Eskişehir'de beyaz eşya tamircisi Recep Yetim’in (62), yavruyken kediden kurtarıp iş yerinde baktığı Şakir ismini verdiği karga, mahallenin maskotu oldu.
Kediden Kurtardığı Yavru Karga, Mahallenin Maskotu Oldu
Benzer Videolar
Eskişehir'de beyaz eşya tamircisi Recep Yetim’in (62), yavruyken kediden kurtarıp iş yerinde baktığı Şakir ismini verdiği karga, mahallenin maskotu oldu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.