Zuhal Topal'la Yemekteyiz Rojda kimdir? Rojda Çiçek Candar Instagram hesabı

TV8 ekranlarının sevilerek izlenen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'nın 7'inci haftası bugün başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların performanslarını sergileyeceği zorlu maratonun ilk gününde yarışacak isim Rojda Çiçek Candar olarak açıklandı. Kendisi hakkındaki bilgiler de merak konusu oldu. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Rojda kimdir? Rojda Çiçek Candar kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.

TV 25.10.2021, 14:48 26.10.2021, 07:10 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Yemekteyiz Rojda kimdir? Rojda Çiçek Candar Instagram hesabı

Bu sezon Zuhal Topal'ın sunumuyla izleyenlerin karşısına çıkan Yemekteyiz'de yeni haftaya merhaba deniyor. Beş gün boyunca yarışan yarışmacıların 15 bin lira kazanabilmek adına verecekleri mücadelede alınacak her puan büyük önem taşıyor. Kendisine tanınan sürede elinden gelenin en iyisini yapabilmek adına çabalayacak Rojda için fragman yayınlanmaya başladıktan birçok konu meraklı şekilde araştırılıyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Rojda kimdir? Rojda Çiçek Candar kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.


 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Rojda kimdir?

Haftanın genç yarışmacısı Rojda Çiçek Candar için dünden bu yana sabırsız bir bekleyiş var. Sebebi ise yaşanan rekabet sebebiyle girilen tartışmalar. Güzel yarışmacıya Canan Hanım'dan ayakkabı ile yemek yenilecek yere girmesi sebebiyle sert sözler geldi. Ayrıca kaşık temizliği de eleştiri konusu haline geldi. Masadaki çiçek de tartışıldı. Rojda Çiçek Candar hakkındaki bilgiler aşağıda yer alıyor;

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Rojda Çiçek Candar

  • 2017 yılında evlendi.
  • 2020'de oğlu Renas Ali dünyaya geldi.
  • Ailesinin en çok sevilen gelini olduğunu ve bu sebeple daha fazla altın takıldığını söyledi.
  • Mutfakta yemeklerini yetiştiremeyeceği endişesi telaşlandırdı.
  • Canan Hanım'a verdiği cevapla dikkat çekti.
  • Instagram hesabı @rojda.cck'tir.
  • Aslen Tuncelili
     

zuhal topal'la sofrada yemekteyiz rojda çiçek candar

zuhal topal'la sofrada yemekteyiz rojda çiçek candar

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?