13 Aralık 2018 Perşembe Burç Yorumları | Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak?

Bugün alabileceğiniz kararlarla hayatınıza yön vermek, farklı bir yaşama başlamak ve ilişkilerinizi düzeltmek istiyorsanız 13 Aralık 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları siz değerli okuyucularımız için hazırlandı. İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri.

Yaşam 12.12.2018, 06:33 13.12.2018, 06:15 Burak ZİHNİ
13 Aralık 2018 Perşembe Burç Yorumları | Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak?

Bugün alabileceğiniz kararlarla hayatınıza yön vermek, farklı bir yaşama başlamak ve ilişkilerinizi düzeltmek istiyorsanız 13 Aralık 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları siz değerli okuyucularımız için hazırlandı. İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri. Bugün alabileceğiniz kararlarla hayatınıza yön vermek, farklı bir yaşama başlamak ve ilişkilerinizi düzeltmek istiyorsanız 13 Aralık 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları siz değerli okuyucularımız için hazırlandı. İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri. Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor.

günlük burç yorumları oku


Astroloji nedir?

Astroloji hemen hemen insanlık tarihi kadar eski bir kehanet sistemidir. Her ne kadar son yüzyılda genel Astroloji anlayışı biraz değişmiş ve Astroloji'ye bilimsel bir görünüş verilmeye çalışılmışsa da Astroloji temelde bir kehanet, gelecekten haber verme sistemidir. Geniş anlamdaysa Astroloji insanın evren ve kozmik güçlerle olan ilişkilerini inceleyen, başarı ve başarısızlık oranlarını, hangi konularda şanslı, hangilerinde şanssız olduğunu anlamaya çalışan, hangi dönemlerde ne gibi kozmik etkiler altında kalarak, nelere uygun olduğunu araştıran bir sanattır ve bu sanat, Güneş Sistemi'mizdeki gezegenlerin, uydumuz Ay'ın, Güneş'in, Güneş Sistemi'mizin çevresinde bulunan takım yıldızların ya da başka bir ifadeyle burçların içindeki haraketlerini ve birbirleriyle olan ilişkilerini inceleyerek çalışan bir sistemdir.
 

13 Aralık 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları

13 Aralık 2018 Perşembe KOÇ Burç Yorumu:
İsteklerinizde artış, sizi mantıklı hareket etmeye zorluyor.Duygularınızda ısrarcı davranmaktan vazgeçmemelisiniz. Yatırımlarınızla ilgili olumlu gelişmelerin, coşkularının artmasına neden olurken, kişiliğinizle ilgili kendinizi yenilemek isteyeceksiniz. Düşüncelerinizde farklı gelişimler söz konusu olacak.Hareketli yapınız kazalara neden olabilir.

13 Aralık 2018 Perşembe BOĞA Burç Yorumu:
Ele aldığınız konular üzerinde sistemli bir şekilde düşünmekten kendinizi yorabilirsiniz. Birçok sorumluluk sizi bekliyor. Prensipleriniz konusunda taviz vermediğiniz gibi, bilgilerinizi yenileme ihtiyacı içindesiniz. Ay, kombinasyon burcunuz Oğlak'ta ilerlediği için, karamsar tavırlarınızı göz dolduracak ve çevrenizi biraz sıkacaktır.

13 Aralık 2018 Perşembe İKİZLER Burç Yorumu:
Bugün, bir program dahilinde hareket etmelisiniz. Kendinize ait bazı gizli hesaplarınız olabilir Fakat uzun vade de, sonuçların değişeceğini düşünerek, kısa vade çözümlerden faydalanmalısınız. Bazı olayları yeniden yapılandırmak isteseniz de, şimdilik beklemeyi yeğlemelisiniz. Strese bağlı baş ağrılarınız olabilir.

13 Aralık 2018 Perşembe YENGEÇ Burç Yorumu:
Sosyal ve kişisel ilişkilerinizde duygusal karmaşalar yaşayabiliyorsunuz. Yaşamınızla ilgili çözülmesi gereken olayları beklentiye almakla, kendinize zarar veriyorsunuz. Bugün, duygusal anlamda kendinize toleranslı olmalısınız.Geçmişte yaşadığınız olayların sizi değiştirmesine izin vermekle, hata ediyorsunuz.

13 Aralık 2018 Perşembe ASLAN Burç Yorumu:
Maddi konulara yaklaşımınız, kişisel olayların karmaşası içinde gelişiyor.Özgürlüğünüzü kısıtlayacak olaylardan uzaklaşmak isteseniz de gerçekler sizi üzebiliyor. Bugün, sağlığınızla daha fazla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sıkı çalışmanız sonucunda, bünyenizde bir takım enerji düşüklüğü hissedeceksiniz.

13 Aralık 2018 Perşembe BAŞAK Burç Yorumu:

Aşka yaklaşım tarzınızda bazı belirsizlikler olabilir. Uzun süredir beklentilerinizin karşılıksız kalması, sabrınızı zorladığı için, artık bir takım olaylara kesin çözüm getirmek istiyorsunuz. Duygularınızdaki eski coşkuyu aradığınız günler var. Bugün, olayları çok fazla abartmadan , geçiştirmelisiniz. Sezgilerinizin çok güçlü olduğu bir gün.

13 Aralık 2018 Perşembe TERAZİ Burç Yorumu:
Aile içi duygusallığını ön planda olduğu bir gün. Onların sorunlarına kayıtsız kalamadığınız için, bazı konularda destek vermek zorunda kalacaksınız. Çevrenizde mutsuz kişi görmeye tahammülünüz yok.Para hareketinizi, çevresel ilişkileriniz belirliyor. Bugün, olaylara yaklaşım tarzınızı kendiniz belirlemelisiniz.

13 Aralık 2018 Perşembe AKREP Burç Yorumu:
İletişim konusunda, kendinizden başka hiç kimseye güvenmek istemiyorsunuz. Bugün, içsel kararlarınızda belli bir sağlamlık ve otorite söz konusu. Duygusal bağlarınızı güçlü tutarken, sağlıklı bir mantık üretmek istiyorsunuz. Yakın dostlarınızla bir araya gelecek ve olaylara sakin bir şekilde yaklaşıyorsunuz.

13 Aralık 2018 Perşembe YAY Burç Yorumu:
Maddi konulara temkinli ve karamsar yaklaşmanız yüzünden, belirsizlik yaşıyorsunuz. Bugün çalışma hayatınızla ilgili yeniliklere ihtiyaç duyabilirsiniz fakat birtakım engellemeler yüzünden olayların seyri değişebiliyor.Kendinizi ispat etmek için, fazla çaba sarf etmek istemiyorsunuz. Ayaklarınızı üşütmemelisiniz, karın ağrılarınız olabilir.

13 Aralık 2018 Perşembe OĞLAK Burç Yorumu:
Ay burcunuzda ilerlerken, güvenli ilişkileri tercih ediyorsunuz. Bugün, enerjinizde eksiklikler hissedebiliyorsunuz. Karşılıklı ilişkilerinizde geçmişten kaynaklanan sorunlar olabilir. Bazı şeyleri açıklığa kavuşturmak isteyebilirsiniz. Gizemli davranmaktan vazgeçerseniz, olaylar kısa sürede çözüme kavuşacak.

13 Aralık 2018 Perşembe KOVA Burç Yorumu:
Bilinçaltınızda gelişen olaylara hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. Yoğun duygular içindesiniz. Enerjinizi farklı bir şekilde kullanmalısınız. Yaptığınız işlerde zamana ihtiyacınız var fakat siz, her şeyi kısa bir süreye sığdırmak istiyorsunuz. Bağlantılarınızı akıllıca yaptığınız zaman, sonuca yaklaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

13 Aralık 2018 Perşembe BALIK Burç Yorumu:
Duygularınıza belli bir disiplin getirebilirsiniz. İçsel savaşlarınıza son vermek isteseniz de, bazı olayların etkisinde çok fazla kaldığınız için, gelişen durumlara çok kolay alışamıyorsunuz. Kendinizi yargılarken, başkalarınız da kolayca suçlayabiliyorsunuz. Dolaşım sisteminizle ilgili problemler söz konusu olacaktır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?