18 Haziran 2022 Cumartesi Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burç yorumları

Astroloji dünyasında günlük burç yorumları en fazla ilgi gören konu ve okuyucular hayatlarına dair yaşanacakları okumak amacında. Bu sebeple de sorgulamalarda bulunuyor. 18 Haziran 2022 Cumartesi Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları haberimizde yer alıyor.

Yaşam 17.06.2022, 05:58 18.06.2022, 06:09 Burak ZİHNİ
18 Haziran 2022 Cumartesi Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burç yorumları

Her gün binlerce belki de milyonlarca insanın ilgi alanı olduğu astroloji ve günlük burç yorumları takip edilerek okunmak isteniyor. Hem Türkiye'de hem de dünyada neler yaşanacağına, bu yaşananların ise iş, para ve aşk alanlarında nasıl bir etki göstereceği merak edilerek araştırılıyor. Özellikle kadınların alaka gösterdiği günlük burç yorumları ile karşınıza çıktığımız haberimizde tüm detayları öğrenebilirsiniz. Ancak unutmayın ki haberimizde yer alan burç yorumları farklı internet sitelerinden derlemelerdir. Okuyucularımıza iyi günler dileriz. İnternet üzerindeki yorumlar üzerinden derlenen burçlarla ilgili olarak düşüncelerinizi yazabilirsiniz. 18 Haziran 2022 Cumartesi Burç Yorumları bu sayfada yer almaktadır. Hayatınızda sizce nasıl değişiklikler yaşanacak? İyi günler dileriz.

günlük burç yorumları oku
 

Astroloji nedir?

Astroloji hemen hemen insanlık tarihi kadar eski bir kehanet sistemidir. Her ne kadar son yüzyılda genel Astroloji anlayışı biraz değişmiş ve Astroloji'ye bilimsel bir görünüş verilmeye çalışılmışsa da Astroloji temelde bir kehanet, gelecekten haber verme sistemidir. Geniş anlamdaysa Astroloji insanın evren ve kozmik güçlerle olan ilişkilerini inceleyen, başarı ve başarısızlık oranlarını, hangi konularda şanslı, hangilerinde şanssız olduğunu anlamaya çalışan, hangi dönemlerde ne gibi kozmik etkiler altında kalarak, nelere uygun olduğunu araştıran bir sanattır ve bu sanat, Güneş Sistemi'mizdeki gezegenlerin, uydumuz Ay'ın, Güneş'in,a Güneş Sistemi'mizin çevresinde bulunan takım yıldızların ya da başka bir ifadeyle burçların içindeki haraketlerini ve birbirleriyle olan ilişkilerini inceleyerek çalışan bir sistemdir.

Her gün binlerce hatta milyonlarca insanın merak ettiği, sakız kağıtlarında dahi umut aradığı günlük burç ve fal yorumlarını sizler için derledik. Burcunuza göre olan yorumları usta astrologlardan derleyip sunma imkanı sunduğumuz haberimizde tüm bilgileri bulabilirsiniz. Peki Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları nasıl oluştu?

Google üzerinde en çok aranan terimlerden olan günlük burç yorumları artık Gazete Damga aracılığı ile önünüze geliyor. Usta isimlerin geleceğe yönelik yaptığı yorumların derlendiği haberimizde burcunuzla ilgili her şeyi öğrenebilir ve günlük burç yorumunuzu okuyabilirsiniz. Gündelik hayatınızdan iş ve aşk hayatınıza, ikili ilişkilerden ekonomik durumunuza kadar pek çok konuda yapılan internet yorumlarını sizler için bir araya getirdik. İşte 18 Haziran 2022 Cumartesi günlük burç yorumları nasıl oluştu? İşte detaylar...

18 Haziran 2022 Cumartesi Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı günlük burç yorumları herkes tarafından merak ediliyor. Sizler için hazırladığımız haberimizde burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz. Burç yorumları hayatta alacağınız kararlara ve atacağınız adımlara ışık olabilir. Bazen aşk olarak size geri dönebilir bazen ise maddi olarak size geri dönüşü olacaktır.

burç yorumları oku 

18 Haziran 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları


18 Haziran 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; burcunda ilerleyen Ay ile motivasyonun yükselebilir. Risk almaktan çekinmeyeceğin gibi ailen ve sevdiklerin söz konusu olduğunda adeta bir savaşçı gibi davranabilirsin. Eve, aileye ait işler de bugün gündeminde yer tutabilir. İlişkilerinde iletişim eksikliğinden kaynaklanan sorunlar yaşayabilirsin.


18 Haziran 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bilinçaltını kurcalayan düşüncelerin olabilir. Yakın çevren ve kardeşlerine ilişkilerinde rekabete açıksın. Ayrıca bir yolculukla ilgili ön hazırlıklarını tamamlayabilirsin.  Eğitime dair bir konu ise içten içe seni yıpratabilir. Ortaklı gelirlerde ise beklediğini alabilmek için çaba gösterebilirsin.


18 Haziran 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; Fikir ve düşüncelerini karşındakilere aktarmakla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsin. Ayrıca bugün hedeflediğin işleri yerine getirmek için belli bir bütçe ayırman gerekebilir. Gruplar ve bağlı olduğun derneklerle aranda parasal kaynaklı işler gündeme gelebilir. Aşktan yana beklentilerin yükselebilir.


18 Haziran 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; isteklerini yerine getirebilmek için tek başına mücadele etmen gerekebilir. Bu durum sende gerginlik ve yorgunluk yaratacağı gibi ilişkilerin üzerinde de olumsuz etki yaratabilir. Eve, aileye ait bir konuda beklentilerini yüksek tutabilir ve ailenden sana destek olmalarını talep edebilirsin.


18 Haziran 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; kendi düşünce ve fikirlerini her ne şart altında olursan ol uygulamaktan çekinmeyeceksin. Arka planda seni yoran koşullara rağmen bildiğin yoldan ilerleme şansın var. Ayrıca bugün arkadaşlarınla da aranda iletişim sorunlarından veya düşünce farklılıklarından kaynaklı gelişmeler sorun yaşatabilir.


18 Haziran 2022 Cumartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; gerek parasal gerekse de duygusal paylaşımlarında seni mücadele etmeye zorlayan gelişmeler içinde olabilirsin. Tek başına hareket etmek bir taraftan seni özgür kılarken yalnız olmak da ufak çaplı kriz yaşatabilir. Harcamalarını arttıracak gelişmelere de açıksın. Eve, aileye ve yerleşime dair bir konuda da değerlendirmelerin olabilir.


18 Haziran 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; karşıt burcunda ilerleyen Ay koşullarını başkalarına bağlı kılarken adımlarını onlara göre belirlemeni gerektirebilir. Aileye, işe dair konular veya sorumluluklar sabah saatlerinde etkili olabilir ve de seni tepkisel ve gergin davranmaya itebilir. Yolculuklar, kardeşler veya iş birliği gerektiren bir konu ise seni zihinsel olarak huzursuz edebilir.


18 Haziran 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bu sabah geleceğin hakkında alacağın bir karar seni biraz zorlayabilir. Sağlığınla ilgili de bazı sorunlar yaşamaya açıksın. Bir alışkanlığını bırakmakla ilgili değerlendirmelerde bulunabilirsin. Başlatacağın bir girişimin finansal boyutunu enine boyuna masaya yatırman gerekebilir.


18 Haziran 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; motivasyonun yüksek olmasına karşın içten içe seni kaygılandıran durumlar var. Sevdiğin kişi, çocukların veya bir hobinle alakalı isteklerini yerine getirebilmen için mücadeleye girebilirsin. Tepkilerinde kontrollü olmaya çalışmalısın zira gerek iletişim gerekse de planlamaya ait problemlere açıksın.

18 Haziran 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; eve, aileye veya gayrimenkule ait bir konuda bitiş ve başlangıçlar söz konusu. Düşünmeden atacağın adımlar hem kendi huzurunu kaçırabilir hem de ilişkilerini olumsuz yönde etkileyebilir. Beklentilerini makul seviyede tutman, riskleri de aşağıya çekmene olanak sağlayabilir.


18 Haziran 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; düşüncelerini ifade ederken agresif olma ihtimalin yüksek. Bugün yakın çevren ve kardeşlerinle iletişimde, yazılı sözlü her konuda dikkatli olmanda yarar var. Yakın ilişkinde, çocuklarınla olan diyaloglarında ise bazı sorunlara açıksın. Yer aldığın grup çalışmalarından veya hobilerinden keyif alamayabilirsin.


18 Haziran 2022 Cumartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; parasal konuların öne çıktığı birkaç gün geçirebilirsin. Keyiflerin için hiçbir harcamadan kaçınmayabilir hatta gerekli finansal koşulları oluşturmak için çaba harcayabilirsin. Ayrıca bugün ailevi bir mesele veya sorumluluğun olan bir konu da seni kısıtlayabilir; kurallara, örf veya ananelere bağlı hareket etmek zorunda kalabilirsin.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?