11 Nisan - 17 Nisan 2022 haftalık Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları burç yorumları

Astrolog Ayşe Meral Ünal Tatlısu, 11 Nisan -17 Nisan 2022 haftalık Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları burç yorumları ile karşınızda. Aşk, iş, arkadaşlık, para ve diğer konularda neler yaşayacaksınız? Cevabı haberimizde.

Yaşam 11.04.2022, 06:09 Burak ZİHNİ
11 Nisan - 17 Nisan 2022 haftalık Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları burç yorumları

Haftanın ilk gününde Ay Aslan burcu enerjileriyleyiz. Günün enerjisinde sevmek ve sevilmek, beğenilmek, takdir görmek isteyeceğimiz, akşam saatlerinde Ay’ın Satürn’le yapmış olduğu karşıtlık açısı ise kişisel kimliğimiz ve egomuz üzerinde hissettiğimiz baskı ve aile hayatındaki gerginlikleri ön plana çıkarabilir.

11 Nisan Pazartesi gününde Merkür Boğa burcuna geçiş yaparak 30 Nisan’a kadar Boğa burcunda kalacak. İletişim ve haberleşme gezegenimiz, nasıl düşünüp nasıl konuştuğumuzu, akıl ve mantığımızı nasıl kullandığımızı, fikir ve düşünce sistemimizi, kendimizi ifade etme tarzımızı gösteren Merkür, Boğa burcunda zihnimiz yavaşlar ve ağırlaşır. Hayatımızda maddi konular ön plana çıkacak ve sahip olduklarımıza ilgilenmek isteyeceğiz.

12 Nisan Salı gününde Jüpiter Neptün ile kavuşarak 160 yılda bir gerçekleşen kavuşuma şahitlik ederek, hayallerimizi gerçekleştirebileceğimiz, mistik, psişik konularda gelişebileceğimiz, ilahi kanaldan gelecek destekleri, ilham ve motivasyon enerjimizin güçleneceği şifa kanalının oldukça aktif ve etkili olacağını söyleyebiliriz. Kuzey Ay Düğümüne yapmış olduğu sekstil açıyla da hayallerimizi gerçekleştirecek şans ve fırsatları önümüze getireceğini gösteriyor.

13 Nisan Güneş Satürn sekstil açısı, otorite figürlerinden gelebilecek şans ve fırsatları bize sunarken, uzun vadede, mertebe sahibi kişilerden destek alarak yeni ve de sağlam adımlar atacağımızı göstermeketdri.

15 Nisan Cuma gününde Mars Balık burcuna geçiş yaparak 25 Mayıs’a kadar Balık burcunda kalacak. Savaş ve mücadele gezegenimiz, irademizi eylemlerimizle ortaya koyma şeklimizi gösteren, efor ve enerji tüketimimizi harcadığımız alanı gösteren Mars, Balık burcunda kendini pek de rahat gösteremez. Daha çok teslimiyet bilinciyle olaylara yaklaşım göstereceğimizi, kutsal sayılan, ruhsal ve ulvi amaçlar için savaş ve mücadele edeceğimizi, tüm enerji sarfiyatımızı ruhsal ve manevi konulara harcayacağımızı işaret ederken, diğer taraftan da sanki boşa kürek çekiyormuşuz gibi, ya da acıtasyon yaparak, ve yahut da kaos yaratarak, aldatıcı davranışlar göstererek de mücadeleyi kazanmayı hedefleyeceğimizi, iç dünyamıza yönelip, sezgilerimizi dinleyerek, ruh halimize göre karar alıp harekete geçeceğimizi göstermektedir. Hayata karşı kendimizi yorgun, bitkin ve halsiz hissedebilir, enerjimizi kendimiz dışında birçok alanda harcamak zorunda kalabiliriz. Mars’ın zodyaktaki bir turunu tamamladığı son aşamada, şimdiye kadar kime ne kadar fedakarlık yaptık, başkalarına karşı hakkımızı ne kadar koruduk, ya da koruyamadık, kime ne yaptık, ne yapmadık şapkamızı önümüze koyup muhakeme yaparak gereken vedalaşmaları gerçekleştireceğiz.

16 Nisan Cumartesi günü 26 derece Terazi burcunda oldukça bir Plütonik bir Dolunay gerçekleşecek. Terazi burcunda bir Dolunay gerçekleşiyorsa, hayatımızdaki insanlarla birlikte yürümek ve birlikte hareket edebilmek için, karşımızdaki insanlara karşı eşit, adil ve dengeli bir şekilde davranarak ilişkileri devam ettirmenin ehemmiyetinin arttığı bir zaman dilimindeyiz. Dolunay haritasının yükselenindeki Akrep burcu, hayatımızdaki insanlarla olan ilişkilerimizi uyumlu, dengeli ve eşit şartlarda, adaletli bir şekilde devam ettirebilmek için, geçmişten bugüne kadar bizi içten içe zehirleyen, içimizi çürütüp öldüren, artık kangren olmuş olan ve çoktan miadı dolmuş ve sonlandırılması gereken ilişki bağlarını kestirip atmamız gereken, oldukça sert ve kriz yaratan yol ayrımlarında olduğumuzu gösteriyor. Yükselen yöneticisi Mars’ın Balık’ta ve 3.evde olması sebebiyle yakın çevre ilişkilerimizden olan kardeş, kuzen, komşu gibi kişilerle olan düşünce ve fikirsel farklılıklardan kaynaklanan çatışmalar, hak savaşları ve mücadelesi vererek yakın çevre ilişkilerimizin artık yepyeni bir boyut kazanacağını göstermektedir.

Koç/Terazi burçlarında, 6/12 ve 5/11 akslarında gerçekleşen fizik beden ve ruh sağlığımızı ilgilendiren, hastane ve hapishane gibi kapalı yerlerde, kontrolümüz dışında gelişen olaylar, aşk, çocuk, yaratıcılık, yatırımlar, hayattan keyif aldığımız konular, gelecek hayallerimiz, arkadaş ve dostlarımız, sosyal çevremizi ilgilendiren alanları harekete geçirecektir.

Dolunaya T-kare yapan Plüto, maddi konular, yakın çevre ilişkileri ve ailevi konuları kökünden sarsan, koparacak, sert ve zorlayıcı bitişleri ve yeni başlangıçları göstermektedir.

Satürn’ün desteğini alan dolunayla alacağımız yeni kararları yerine getirmek için sorumluluklarımızı uzun vadede zamana yayarak gerçekleştirebileceğimizi göstermektedir.

Kuzey Ay Düğümünün 6.ve 7.evlerde yerleşmesi, Dolunayın enerjisinin çalışma koşullarımız, fizik beden sağlığımız, günlük rutin hayatımız, eş, ortak ve ortaklı işler yaptığımız kişiler üzerinde etkisi olacak yeni kararlar alacağımızı göstermektedir. Venüs’ün Balık burcunda yücelim yöneticiliğinde olduğu ve 4.ev yerleşimiyle Uranüs’e yaptığı sekstil açı bağlantısıyla günlük rutin hayatımızı, ya da çalışma koşullarımızı etkileyecek ani gelişen fırsatlarla gerçekleşebilecek ev, ya da yer değişimleri söz konusu olabilir.


Haftanın genel enerjilerinden bahsettikten sonra şimdi gelelim, Terazi Burcunda gerçekleşecek olan Dolunayın yükselen burçlar üzerinden bizi nasıl etkilediğine…

Yükselen Koç ve Koç Burçları
11-17 Nisan Haftası

Terazi Dolunayı 7.evinizde gerçekleşerek, eş, ortak, ve ikili ilişkilerinizde köklü değişimler, kariyer hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilir, maddi kaynaklarınızda değişimler yaşayabilir, içinde bulunduğunuz ilişkiyi masaya yatırıp iç dünyanıza yönelerek muhakeme yapmak isteyebilirsiniz.

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları
11-17 Nisan Haftası

Terazi Dolunayı 6.evinizde gerçekleşerek, günlük rutin hayatınız, çalışma koşullarınız ve birlikte çalıştığınız insanlar, beden sağlığınızı ilgilendiren alanlarda köklü değişimler, din, inanç, felsefi konular, akademik kariyer, yurtdışı eğitim öğrenim seyahat ve ticari konularında ilgili yeni kararlar alabilir, kendinizi ortaya koymak konusunda değişimler yaşayabilir, gelecek hayallerinizi ve hedeflerinizi masaya yatırıp iç dünyanıza yönelerek muhakeme yapmak isteyebilirsiniz.

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları
11-17 Nisan Haftası

Terazi Dolunayı 5.evinizde gerçekleşerek, aşk, çocuklar, yaratıcılığınız, yatırımlarınız ile ilgili köklü değişimler, ortak değerler, kredi ve borçlar, cinsellik ve okült bilgiler ile ilgili konularda yeni kararlar alabilir, hastane ve hapishane gibi kapalı alanlarda ya da kontrolünüz dışı gelişen olaylardan kaynaklanan değişimler yaşayabilir, kariyer hayatınız ile ilgili konuları masaya yatırıp iç dünyanıza yönelerek muhakeme yapmak isteyebilirsiniz.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları
11-17 Nisan Haftası

Terazi Dolunayı 4.evinizde gerçekleşerek, aile, yuva, vatan, kökleriniz, ev hayatınız ile ilgili köklü değişimler, eş, ortak ve ikili ilişkilerinizle ilgili yeni kararlar alabilir, gelecek hayallerinizde değişimler yaşayabilir, din, inanç, felsefi konular, akademik kariyer, yurtdışı eğitim öğrenim seyahat ve ticari konuları masaya yatırıp iç dünyanıza yönelerek muhakeme yapmak isteyebilirsiniz.


Yükselen Aslan ve Aslan Burçları
11-17 Nisan Haftası

Terazi Dolunayı 3.evinizde gerçekleşerek, eğitim öğrenim, yakın çevre ilişkilerinizde, kendiniz ifade etmek ve düşünce yapınızda köklü değişimler, günlük rutin hayatınız, çalışma koşullarınız ve birlikte çalıştığınız insanlar, beden sağlığınızı ilgilendiren alanlarda yeni kararlar alabilir, kariyer hayatınızda değişimler yaşayabilir, ortak değerler, kredi ve borçlar, cinsellik ve okült bilgiler ile ilgili konuları masaya yatırıp iç dünyanıza yönelerek muhakeme yapmak isteyebilirsiniz.

Yükselen Başak ve Başak Burçları
11-17 Nisan Haftası

Terazi Dolunayı 2.evinizde gerçekleşerek, ile maddi kaynaklarınız, öz değeriniz, yetenekleriniz ve bedeninizle ilgili köklü değişimler, aşk, çocuklar, yaratıcılığınız, yatırımlarınız ilgili yeni kararlar alabilir, din, inanç, felsefi konular, akademik kariyer, deniz aşırı yolculuklar, yurtdışı eğitim öğrenim seyahat ve ticari konularda değişimler yaşayabilir, eş, ortak ve ikili ilişkilerinizi masaya yatırıp iç dünyanıza yönelerek muhakeme yapmak isteyebilirsiniz.


Yükselen Terazi ve Terazi Burçları
11-17 Nisan Haftası

Terazi Dolunayı 1.evinizde gerçekleşerek, kişilik, karakter ve kendinizi ortaya koyma şeklinizde köklü değişimler, eğitim öğrenim, yakın çevre ilişkilerinizde, kendiniz ifade etmek ve düşünce yapınızda ilgili yeni kararlar alabilir, ortak değerler, kredi ve borçlar, cinsellik ve okült bilgiler alanlarında değişimler yaşayabilir, günlük rutin hayatınız, çalışma koşullarınız ve birlikte çalıştığınız insanlar, beden sağlığınızı ilgilendiren konuları masaya yatırıp iç dünyanıza yönelerek muhakeme yapmak isteyebilirsiniz.


Yükselen Akrep ve Akrep Burçları
11-17 Nisan Haftası

Terazi Dolunayı 12.evinizde gerçekleşerek, hastane ve hapishane gibi kapalı alanlarda ya da kontrolünüz dışı gelişen olaylardan kaynaklanan köklü değişimler, eğitim öğrenim, yakın çevre ilişkilerinizde, kendiniz ifade etmek ve düşünce yapınızla ilgili yeni kararlar alabilir, eş, ortak ve ikili ilişkilerinizde değişimler yaşayabilir, aşk, çocuklar, yaratıcılığınız ya da yatırımlarınızı masaya yatırıp dünyanıza yönelerek muhakeme yapmak isteyebilirsiniz.

Yükselen Yay ve Yay Burçları
11-17 Nisan Haftası

Terazi Dolunayı 11.evinizde gerçekleşerek, ile sosyal çevreniz, hayalleriniz, arkadaş ve dostlarınız, içinde bulunduğunuz vakıf dernek gibi topluluklarda köklü değişimler, maddi kaynaklarınız, öz değeriniz, yetenekleriniz ve bedeniniz ile ilgili yeni kararlar alabilir, günlük rutin hayatınız, çalışma koşullarınız ve birlikte çalıştığınız insanlar, beden sağlığınızı ilgilendiren konularda değişimler yaşayabilir, ev, aile, yuva, vatan, ev hayatı ve köklerinizi masaya yatırıp iç dünyanıza yönelerek muhakeme yapmak isteyebilirsiniz.


Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları
11-17 Nisan Haftası

Terazi Dolunayı 10.evinizde gerçekleşerek, kariyer hayatınızda köklü değişimler, kendinizi ortaya koymakla ilgili konularda yeni kararlar alabilir, aşk, çocuklar, yaratıcılığınız, yatırımlarınız ile ilgili değişimler yaşayabilir, eğitim öğrenim, yakın çevre ilişkilerinizde, kendiniz ifade etmek ve düşünce yapınızı masaya yatırıp iç dünyanıza yönelerek muhakeme yapmak isteyebilirsiniz.

Yükselen Kova ve Kova Burçları
11-17 Nisan Haftası

Terazi Dolunayı 9.evinizde gerçekleşerek, ile din, inanç, felsefi konular, akademik kariyer, deniz aşırı yolculuklar, yurtdışı eğitim öğrenim seyahat ve ticari konularda köklü değişimler, hastane hapishane gibi kapalı yerler, kontrolünüz dışı gelişen olaylar, mistik, psişik, ya da bilinçaltı dünyanıza yönelik konularda yeni kararlar alabilir, aile, yuva, vatan, yaşadığınız yer, kökleriniz ile ilgili konularda değişimler yaşayabilir, maddi kaynaklarınız, öz değeriniz, yetenekleriniz ve bedeniniz ile ilgili konuları masaya yatırıp iç dünyanıza yönelerek muhakeme yapmak isteyebilirsiniz.


Yükselen Balık ve Balık Burçları
11-17 Nisan Haftası

Terazi Dolunayı 8.evinizde gerçekleşerek, ortak değerler, kredi ve borçlar, cinsellik ve okült bilgiler konularında köklü değişimler, sosyal çevreniz, hayalleriniz, arkadaş ve dostlarınız, içinde bulunduğunuz vakıf dernek gibi topluluklarla ilgili yeni kararlar alabilir, eğitim öğrenim, yakın çevre ilişkilerinizde, kendiniz ifade etmek ve düşünce yapınızda değişimler yaşayabilir, bu hayatta ne istediğinizi, kişiliğinizi, karakterinizi, kendinizi nasıl ortaya koymak istediğinizi masaya yatırıp iç dünyanıza yönelerek muhakeme yapmak isteyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?