2 Ağustos 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları | Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak?

Bugün alabileceğiniz kararlarla hayatınıza yön vermek, farklı bir yaşama başlamak ve ilişkilerinizi düzeltmek istiyorsanız 2 Ağustos Cuma Günlük Burç Yorumları siz değerli okuyucularımız için hazırlandı. İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri.

Yaşam 01.08.2019, 06:29 02.08.2019, 06:37 Burak ZİHNİ
2 Ağustos 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları | Hayatınızda nasıl değişiklikler olacak?

Bugün alabileceğiniz kararlarla hayatınıza yön vermek, farklı bir yaşama başlamak ve ilişkilerinizi düzeltmek istiyorsanız 2 Ağustos 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları siz değerli okuyucularımız için hazırlandı. İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri. Burç Yorumları içerisinde yer alan tüm değerlendirmeler hayatınıza şekil verebilecek, karar almanızda yardımcı olabilecek ve yaşantınızı daha üst seviyelere çıkarabilecek bilgiler içeriyor.

günlük burç yorumları oku


Astroloji nedir?

Astroloji hemen hemen insanlık tarihi kadar eski bir kehanet sistemidir. Her ne kadar son yüzyılda genel Astroloji anlayışı biraz değişmiş ve Astroloji'ye bilimsel bir görünüş verilmeye çalışılmışsa da Astroloji temelde bir kehanet, gelecekten haber verme sistemidir. Geniş anlamdaysa Astroloji insanın evren ve kozmik güçlerle olan ilişkilerini inceleyen, başarı ve başarısızlık oranlarını, hangi konularda şanslı, hangilerinde şanssız olduğunu anlamaya çalışan, hangi dönemlerde ne gibi kozmik etkiler altında kalarak, nelere uygun olduğunu araştıran bir sanattır ve bu sanat, Güneş Sistemi'mizdeki gezegenlerin, uydumuz Ay'ın, Güneş'in, Güneş Sistemi'mizin çevresinde bulunan takım yıldızların ya da başka bir ifadeyle burçların içindeki haraketlerini ve birbirleriyle olan ilişkilerini inceleyerek çalışan bir sistemdir.

Her gün binlerce hatta milyonlarca insanın merak ettiği, sakız kağıtlarında dahi umut aradığı günlük burç ve fal yorumlarını sizler için derledik. Burcunuza göre olan yorumları usta astrologlardan derleyip sunma imkanı sunduğumuz haberimizde tüm bilgileri bulabilirsiniz. Peki Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları nasıl oluştu?

Google üzerinde en çok aranan terimlerden olan günlük burç yorumları artık Gazete Damga aracılığı ile önünüze geliyor. Usta isimlerin geleceğe yönelik yaptığı yorumların derlendiği haberimizde burcunuzla ilgili her şeyi öğrenebilir ve günlük burç yorumunuzu okuyabilirsiniz. Gündelik hayatınızdan iş ve aşk hayatınıza, ikili ilişkilerden ekonomik durumunuza kadar pek çok konuda yapılan internet yorumlarını sizler için bir araya getirdik. İşte 2 Ağustos 2019 Cuma günlük burç yorumları nasıl oluştu? İşte detaylar...

2 Ağustos 2019 Cuma Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı günlük burç yorumları herkes tarafından merak ediliyor. Sizler için hazırladığımız haberimizde burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz. Burç yorumları hayatta alacağınız kararlara ve atacağınız adımlara ışık olabilir. Bazen aşk olarak size geri dönebilir bazen ise maddi olarak size geri dönüşü olacaktır.

Burç yorumları alacağınız kararlarda,gideceğiniz yerlerde ve daha bir çok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. Burçlar size yol gösterici tavsiyelerde bulunabilir.2 Ağustos'ta dünyaya gelen insanlar hangi burç oluyor? 2 Ağustos 2019 Cuma günlük burç yorumları... Kova burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri neler? Kova burcunun uğurlu günü hangisi? Kova burcunun ortak özellikleri nelerdir? Kova burcundan olan ünlüler hangileri? Kova burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır? Kova burcu erkeğinin/kadının özellikleri neler? 2 Ağustos burç yorumları ve burçlara dair her şey haberimizde...

Günlük burç yorumunuz Gazete Damga'da! Burç yorumları sabah saatlerinde okunarak güne iyi başlamak amaçlanır. Bu doğrultuda hazırladığımız haberimizde burcunuza ait günlük tüm yorumları okuyabilirsiniz. İşte detaylar...

İnsanlar hayatlarındaki gelişmeleri öğrenebilmek, iş ve aşk maratonlarının nasıl bir seyre gittiğini ve bundan sonraki beklentilerinin ne yönde olacağını merak ediyor. Google ve diğer arama motorlarında en çok yapılan aramalardan biri olan Günlük Burç Yorumları Gazete Damgal'da da yer almaktadır. İşte 2 Ağustos 2019 Cuma Günlük Burç yorumları...

2 Ağustos 2019 Cuma Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı günlük burç yorumları herkes tarafından merak ediliyor. Sizler için hazırladığımız haberimizde burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz. Burç yorumları hayatta alacağınız kararlara ve atacağınız adımlara ışık olabilir. Bazen aşk olarak size geri dönebilir bazen ise maddi olarak size geri dönüşü olacaktır. Sorumlu olduğunuz konularla ilgili eksiklikleri tamamlamak isteyebilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilerle ilgili olaylarlailgilenmeniz gerekebilir. Öğlen saatlerinde yanlış değerlendirmeler yapabilirsiniz dikkatli olmanızda fayda var. Sizi yoran konulara dahil olmayın.
 

2 Ağustos 2019 Cuma KOÇ Burcu Yorumu:
Sizin doğrularınız, başkalarının size karşı yarattığı zıtlıkları körüklüyorsa; burada tek taraflı çözüm aramanızın size yarar getirmeyeceğini bilmeniz gerekiyor. Üstelik; ibre karşı tarafın lehine doğru yönelmişse, pratik hayata geçirmeye çalıştığınız düşüncelerinizi, hemen bugün tekrar gözden geçirin. Bu arada sizi uyaran arkadaşınızı da yanınıza alın.

2 Ağustos 2019 Cuma BOĞA Burcu Yorumu:
Günlük yaşamınızda çok sık bir arada olduğunuz, birlikte işler yaptığınız kişiyle olan paylaşımlarınız, aslında diğer çevre ilişkilerinizden farklı değil. Siz; yaşamın her anında, en az kendiniz kadar, diğer kişilerinde mutluluğunu düşünüyorsunuz. Fakat, en son yaşadığınız, küçük de olsa suistimal niteliğindeki olay, olması gerektiği şeklinde düşünmenizi sağladı.

2 Ağustos 2019 Cuma İKİZLER Burcu Yorumu:
Arkadaşınızla ilgili yaşanılan olumsuzluk için, kesin bir dille konuşmalar yapıyorsunuz. Onu eleştiriyorsunuz. Hatta, onun konu ile ilgili pasif kaldığından ve bazı şeylere karşı direni göstermediğinden bahsediyorsunuz. Bir tek şeyi unutuyorsunuz. Oda; buna benzer gerçekler karşısında, kendi tavırlarınızın ne olduğu konusu.


2 Ağustos 2019 Cuma YENGEÇ Burcu Yorumu:
Duygusallığınızla ilgili yaşadığınız alınganlıların temelinde; bir tek kişinin yanında, çevrenizle ilgili iletişim gerçeklerinde yatan hatalarınız olduğunu da gözden kaçırmayın. Coşkunuzun olmadığından şikayet ederken, size motivasyon sağlayan kişilere karşı olan önemsemezlik temelinde geliştirdiğiniz davranışlarınızı düzeltin.

2 Ağustos 2019 Cuma ASLAN Burcu Yorumu:
Tanışıklığınız da çok da fazla uzun temeller olmayan fakat, kendinize birçok hareketini örnek aldığınız kişiye karşı "ben egolarınızın" ön planda olduğu davranış şekillerini sergilemeyin. Bugün; yapacağınız ve yürütmek zorunda olduğunuz işle ilgili konuda, bu noktaya dikkat edin. Çünkü, farkında olmadan yaptığınız bazı davranışlarınız onu kırıyor.

2 Ağustos 2019 Cuma BAŞAK Burcu Yorumu:
Bir süreci canlı tutmak istiyorsanız, orada bir mücadele ve yoğun çabalar vardır ve beraberinde gelen umutsuzluklar, umutlar ve bu duyguların yarattığı değişen psikolojik durumlar. Bütün bunları bilmenize ve analiz edebilen bir kişi olmanıza rağmen; hala sonuçlanmaktan başka çıkışı olmayan iş için gereksiz yakınıyorsunuz.

2 Ağustos 2019 Cuma TERAZİ Burcu Yorumu:
Sık değiştirdiğiniz yaşam rutinleriniz nedeniyle; çevrenizde anlaşılması zor bir kişilik olarak tanınıyorsunuz. Siz, tepkilerinizi hangi haklı nedenlerden dolayı oluştuğunu bildiğiniz için bir anormallik sezemiyorsunuz. Buna göre de; karşı tepkileri minimuma indirebilmek için, ince nüans farklılıkları ile tavırlarınızı belirliyorsunuz. Hatalı değilsiniz.

2 Ağustos 2019 Cuma AKREP Burcu Yorumu:
Üzerinden çok zaman geçmiş ve iki taraf üzerinde de küllenmiş olan yaşanmışlıklar konusunda ki gelişmeler ne kadar sağlıklı olabilir ki. Hala bu konuda; şöyle mi yapsam; böyle mi davransam; diye düşünmeniz kendi özünüze vereceğiniz zarardan başka bir şey vermeyecek. Duygularınızı tek yöne şartlamayın.

2 Ağustos 2019 Cuma YAY Burcu Yorumu:
Ruhsal durumunuz bir yaz yağmuru gibi. Bütün coşkunuzla bir konuya adapte olmuşken, ani bir dönüşle başka bir konuda karabasanlar yaşıyorsunuz. Oysa, yaşadığınız karamsar tabloyu siz yaratıyorsunuz ve sanki böyle bir davranış şekli görevinizmiş gibi de, bunu bir yaşam tarzı olarak rutinleştiriyorsunuz. Bundan da en çok kim etkileniyor, biliyorsunuz.

2 Ağustos 2019 Cuma OĞLAK Burcu Yorumu:
Ayni hız ve yoğunlukta giden işleri sevdiğiniz halde, kafanızın bir yerlerinde bulunan bazı değişim istekleri ara sıra sizi rahatsız etmiyor değil. Bu tür içsel etkileri; rahatsız edici soyut kavram olmaktan ötelere taşıyıp, hoşlanabileceğiniz hobi niteliğinde çalışmalara dönüştürürken, pratiğe aktarma becerinizin şevkini yaşayacaksınız.

2 Ağustos 2019 Cuma KOVA Burcu Yorumu:
Partnerinize karşı hem ilgisiz gibi bir imaj yaratmaya çalışıyorsunuz. Hem de, kendinizle çelişerek her türlü hareketini ve yaşam aktivitesini adeta bir dedektif gibi izliyorsunuz. Oysa, karşılıklı olarak ve daha çok onun yapmasını istediğiniz iletişim kurallarını; tatmine yönelik gizem dolu sitemkar davranış oyunlarından kurtularak, belirleseniz daha iyi olacak.

2 Ağustos 2019 Cuma BALIK Burcu Yorumu:
Koşullu mutluluk yaşayamazsınız. Bu nedenle; fazla sorumluluk almaktan kaçınmayın ve kendinizi ispat etmeniz gereken konuda geri planda kalmayın. Bu arada; duymaktan hoşlanmayacağınız sözler duyabilir, mücadele gücünüzün bir an gerilediğini hissedebilirsiniz. İşte tam bu an'larda kendinize "sizin koşullarınızın geçerli olacağının" telkinini yapın.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?