Zuhal Topal'la Sofrada Zöhre Taşlı kimdir? Kaç yaşında, nereli evli mi, kaç yıllık gelin - 20 Ocak Çarşamba

FOX TV yayın akışı içerisinde yer alan yarışmalar arasında en çok sevilenlerin başında gelen Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni bölümü başlıyor. Birbirinden iddialı gelinlerin üçüncüsü bugün mtufağa girerek hünerlerini sergileyecek. Bu isim Zöhre Taşlı oldu. Kendisiyle ilgili araştırmalar da başladı. Peki, Zuhal Topal'la Sofrada Zöhre Taşlı kimdir? Kaç yaşında, nereli evli mi, kaç yıllık gelin? İşte detaylar...

TV 20.01.2021, 12:53 20.01.2021, 13:08 Burak ZİHNİ

Zuhal Topal'la Sofrada 20 Ocak yarışmacısı kimdir? sorusunun cevabı bugün ilgiyle araştırılıyor. Deneyimli bir yarışmacı olarak izleyicilerin ve Türkiye'nin karşısına çıkacak olan Zöhre Taşlı'nın nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu haline geldi. En çok sorgulanan konulardan biri de gelin hakkındaki bilgiler. 523. bölüm yarışmacısı olarak yarışacak Zöhre Hanım için hazırladığımız haberimizde tüm detayları bulabilirsiniz. 


Zuhal Topal'la Sofrada Zöhre Taşlı kimdir?

Kayınvalidesi Şengül Hanım ile birlikte birincilik için kolları sıvayacak olan Zöhre Taşlı 16 yıllık evli. 2 çocuk annesi. Sivaslı ve eli maşalı. Lezzet aşığı. Hedefi 15 bin lira ile birlikte evine dönmek ve parayı belirlediği yer için harcamak.
Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?