14 Kasım 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları | Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak?

Bugün alabileceğiniz kararlarla hayatınıza yön vermek, farklı bir yaşama başlamak ve ilişkilerinizi düzeltmek istiyorsanız 14 Kasım 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları siz değerli okuyucularımız için hazırlandı. İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri.

Yaşam 13.11.2018, 06:31 14.11.2018, 06:33 Burak ZİHNİ
14 Kasım 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları | Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak?

Bugün alabileceğiniz kararlarla hayatınıza yön vermek, farklı bir yaşama başlamak ve ilişkilerinizi düzeltmek istiyorsanız 14 Kasım 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları siz değerli okuyucularımız için hazırlandı. İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri. Bugün alabileceğiniz kararlarla hayatınıza yön vermek, farklı bir yaşama başlamak ve ilişkilerinizi düzeltmek istiyorsanız 14 Kasım 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları siz değerli okuyucularımız için hazırlandı. İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri. Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor.

günlük burç yorumları oku


Astroloji nedir?

Astroloji hemen hemen insanlık tarihi kadar eski bir kehanet sistemidir. Her ne kadar son yüzyılda genel Astroloji anlayışı biraz değişmiş ve Astroloji'ye bilimsel bir görünüş verilmeye çalışılmışsa da Astroloji temelde bir kehanet, gelecekten haber verme sistemidir. Geniş anlamdaysa Astroloji insanın evren ve kozmik güçlerle olan ilişkilerini inceleyen, başarı ve başarısızlık oranlarını, hangi konularda şanslı, hangilerinde şanssız olduğunu anlamaya çalışan, hangi dönemlerde ne gibi kozmik etkiler altında kalarak, nelere uygun olduğunu araştıran bir sanattır ve bu sanat, Güneş Sistemi'mizdeki gezegenlerin, uydumuz Ay'ın, Güneş'in, Güneş Sistemi'mizin çevresinde bulunan takım yıldızların ya da başka bir ifadeyle burçların içindeki haraketlerini ve birbirleriyle olan ilişkilerini inceleyerek çalışan bir sistemdir.

14 Kasım 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

14 Kasım 2018 Çarşamba KOÇ Burç Yorumu:
Maddi konularla ilgili düşünceleriniz, bir çok aktivitenin önüne geçebilir. Bugün her şeyi çok çabuk kavrıyor ve olaylara kesin çözümler getiriyorsunuz. Beklentilerinizde önemli gelişmelerin gündeme gelmesiyle kafanız karışabilir. Bazı özel durumlar söz konusu. Kararlarınız verirken, iyi düşünmelisiniz.

14 Kasım 2018 Çarşamba BOĞA Burç Yorumu:
Ne istediğinizi iyi biliyor ve çevrenizdeki gelişen olaylara iyi niyetli davranmanıza rağmen, taviz vermek istemiyorsunuz.Bugün beklentileriniz biraz da, yollardan gelecek haberler bağlı olarak gelişecek. Çevrenizde güvenebileceğiniz kişilere ihtiyacınız var. Düşüncelerinizi açıklarken, sakin ve temkinli davranmanızda yarar var.

14 Kasım 2018 Çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:
Fiziksel aktiviteleriniz için, yoğun bir döneme giriyorsunuz. Enerjinizi doğru kullanmalısınız. Yeni bir işbirliği içinde olabilir ve bu işten önemli paralar kazanabilirsiniz Çevresel desteğin üzerinde hissedeceğiniz bir gün yaşasanız bile, hayatla ilgili sorgulamalarınız hiç bitmiyor. Çevrenizde, güven konusunda tereddütleriniz var.

14 Kasım 2018 Çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:
Güçlü enerjinizi kullanacağınız gerekli potansiyele sahip olmanıza karşın, karşı tarafın sürekli sizi denetlemesi sonucunda, bazı kısıtlamalar yaşamanız mümkün.Merkür geri hareketine başlıyor.Rutin işlerinizde yaşayacağınız duraksamalar, sizi engellememeli. Rejim yapmak istiyorsanız, her gün yeni baştan kendinize bir diyet uygulamaktan vazgeçin.

14 Kasım 2018 Çarşamba ASLAN Burç Yorumu:
Ay tepe evinizde ilerlerken eleştirici yapınızı daha da destekleyebilir. Kendi sınırlarınızı zorlamayı sevdiğiniz halde,bir takım olumsuz olaylardan çabuk etkileniyorsunuz.Merkür kombinasyon burcunuz Yay'da geri hareketine başlıyor.Sosyal yaşamınızda beklediğiniz gelişmeler olmayabilir. Bugün sözlerinize dikkat edin.

14 Kasım 2018 Çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:
İnatçı tavırlarınızda ısrar etmenin bir anlamı yok. Tenkit edilmek istemiyorsanız, kişisel duygularınızı kendinize saklayarak beklemelisiniz.. Yeni açılımlara hazır olmanıza rağmen, sizi kısıtlayan pürüzler konusunda ikilem yaşayabilirsiniz. Bugün uzak yollardan gelecek sürpriz haberler karşısında keyifli bir gün yaşayabilirsiniz.

14 Kasım 2018 Çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:
Kararlarınızı verirken maddesel konumunuzu da gözden geçirmelisiniz. Partnerinizin sizinle aynı düzeyde olması, kişisel ve ortak çabalarınızı daha da verimli hale dönüştürebilir. . İdeallerinizde ısrarcı davranmanız sizi istediğiniz noktalara getirecektir. Duygusal veriminizi, doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman alıyorsunuz.

14 Kasım 2018 Çarşamba AKREP Burç Yorumu:
Fikir dağınıklığı yaşasanız bile, olaylara anında müdahale edebilecek işlek bir zekaya sahipsiniz. Yalnızlık sizin için çok önemli bir duygu. Bugün katılacağınız toplantılarda kalabalık ortamlar sizi sıkabilir.Olaylar yön değiştirdikçe haklı olduğunuzu görecekler Her geçen gün biraz daha başa savaşıyor, her olayın üstesinden geliyorsunuz.

14 Kasım 2018 Çarşamba YAY Burç Yorumu:
Merkür burcunuzda geri hareketine başlıyor. Düşündüğünüz konular üzerinde çok fazla durmamalısınız. İşinizle ilgili huzursuzlukların söz konusu olduğu bir gün içindesiniz..Siz gücü sevmenize rağmen sizden daha üstün kişilerin fikirlerini de kabul etme konusunda tereddütler yaşıyorsunuz.

14 Kasım 2018 Çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:
Eski olayları kafanıza taktığınız zaman huzurunuz kaçıyor.Bugün, Merkür'ün geri hareketi bilinçaltınızın yoğunlaşmasına nenden oluyor. Birçok sorunuzun cevabını anında bulacaksınız. Duygusal konularda çekimser ve karamsar davranmakla kendinize sorun yaratıyorsunuz. Bilinçaltı rüyalarınız yoğunlaşabilir.

14 Kasım 2018 Çarşamba KOVA Burç Yorumu:
Eski bir aile olayı gündeme gelebilir. Kendinizi sorgulamak yerine, olayları olduğu gibi kabul etmelisiniz. Bugün derin düşünmek size birçok konuda yoğunluk kazanmanıza neden olacak. Kendinizi mutsuz hissettiğiniz zaman bulunduğunuz yerden uzaklaşmalısınız. Emlak sorunlarınız için gerekli iletişimi sağlayacaksınız.

14 Kasım 2018 Çarşamba BALIK Burç Yorumu:
Yakın dostlarınız ve kardeşlerinizle sıkı bağlar içinde olacağınız bir gün. Ay, sezgisel yeteneğinizi mantıksal olaylarla birleştirmenizi sağlayacak konumda. .Akşam saatlerine doğru kendinizi mutlu hissettirecek olaylarla karşılaşmanız mümkün. Yolda yürürken çok dikkatli olmalısınız. Kazalara müsaitsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?