18 Mayıs 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları - İş, Aşk, Para ve Sağlık Falınız Burada

Çeşitli hayatlara sahip binlerce insan her gün burç yorumları okuyarak kendisini mutlu hissetmek, geleceğe dair kararlar almak ve yaşayabileceği durumlara karşı önlemler geliştirmek istiyor. Yaşamınıza doğrudan etkisi bulunan iş, aşk, para ve sağlık falları ile 18 Mayıs 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları haberimizde.

Yaşam 18.05.2018, 05:51 18.05.2018, 07:00 Burak ZİHNİ
18 Mayıs 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları - İş, Aşk, Para ve Sağlık Falınız Burada

Astroloji denilince akla ilk olarak gelen terimlerden biri olan burç yorumları bugün de sizlerin karşısında. Sıkıntı yaşayacğınızı düşündüğünüz konularda, önünüzdeki hedefleri belirlemede yaşadığınız zorluklarda ve pek çok başlık altındaki problemlerde burç yorumları imdadınıza yetişiyor. Mental açıdan önemli bir rahatlatıcı olan yorumlar internetten derlenerek siz değerli okuyucularımıza sunuldu. 18 Mayıs 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları haberimizde yer alırken sizlerin de yorumlarını aşağıdaki sekmeden beklemekteyiz. İyi günler dileriz. İşte yorumlar...

günlük burç yorumları oku

18 Mayıs 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

18 Mayıs 2018 Cuma KOÇ Burç Yorumu:

Yapmayı planladığınız işlerinizde daha temkinli ve ayrıntıcı davranacağınız bir gün. Atılımlarınızı yapmadan önce düşünmeli ve olayların sonucunda karşılaşabileceğiniz aksilikleri düşünmelisiniz. Bugün, kişisel çabalarınızın karşılıksız kalmayacağını bilmeli, ve çalışma sisteminizde karşılaşacağınız zorlukları yenmelisiniz.

18 Mayıs 2018 Cuma BOĞA Burç Yorumu:

Yapmanız gereken çok bir çok iş sizi bekliyor ve kişisel sorumluluğunuz arttıkça, kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Bugün Ay, ortak kombinasyon burcunuz Başak'ta ilerliyor ve sosyal yaşantınızı da ayrıntıcı ve kuralcı yapıyor. Size katkısı olacak kişileri yerinde tespit ederken, çalışmalarınıza sıkı bir disiplin getiriyorsunuz.

18 Mayıs 2018 Cuma İKİZLER Burç Yorumu:

Venüs burcunuzda ilerlerken, kişisel çekiciliğinizle dikkat çekiyorsunuz. Bugün, politik yönleriniz sizi daha da cazip kılacaktır. Ay'ın bulunduğu konum, sevdiğiniz kişi ile ilişkilerinize daha gerçekçi ve mantıklı bakmanızı sağlıyor. Karşılıklı bir şekilde fikir alış verişi içinde olacak, disiplin duygularınızı kullanacaksınız.

18 Mayıs 2018 Cuma YENGEÇ Burç Yorumu:

Aşk ve çevre ilişkilerinizi birbirine karıştırmak istemiyorsunuz. Bugün, bulanacağınız ortamlarda, emin olmadığınız konularda konuşmak istemiyorsunuz. Gizemli davranışlarınız küçük ayrıntıları bile önemli hale getirebilir. Maddi konularda istediğiniz güvenceyi çevrenizin size sağlamasını istemeniz konusunda haklısınız.

18 Mayıs 2018 Cuma ASLAN Burç Yorumu:

Kazançlarınızı sorgulamak yerine, enerjinizi yükseltecek, yeni çalışma alanlarını keşfetmelisiniz. Siz, madde ve kariyer gücünüzü birlikte kullandığınız zaman, duygusal anlamada daha tatminkar oluyorsunuz. Başarılarınızı perçinlemek için seçimleriniz konusunda ayrıntıcı davranmalı ve her zamanki seçiciliğinizi ön plana çıkarmalısınız.

18 Mayıs 2018 Cuma BAŞAK Burç Yorumu:

Duygularınızdan emin olmadan konuşmak istemiyorsunuz. Bugün, içinde bulunacağınız şartları, ciddi bir bakış açısı içinde değerlendireceksiniz. Kendinizi ifade edecek konularda emin adımlarla ilerlerken, çevrenizden gelen sitemlere aldırmamalısınız. Gelecek günlerde, sizin gerçek değerinizi anlayacaklardır.

18 Mayıs 2018 Cuma TERAZİ Burç Yorumu:

Yakın çevrenizle birlikte yapacağınız eğlenceli geziler, gündeme gelecektir. Bugün, hayallerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak isteyebilirsiniz..Fakat eleştirilere karşı açık değilsiniz. Moralinizi bozan konuşmalar duymak istemediğiniz için, bazı konularda yorum yapmaktan kaçınabilirsiniz. Felsefi sohbetlerden hoşlanıyorsunuz.

18 Mayıs 2018 Cuma AKREP Burç Yorumu:

Arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız ortak çalışmalarda, sistemli davranışlarınızın size sağlayacağı avantajlardan kazançlı çıkacaksınız. Çalışmalarınızda, karşı taraftan beklediğiniz tek şey, güven duygusu. Bir sınama duygusu içinde hareket edeceğiniz bu günde,sabırlı davranmakla kendinizi ispat edebileceksiniz.

18 Mayıs 2018 Cuma YAY Burç Yorumu:

Duygu karışıklığına neden olabilecek olayları mıknatıs gibi kendinize çekiyor, aşkta kargaşayı seviyorsunuz. Bugün, duygularınızı gizlemeyi tercih ederek, karşı tarafın ilgisini daha fazla üzerinizde hissedeceksiniz. Çekici kişiliğiniz, sizi ön plana çıkarırken, birlikte çalıştığınız kişilerin üstün yönlerinden de, etkileneceksiniz.

18 Mayıs 2018 Cuma OĞLAK Burç Yorumu:

Duygusal yönlerinizi ön plana çıkarmaktan çekindiğiniz için, hayallerinizi saklama gereği duyabilirsiniz. Bugün, pratik düşünmenize rağmen düşüncelerinizi paylaşmak konusunda çekimsersiniz. Yolları kapsayan ve kültür yapınızı destekleyecek planlar yapabilirsiniz. Araştırmalarınızı detaylı bir şekilde derinleştirmeyi amaçlıyorsunuz.

18 Mayıs 2018 Cuma KOVA Burç Yorumu:

Beklediğiniz paraların gecikmesiyle birlikte size sunulan şartlardaki değişimlerden, canınız sıkılabilir. Bugün, her şeyden kuşku duyuyor ve olaylara temkinli yaklaşıyorsunuz. Bulunduğunuz şartları daha sağlamlaştırmak amacı içinde hareket ederken, eleştirici konuşmalardan uzak kalmalısınız. Midenizin hassas olduğu bir gün.

18 Mayıs 2018 Cuma BALIK Burç Yorumu:

Karşılıklı ilişkilerinizde güven duygusunun önemli olduğunu biliyor ve birlikte olduğunuz kişiden belli bir teminat bekliyorsunuz. Bugün, yakın çevrenizin davranışları konusunda haklı çıkmak istiyorsanız, verdiğiniz sözleri yerine getirmeli ve daha hoşgörülü davranmalısınız. Pratik düşünmeniz gereken bir gün içindesiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?