1 Temmuz 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları | İş, para, sağlık ve seks değerlendirmesi oku

Her gün binlerce kişi tarafından merak edilerek sabah saatlerinde okunan burç yorumları için bir kez daha karşınızdayız. İş ve aşk hayatınızda yaşayabileceğiniz gelişmelerden hayatta alabileceğiniz kararlar üzerine tüm değerlendirmeler haberimizde. İşte 1 Temmuz 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

Yaşam 30.06.2018, 06:33 Burak ZİHNİ
1 Temmuz 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları | İş, para, sağlık ve seks değerlendirmesi oku

Hayat iyi ve kötü pek çok şeye gebe. İnsanlar günlük yaşamlarında hep iyi olaylarla karşılaşmak istiyor ancak bazen kötü durumlar da yakasına yapışıyor. Günlük burç yorumları, sabaha iyi başlamak anlamında moral verici bir ifade olduğu için özellikle kadınlar tarafından zevkle okunuyor. 1 Temmuz 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları yine dopdolu. İnternet üzerindeki değerlendirmelerden elde edip sizlere aktardığımız bu haberimizde burcunuza ait iş, para, ve seks hayatınızla ilgili tüm tahminleri öğrenebilirsiniz.
 

1 Temmuz 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları

1 Temmuz 2018 Pazar KOÇ Burç Yorumu:
Her zaman, maddi kaygılardan uzak yaşamayı yeğleyen bir yapınız olduğunu biliyorsunuz. Bugün, sezgilerinizden yola çıkacak ve çevrenizle sıcak ilişkiler içinde olacaksınız. İşinizle ilgili açılımlar sağlamak için gerekli motivasyona sahipsiniz. Yeni tanışacağınız kişilerden olumlu bir şekilde etkileneceksiniz. Enerjinizi yüksek tutmalısınız.

1 Temmuz 2018 Pazar BOĞA Burç Yorumu:
Ay burcunuzda ilerliyor. Dış görünüşünüze önem vermeyi arzuluyorsunuz. Bugün, geleneksel yapınızı aşabilirsiniz. Uzun süredir kendinizle ilgili köklü değişimlere ihtiyacınız var. Aldığınız birtakım yeni kararları yaşama geçirebilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde her türlü isteğinizi karşı tarafa yansıtmalı ve net olmalısınız.

1 Temmuz 2018 Pazar İKİZLER Burç Yorumu:
Bugün, sezgisel yetenekleriniz ve algılama gücünüz çok yüksek. Yaşama bakış açınız çok farklı ve derin duygular içindesiniz. Uzak yollarla ilgili, temel beklentileriniz gündeme gelebilir ve beklediğiniz şeylere kavuşabilirsiniz. Kişisel eğitiminiz için gerekli bağlantıları kurmalısınız. Çünkü, iyi niyetli davranışlarınız size başarı getirecek.

1 Temmuz 2018 Pazar YENGEÇ Burç Yorumu:
Yakın dostlarınızla bir araya gelecek ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Bugün, derin konuşmalar içinde olacaksınız. Duygularınızda ani gelişmelere hazır olmalısınız. Çalışma alanlarınızın kısıtlamasına izin vermemelisiniz. Kendi içinizde çözmeniz gereken problemleri asgariye indirmeye çalışmalısınız.

1 Temmuz 2018 Pazar ASLAN Burç Yorumu:
Bugün, kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Ay, tepe evinizi etkiliyor. Hedeflerinize doğru yol almanız, siz mutlu etse de, isteklerinizde çoğulluk olabilir ve ikilem içinde kalabilirsiniz. Üstlerinize karşı saygılı olmakta yarar var. Kendinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak için, daha fazla beklemeyin. Bağırsak problemleriniz olabilir.

1 Temmuz 2018 Pazar BAŞAK Burç Yorumu:
Karşı tarafın düşüncelerine saygı gösterebilirsiniz fakat, radikal kararlar almak için uygun bir gün değil. Sosyal ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken durumlar var. Özellikle, maddi konularda kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz ve gereken verilerin çevrenizde oluşmasından yanasınız. Öfkenizi yenmeye çalışın.

1 Temmuz 2018 Pazar TERAZİ Burç Yorumu:
Çevrenizde gelişen olaylara karşı tepkisiz kalamıyor ve duygusal anlamda onları irdeliyorsunuz. Düşünceleriniz kendinize saklamakla kazançlarınızı daha da arttırabilirsiniz. Kuvvetli ön sezileriniz var ve kendinizle ilgili konuşmaktan hoşlanmıyorsunuz. Ele aldığınız konuları sessizce incelemeli sonra fikirlerinizi söylemelisiniz.

1 Temmuz 2018 Pazar AKREP Burç Yorumu:
Venüs ve Merkür tepe evinizde ilerliyor. İlişkilerinizde güçlü bağlara önem veriyorsunuz. Bugün, görüşeceğiniz kişileri etkileme konusunda oldukça başarılı bir performans çizeceksiniz. Kendinize aşırı güveniyor ve karşınızdaki kişiye de istediğiniz mesajı verebiliyorsunuz. Olayların arkasında durabilen güçlü bir kişiliğiniz var.

1 Temmuz 2018 Pazar YAY Burç Yorumu:
Sıra dışı düşünceler içinde hareket etmekten hoşlanıyorsunuz ve bugün, parasal konularda ilginç fikirler geliştireceksiniz. Başlangıç yapacağınız işlerin öncelikle size kazandıracağı avantajlarını düşünmeli ve kararınızı sonradan vermelisiniz. Kişisel olaylarınız adına yapacağınız yollardan karlı çıkacaksınız. Sabırlı olmayı bilmelisiniz.

1 Temmuz 2018 Pazar OĞLAK Burç Yorumu:
Bugün, mesleki anlamda isteklerinizi yaşama geçirmek için, güçlü bir paylaşıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Gücünüzü ispat etmek istiyorsunuz, fakat bu konuda baskıcı davranmaktan vazgeçmelisiniz. Diretme ve direnme konusunda yapıcı davrandığınız zaman, kazanmamak gibi bir probleminiz olamaz. Sadece dengeli davranmalısınız.

1 Temmuz 2018 Pazar KOVA Burç Yorumu:
Girişimciliğiniz ve aktif yanınızla, çevrenize örnek oluyorsunuz. Yapmayı planladığınız konularda yaratıcılığınızı engellemeyin. Partnerinizin sizden sağlam ve yapıcı bir davranış şekli beklerken, sizin de aynı duygular içinde olmanız, ilişkinizi olumlu bir döneme getiriyor. Sindirim sistemi bozuklukları gündeme gelecek.

1 Temmuz 2018 Pazar BALIK Burç Yorumu:
Bugün, kendinizi kısıtlanmış duygusuna kapılmış gibi hissedecek ve düşüncelerinize belli bir disiplin getireceksiniz. Partnerinizden daha mantıklı olmasını bekleyebilirsiniz. Paylaşımlarınızda savunma mekanizması geliştirdiğiniz için, onun sizinle tartışmasını gerektirecek olaylardan sakınmalısınız.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138