal Topal'la Sofrada Ayşe Özbey

Zuhal Topal'la Sofrada Nermin Aksoy
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?