2 Eylül 2022 Cuma Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları

2 Eylül 2022 Cuma Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları
Astroloji dünyasında günlük burç yorumları en fazla ilgi gören konu ve okuyucular hayatlarına dair yaşanacakları okumak amacında. Bu sebeple de sorgulamalarda bulunuyor. 2 Eylül 2022 Cuma Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları haberimizde yer alıyor.

Her gün binlerce belki de milyonlarca insanın ilgi alanı olduğu astroloji ve günlük burç yorumları takip edilerek okunmak isteniyor. Hem Türkiye'de hem de dünyada neler yaşanacağına, bu yaşananların ise iş, para ve aşk alanlarında nasıl bir etki göstereceği merak edilerek araştırılıyor. Özellikle kadınların alaka gösterdiği günlük burç yorumları ile karşınıza çıktığımız haberimizde tüm detayları öğrenebilirsiniz. Ancak unutmayın ki haberimizde yer alan burç yorumları farklı internet sitelerinden derlemelerdir. Okuyucularımıza iyi günler dileriz. İnternet üzerindeki yorumlar üzerinden derlenen burçlarla ilgili olarak düşüncelerinizi yazabilirsiniz. 2 Eylül 2022 Cuma Burç Yorumları bu sayfada yer almaktadır. Hayatınızda sizce nasıl değişiklikler yaşanacak? İyi günler dileriz.
 günlük burç yorumları oku


Gün boyunca oldukça hassas olabiliriz, özellikle sabah saatlerinde nostaljik hissedebilir, eski dostlarımızı görmek isteyebiliriz. Gün içinde hassasiyetimizin giderek artabilir, sevdiklerimiz için fedakarlıklar yapabiliriz. Sezgilerimizin gayet güçlü olduğu bugün ruhsal iniş çıkışlar yaşamaya açığız. Yardımlaşmak, meditasyon yapmak ve dua etmek için uygun bir gün. Gece yarısına doğru bu naif tavrımızdan eser kalmayabilir, hayatın gerçekleri ile yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Doğum tarihinize göre hangi burçsunuz?
21 Mart – 20 Nisan tarihleri arasına doğanlar Koç Burcu olurlar
21 Nisan – 21 tarihleri arasına doğanlar Mayıs Boğa Burcu olurlar
22 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arasına doğanlar İkizler Burcu olurlar
22 Haziran – 22 Temmuz tarihleri arasına doğanlar Yengeç Burcu olurlar
23 Temmuz – 23 Ağustos tarihleri arasına doğanlar Aslan Burcu olurlar
2 Eylül – 22 Eylül tarihleri arasına doğanlar Başak Burcu olurlar
23 Eylül – 23 Ekim tarihleri arasına doğanlar Terazi Burcu olurlar
24 Ekim – 22 Kasım tarihleri arasına doğanlar Akrep Burcu olurlar
23 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasına doğanlar Yay Burcu olurlar
22 Aralık – 20 Ocak tarihleri arasına doğanlar Oğlak Burcu olurlar
21 Ocak – 18 Şubat tarihleri arasına doğanlar Kova Burcu olurlar
19 Şubat – 20 Mart tarihleri arasına doğanlar Balık Burcu olurlar


2 Eylül 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları

2 Eylül 2022 Cuma KOÇ Burç Yorumu:

Sevgili Koç; dünün hareketli enerjileri bugün de devam edecek. Hâlâ bayramın yoğunluğu içinde olabilir ve gün boyunca kalabalık bir sosyal ortam içinde yer alabilirsin. Ayrıca bu süreçte evini ve aileni ilgilendiren gelişmelerde, kendini fazla öne atıp herkesin sorumluluğunu üstlenebilirsin.

2 Eylül 2022 Cuma BOĞA Burç Yorumu:

Sevgili Boğa; geleneksel bir bayram geçirirken hayatı daha gerçekçi gözlerle değerlendirebilir, görev ve sorumluluklarını ön planda tutabilirsin. Dün başlayan yolculuk planları bugün de devam edebilir veya yakınlarını ziyaret etmeyi henüz tamamlamamış olabilirsin. Hevesle beklediğin haberler seni yeterince tatmin etmeyebilir.

2 Eylül 2022 Cuma İKİZLER Burç Yorumu:

Sevgili İkizler; bugün duygularını açığa çıkaramamanın sıkıntısını yaşayabilirsin. Sorumluluklarından dolayı bazı ortamlarda bulunmak zorunda olabilirsin ancak aklın arkadaşların da kalabilir. Ani gelişen ve keyif alacağın organizasyonlara katılmak için ihtiyacın olan finansal kaynağı biraz zorlansan da bulabilirsin.

2 Eylül 2022 Cuma YENGEÇ Burç Yorumu:

Sevgili Yengeç; eş, dost, akrabalarla geçen süreç devam ediyor ama en azından akşam saatlerinde biraz daha bağımsız olmanın yollarını arayabilir hatta bunun için mücadele edebilirsin. Ziyaretlerde bulunurken ani gelişen olaylar planını değiştirmene ve beklenmedik bir yere gitmene neden olabilir.

2 Eylül 2022 Cuma ASLAN Burç Yorumu:

Sevgili Aslan; bugün de çevrendekilere yardımcı olmak ve ziyaretçilere hizmet etmek görevi sana düşebilir ancak akşama doğru bu düzenden sıkılarak kendini dışarı atmak isteyebilirsin. Akrabalarınla sohbet ederken daha toleranslı olmalı, beklentilerini yüksek tutmamalısın.

2 Eylül 2022 Cuma BAŞAK Burç Yorumu:

Sevgili Başak; bu bayram muhabbetini en keyifli hale getiren kişi sen olabilirsin. Sevdiklerinle bir araya gelebilir, çocukları şımartabilir, büyüklerinin yanında olmaktan mutluluk duyabilirsin. Fakat her zamankinin aksine temkinli davranmaktan vazgeçip harcamaları abartabilirsin, bayram sonrası geçinmekte zorlanabilirsin.

2 Eylül 2022 Cuma TERAZİ Burç Yorumu:

Sevgili Terazi; bayram devam ederken aile ve ev konularını hâlâ çok önemli bir noktada tutuyor olabilirsin. İlişkilerini dengede ve belli kurallar içinde yaşamak için çaba sarf edebilirsin, kendinden ödün vermek istemeyebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ise duygusal olarak ısrarcı ve manipülatif olabilir, sorumluluklarından bu yolla sıyrılmak isteyebilirsin.

2 Eylül 2022 Cuma AKREP Burç Yorumu:

Sevgili Akrep; iyi planlama yapmaz, trafiği de göz önünde bulundurmazsan gününü yollarda geçirme ihtimalin var. Bilgin dışında gelişen programlara da uyum sağlamak isterken umduğundan daha fazla zaman kaybedebilirsin. Yakınlarından görmek istediğin ilgiyi fazla abartmamalı daha uzlaşmacı olmalısın.

2 Eylül 2022 Cuma YAY Burç Yorumu:

Sevgili Yay; bugün kazanç ve harcamalarını düzenlemek, alacak borç hesaplarını kontrol etmek senin için önemli olabilir. Arkadaşlarınla birlikte geçireceğin keyifli bir tatil ya da sosyal aktiviteler tahmininden daha pahalıya mal olabilir. Gelen bilgilerin doğruluğunu teyit etmeden yola çıkmamalı, sağlam adımlar atmalısın!

2 Eylül 2022 Cuma OĞLAK Burç Yorumu:

Sevgili Oğlak; son günlerde her şeyi organize etmek ve herkesi bir araya toplamak yeteri kadar yorucu olsa da son bir gayretle bugün de sorumluluklarını yerine getirmeye gayret edebilirsin. Fakat aileni ve çevrendekileri memnun edebilmek için seni zorlayan bir programa dahil olmaktan seni bir süreliğine mutsuz edebilir.

2 Eylül 2022 Cuma KOVA Burç Yorumu:

Sevgili Kova; bayram süresince başkalarının koşullarına uyum sağlamaktan ve kendi duygularını kulak tıkamaktan dolayı biraz yıpranmış olabilirsin. Ancak akşam saatlerinde gelen haberler bir anda harekete geçmeni, artık istek ve taleplerin doğrultusunda adım atmanı sağlayabilir.

2 Eylül 2022 Cuma BALIK Burç Yorumu:

Sevgili Balık; hem arkadaşlarına hem de büyüklerine zaman ayırmaya çalışırken fazla yoğun bir tempo yaşamış olabilirsin. Üstüne üstlük beklenmedik harcamalar planlarını alt üst edebilir. Akşam saatlerinde ani kararlarla ziyaretlerini ya da tatilini kesebilir ve biraz yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsin.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.