17 Mayıs 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları - Burcunuz Bugün Ne Söylüyor

17 Mayıs 2018 Burç Yorumları hayatınızdaki en ufak detaya kadar sizleri yeni karalar aldırmaya, farklı hedeflere yöneltmeye veya aşklara yelken açtırmaya yönlendirebilir. Yaşamınıza dair kritik noktaları ıskalamak istemiyrsanız haberimiz size göreç İşte 17 Mayıs 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları...

Yaşam 15.05.2018, 20:26 17.05.2018, 06:58 Burak ZİHNİ
17 Mayıs 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları - Burcunuz Bugün Ne Söylüyor

17 Mayıs 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları

17 Mayıs 2018 Perşembe KOÇ Burç Yorumu:

günlük burç yorumları oku

İş bağlantılarınızda disiplinli çalıştığınız bir gün. Çalışma hayatınızda sorgulayıcı davranıyorsunuz. İş arkadaşlarınızdan yüksek bir performans beklerken, onların kapasitesinin sizinle aynı olamayacağını düşünmelisiniz. Zorlayıcı yönlerinizden çekinebilirler. İyi niyetli açıklamalarınızla, gönüllerini almalısınız.

17 Mayıs 2018 Perşembe BOĞA Burç Yorumu:

Hızlı düşünüyor ve çabuk karar veriyorsunuz. Bazı işlerinizin ertelenmesine tahammülünüz olmadığı için, çevrenizi de bu konuda sıkıştırabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde çekici tavırlarınızla partnerinizi etkileyeceksiniz. Kişisel cazibenizin yüksek olduğu bir gün. Sadece, sözlerinizi dikkatli kullanmalısınız.

17 Mayıs 2018 Perşembe İKİZLER Burç Yorumu:

Bugün, yoğun duygularınızı karşı tarafa yansıtmak isteyecek ve güzel konuşmalarınızla partnerinizi etkilemeyi başaracaksınız. Romantik yönleriniz ortaya çıkarken, kuruntulu yönlerinizi gizleme gereği duyabilirsiniz. Hoşnut olmadığınız bu durum için, dostlarınızdan yardım alabilirsiniz. Akıl almaya ihtiyacınız var.

17 Mayıs 2018 Perşembe YENGEÇ Burç Yorumu:

Yakın dostlarınızı sınama gereği duyacağınız bir gün. Beklentileriniz konusunda alınganlık gösterebilirsiniz. Onların sizi anlamadıklarını sanıyor, olayları gereğinden fazla abartıyorsunuz. İletişim konularının gündem kazanması sonucunda, kuracağınız zincir halkası, bilmediğiniz konularda sizi bilgi sahibi yapacak...

17 Mayıs 2018 Perşembe ASLAN Burç Yorumu:

Düşüncelerinizden taviz vermek istememeniz, olumlu sonuçlara neden olacak. Bugün, birçok sosyal olayı başlatmak için, gerekli enerjiye sahipsiniz. Farklı düşünceye sahip olanlardan bile takdir göreceksiniz. Hırslarınız konusunda engel tanımayan özellikleriniz, sizi ön plana çıkarırken, risklere de dikkat etmenizi öneriyoruz.

17 Mayıs 2018 Perşembe BAŞAK Burç Yorumu:

Disiplinli ve inatçı tavırlarınızda haklı olduğunuz çok neden olabilir. Çevrenizi sorgularken, olayları tek yönlü düşünüyorsunuz. Bugün, işinizi doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız, elinizdeki doneleri değerlendirmeli ve ayrıntılar üzerinde durmamalısınız. Çözüm bekleyen işler sizi beklerken, zaman kaybetmemelisiniz.

17 Mayıs 2018 Perşembe TERAZİ Burç Yorumu:

Verdiğiniz sözleri bir an önce yerine getirmelisiniz. Bugün büyük şeyler düşünüyor ve kendinizi her konuda haklı görüyorsunuz. Kapasiteniz çok yüksek ve istediğiniz koşulların oluşmasını sağlayıncaya kadar sabırlı davranmak niyetindesiniz. İçinize döndüğünüz zaman yalnızlık duygusu sizi rahatsız edebiliyor. Meditasyon yapmalısınız.

17 Mayıs 2018 Perşembe AKREP Burç Yorumu:

Gücünüzün üstünde bir çalışma temposu içindesiniz. Bugün, örgütleme ve planlama yeteneğiniz çok güçlü. İlişkinizde dengeleriniz korumak zorunda kalacaksınız. Verdiğiniz sözleri yerine getirerek, düşüncelerinize belli bir rahatlık kazandıracak ve daha sonra diğer işlerinize yoğun bir şekilde odaklaşacaksınız.

17 Mayıs 2018 Perşembe YAY Burç Yorumu:

Zeki ve pratik düşünceleriniz sayesinde çözemeyeceğiniz bir problem yok. Bugün, kişisel yeteneklerinizin takdir edilmesini istiyor ve hedeflerinizi yüksek tutuyorsunuz. Çevrenizdeki olaylara çekimser davranmamalı ve kendinizi daha rahat ifade etmenin yollarını bulmalısınız. Maddesel hoşnutsuzluklar içinde olmanız sizi pes ettirmemeli.

17 Mayıs 2018 Perşembe OĞLAK Burç Yorumu:

Ay, sizin gibi toprak gurubu olan Başak'ta ilerliyor. Kuruntulu yönlerinizi daha da belirgin hale getirirken sizi sabit düşünmeye zorluyor. Olayları incelemeden karar vermek istemiyorsunuz. Önemli aşamalar içindesiniz. Bazı tereddütlerinizi aştığınız anda, başarıya daha fazla yaklaşacaksınız. İçsel derinliğinizin yoğun olduğu bir gün.

17 Mayıs 2018 Perşembe KOVA Burç Yorumu:

Araştırma yaptığınız konularda sır vermek istemiyorsunuz. Bugün, Ay'ın bulunduğu konum, derin düşünmenize neden olacak. İstediğiniz disiplini kurmak için gerekli donanıma sahipsiniz. Yeni kazançların ve sözleşmelerin gündem kazanmasıyla daha dikkatli davranmanız gerekecek. Ayrıntılar üzerinde durmalısınız.

17 Mayıs 2018 Perşembe BALIK Burç Yorumu:

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, duygusal yönlerinizde yoğunluk artışı var. Derin düşünmenize neden olan konular, meraklı yapınızın uç boyutlarını ortaya çıkarıyor. Bugün, her şeyi sorgulama gereği duyuyorsunuz. İkili ilişkilerinizde aşırıya kaçabilir ve partnerinizle sizi ilgilendirmeyen konularda tartışabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?