12 Eylül 2022 Pazartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları

12 Eylül 2022 Pazartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları
Astroloji dünyasında günlük burç yorumları en fazla ilgi gören konu ve okuyucular hayatlarına dair yaşanacakları okumak amacında. Bu sebeple de sorgulamalarda bulunuyor. 12 Eylül 2022 Pazartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları haberimizde yer alıyor.

Her gün binlerce belki de milyonlarca insanın ilgi alanı olduğu astroloji ve günlük burç yorumları takip edilerek okunmak isteniyor. Hem Türkiye'de hem de dünyada neler yaşanacağına, bu yaşananların ise iş, para ve aşk alanlarında nasıl bir etki göstereceği merak edilerek araştırılıyor. Özellikle kadınların alaka gösterdiği günlük burç yorumları ile karşınıza çıktığımız haberimizde tüm detayları öğrenebilirsiniz. Ancak unutmayın ki haberimizde yer alan burç yorumları farklı internet sitelerinden derlemelerdir. Okuyucularımıza iyi günler dileriz. İnternet üzerindeki yorumlar üzerinden derlenen burçlarla ilgili olarak düşüncelerinizi yazabilirsiniz. 12 Eylül 2022 Pazartesi Burç Yorumları bu sayfada yer almaktadır. Hayatınızda sizce nasıl değişiklikler yaşanacak? İyi günler dileriz.

günlük burç yorumları oku


Gün boyunca oldukça hassas olabiliriz, özellikle sabah saatlerinde nostaljik hissedebilir, eski dostlarımızı görmek isteyebiliriz. Gün içinde hassasiyetimizin giderek artabilir, sevdiklerimiz için fedakarlıklar yapabiliriz. Sezgilerimizin gayet güçlü olduğu bugün ruhsal iniş çıkışlar yaşamaya açığız. Yardımlaşmak, meditasyon yapmak ve dua etmek için uygun bir gün. Gece yarısına doğru bu naif tavrımızdan eser kalmayabilir, hayatın gerçekleri ile yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Doğum tarihinize göre hangi burçsunuz?
21 Mart – 20 Nisan tarihleri arasına doğanlar Koç Burcu olurlar
21 Nisan – 21 tarihleri arasına doğanlar Mayıs Boğa Burcu olurlar
22 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arasına doğanlar İkizler Burcu olurlar
22 Haziran – 22 Temmuz tarihleri arasına doğanlar Yengeç Burcu olurlar
23 Temmuz – 23 Ağustos tarihleri arasına doğanlar Aslan Burcu olurlar
12 Eylül – 212 Eylül tarihleri arasına doğanlar Başak Burcu olurlar
212 Eylül – 23 Ekim tarihleri arasına doğanlar Terazi Burcu olurlar
24 Ekim – 22 Kasım tarihleri arasına doğanlar Akrep Burcu olurlar
23 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasına doğanlar Yay Burcu olurlar
22 Aralık – 20 Ocak tarihleri arasına doğanlar Oğlak Burcu olurlar
21 Ocak – 18 Şubat tarihleri arasına doğanlar Kova Burcu olurlar
19 Şubat – 20 Mart tarihleri arasına doğanlar Balık Burcu olurlar


12 Eylül 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

12 Eylül 2022 Pazartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün işbirliği gerektiren konularda girişimlerde bulunabilirsin. Her ne kadar yaptığın çalışmalarda başkalarının yardımına ihtiyaç duysan da harekete geçmek için gereken özgüvene ve cesarete sahip olabilirsin. Yönetici gezegenin Mars’ın Kova burcuna geçmesiyle Mayıs ayından beri sürüncemede kalan işlerin düzene girebilir.


12 Eylül 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; çalışma ortamında uyumlu ve keyifli bir gün geçirebilirsin. İş arkadaşlarınla ilişkilerinde görüş ayrılıkları yaşasan bile huzurunu kaçırmamak için taviz verebilir, sadece alındığını ifade edebilirsin. Önümüzdeki günlerde kariyerine dair gelişmeler hız kazanabilir, geçmiş tecrübelerin işine yarayabilir.


12 Eylül 2022 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; güne sakin ve huzurlu bir başlangıç yapabilir, sevdiklerinle keyifli ve eğlenceli bir gün geçirebilirsin. Romantik ilişkilerde cesur adımlar atabilir, özgüvenle harekete geçebilirsin. Bir süredir sosyal medyada devam eden iletişimsizlik ve gerginlik artık harekete geçmen ve kontrolü ele almanla birlikte son bulabilir.


12 Eylül 2022 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; gayrimenkul alım satımıyla veya evinin tadilatıyla ilgili girişimlerde bulunabilirsin. Maddi ve manevi değerlerini muhafaza etmek ya da düzenlemek için adımlar atabilir, özgüvenini tazeleyebilirsin. Önümüzdeki günlerde kredi, vergi, sigorta gibi işlerinde gelişmeler yaşanabilir.


12 Eylül 2022 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; Mars’ın tekrar karşıt burcuna geçmesiyle birlikte ilişki, ortaklık ya da işbirliklerinde yeniden masaya oturulabilir ve sorunlarla yüzleşebilirsin. Hem ilişkilerinle hem de bireysel yaşamınla ilgili konularda girişimlerde bulunabilirsin. Yakın çevrenle kuracağın diyaloglar sana fikir verebilir.


12 Eylül 2022 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bir süredir ara verdiğin projelerin hız kazanacağı ve ekip çalışmaları içinde yer alacağın bir süreçtesin. Maddi ve manevi değerlerini paylaşmak, kazançlarını artırmak için girişimlerde bulunmak isteyebilirsin. Harcamalarında ve ilişkilerinde kontrollü ilerleyerek dengeyi muhafaza edebilirsin.


12 Eylül 2022 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; dün yaşanan hareketlilikten sonra bugün daha sakin ve kontrolü ele almış olabilirsin. Yaşamına dair konularda sosyal ortamından da destek alarak girişimlerde bulunabilir, ilişkilerde cesur kararlar alabilirsin. Romantik ilişkiler veya çocuklarla ilgili gelişmeler hız kazanabilir.


12 Eylül 2022 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; gün içinde yalnız kalarak, kulisleri ya da gizli ilişkileri yönetme planları yapabilirsin. Aslında biraz hayal kurmak ve iç huzurunu yakalamak için bu yalnızlığa ihtiyacın olabilir. Yönetici gezegenin Mars’ın Kova burcuna tekrar geçmesiyle eve ve kariyere dair konular gündeme gelebilir.


12 Eylül 2022 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; arkadaşlarınla ve sosyal gruplarla keyifli bir gün geçirebilirsin. Hedef ve ideallerinle ilgili projelerini hayata geçirmek için kendini hazır hissedebilir, cesaretle adımlar atabilirsin. Eğitim, yolculuk ya da anlaşmalarla ilgili Mayıs ayından beri sürüncemede olan konularda gelişmeler yaşanabilir.


12 Eylül 2022 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; toplum içinde kendini güven ve cesaretle ifade edebilirsin. İş ve sosyal hayatında kurduğun ilişkiler sana keyif verebilir, fakat bazı hedeflerinden ödün vermen gerekebilir. Önümüzdeki günlerde para konularında yaşanan hareketlilik daha da hırslanmana neden olabilir.


12 Eylül 2022 Pazartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; Mars gezegeninin tekrar burcuna geçmesiyle birlikte enerjin ve özgüvenin yükselebilir. Kendini cesaretle ifade ederek, yaşamının kontrolünü ele alabilirsin. Bugün kendini daha huzurlu ve keyifli hissedebilir, sosyal medyadan yeni ilişkiler geliştirebilir, paylaşımlarda bulunabilirsin.


12 Eylül 2022 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; önümüzdeki günlerde tepkilerini ve öfkeni belli etmekte zorlanabilir, kendini hep yorgun hissedebilirsin. Gün içinde yaşanan finansal hareketlilik seni fazla yıpratmayacak hatta var olan krizlere kolay yoldan çözümler bulabilirsin ancak gelir gider dengene dikkat etmelisin.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.